Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

öyle tabii yazın tadı başka ama bende çok sıcağı sevmiyorum sıcaktan bunalmaktansa üşümeyi tercih ederim :26:

evet şimdi ki kışlar kış gibi değil yağmur bile yağmıyor allah yardımcımız olsun vallaa

beni tarif etmişsin ipek ince giyiniyorum eşimin saydırmadığı laf kalmıyor ama bulanıyorum yünlerin içinde

o karı kışı hiç görmedim İzmir'de, ben liseye giderken 1 kere oldu oda bir kaç saat sürüp eridi...
evet giyinip çıkmak kolay, süsü püsüde kolay ama o toplu taşıma işkence, o sıcaklık delirtiyor beni

hele bir yerin açılacakmı veya açıkta bir yerin var mı diye bakan insan dışı varlıkları saymama lüzum var mı?

Bende cok üsüyorum acaba o yaslara gelince bende mi senin gibi olucam

Haltan biri olmak zor canım
Ayağın arabaya alışınca çok fena. Benzin fiyatları da aldı başını gitti.. toplu taşımaya yöneldi herkes..
Ben hiç toplu taşımaya binmiyorum desem inanır mısın
İşim zaten organize sanayide servisle geliyorum. Hafta sonuna kadar böyle. Hafta sonu da zaten arabayla alış veriş falan yapıyoruz. Zaten kısa mesafeler.. çocukla çok zor olur otobüs falan.
O yüzden ben hep derim. Evden önce araba şart.

Onlari hic anma bence. Etrafimda o insan disi varliklarin var oldugunu görünce oldugum yerde rahat edemiyorum ya..

eşimin arabası var, hep yanımda değil ki :26:

bazen sırf birşey binmeyeyim diye o sıcakta yürümeye talim...

sen iyisin yine, servis varmış

geçen elektirik faturasına baktım, yine zam gelmiş

bu devirde çalışmamak çok zor, ki çalışsan da yetmiyor zaten eşimde izin vermiyor

izin almadan iş baktım kendime ama bu seferde söylenince ne huzurum kalıyor ne hevesim

bazen maddi sıkıntı çekince, susuyorum ne yapayım kendisi istiyor bunları yaşamayı :26:

sen ne iş yapıyorsun ipek?

Onlari hic anma bence. Etrafimda o insan disi varliklarin var oldugunu görünce oldugum yerde rahat edemiyorum ya..

sorma ayyyy aklıma geldi bakkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…