Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Son düzenleme:
Offf o sıkıntıyı bilmem mi...

İlk herhalde justim 2 gün yemiştir büyük ihtimal

Ben en iyisi bu diyodum eşimle sık görüşürüz vs ama sanırım benim çalışmam lazım ev hanımlığı bana göre değil ya böyle yapıcak iş yok her gün diğerinin aynı ben çocuklarımı özledim ya miniklerimi vallahi nasıl geçiriyosun canım anlamadım ya ben bugün eczaneye çıktım nasıl seviniyorum dışarı çıktım diye İzmire dönünce işe giricem ya yok olmıcak böyle çok boştayım ay anlattım böyle uzun uzun ama anladın sen

Son düzenleme:

Anlamammm mıı

Son düzenleme:
anladım. ya evet erkeklerin grmesi hiç hoş olmaz evli çok fazla bayan vardır çünkü bende evliyim bayanlara özel olduğu için üye oldum

yani bir de dalga geçiyorlar falan konuları direkt cinselliğe vuruyolar benim eşim bilse rahatsız olur bu sitede erkek olsa mesela

Onu da özledim ya 1 aydır ziyaretine gitmedim hiç kendi dertlerime düşüp sonra bu çocuklardan normal olmasını bekliyolar bu ülkede normal insan bekliyolar patlıcam sıkıntıdan lady sen napıyosun böyle olunca ya

yani bir de dalga geçiyorlar falan konuları direkt cinselliğe vuruyolar benim eşim bilse rahatsız olur bu sitede erkek olsa mesela

evet benimde eşim de titiz bu konuda ben bazen birilerinin fikrine ihtiyaç duyuyorum çevrendeki insanlara herşeyini anlatamayabiliyorsun o sebeple üye oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…