Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Bugün yorulduk çok benimki uyumaya çıktı
Benide kucağında götüreydi iyiydi çok yoruldumm

bende hem işde hem evde baya yoruldum gözlerim açılmıyor.. bizimki tutturdu ya hayatım biz çocuk sahibi olcak mıyız diyee.. ya bebek istiyo bildiğin ben şaka yapıyo sanıyodum geçenlerde istiyodu daa.. offf.. konuştum konuştum sonra küstü bana poposunu döndü yatcam ben dedi bende geldim netee .. off off bizim bu derdimiz

Baba olmak istiyo demek adam oturup konuşun adam akıllı her iki taraf ta istemeli bebek ha değince olmuyor

Baba olmak istiyo demek adam oturup konuşun adam akıllı her iki taraf ta istemeli bebek ha değince olmuyor

ya çok erken değil mi canım allah aşkına 4 ay oldu yenii???... ben mi tuhaf düşünüom. kırmadım valla bitanem dedim daha çok erken iş zaten çok zor ..bitanem sen istemiyon ben anladım dedi döndü poposunu ya ben istemiyorum evet ama sebebi daha çok yeniyiz daha işe alışamadım eve vs vss ay bu tontiş beni öldürecek

Bizim 2 yıl oldu evli değiliz ama birlikte yaşıyoruz evli gibiyiz yani aynı şekilde o muhabbet geçince erken olduğunu söylüyorum hayatın şartları güzel bir dille anlatırsan anlayacaktır

Selam kızlarrr ...

meraba hoş geldin mascaraa

Bizim 2 yıl oldu evli değiliz ama birlikte yaşıyoruz evli gibiyiz yani aynı şekilde o muhabbet geçince erken olduğunu söylüyorum hayatın şartları güzel bir dille anlatırsan anlayacaktır

aynen canımm.. bilmiyom bugün bebek falan mı sevdi yarası depreşti bitanemin yarın kendine gelir heraldeyani inşallah...

aynen canımm.. bilmiyom bugün bebek falan mı sevdi yarası depreşti bitanemin yarın kendine gelir heraldeyani inşallah...

Erkekler çocuk gibidir tane tane anlatman lazım anlaması içinn öpüyorum seni kuzuummm

hoşbuldumm :)
ay çok tatlısınız yaa
bebek istemesi küsüp yatması falan
evlenmek istiyorumm :84::84::84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…