Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Onu da özledim ya 1 aydır ziyaretine gitmedim hiç kendi dertlerime düşüp sonra bu çocuklardan normal olmasını bekliyolar bu ülkede normal insan bekliyolar patlıcam sıkıntıdan lady sen napıyosun böyle olunca ya :KK53:

Kuzum deli gibi film dizi izliyorum bişeye sarmazsam çnkü nefes alamıyo gibi oluyorum

Film idare ediyo ama dizi geçiriyor vaktini bi de sarınca vaktin nasıl geçtiğini anlamıyosun

Seversen dizi izlemeyi öneririm bi kaç tane ama tabiki yabancı film ve dizi :KK51:

evet benimde eşim de titiz bu konuda :KK19: ben bazen birilerinin fikrine ihtiyaç duyuyorum çevrendeki insanlara herşeyini anlatamayabiliyorsun o sebeple üye oldum

ama doğru diyor herkesin özeli olmalı burda adın sanın belli değil daha rahat paylaşıyosun her şeyi :KK31:

Kuzum deli gibi film dizi izliyorum bişeye sarmazsam çnkü nefes alamıyo gibi oluyorum

Film idare ediyo ama dizi geçiriyor vaktini bi de sarınca vaktin nasıl geçtiğini anlamıyosun

Seversen dizi izlemeyi öneririm bi kaç tane ama tabiki yabancı film ve dizi :KK51:

bütün dizilerim tatile girdi ya :KK47:

leydii leydi leydii :KK53:

Sana yazdm 2 sayfa önce bakar kör mü oldun :KK53::KK53:

Nasıl da acıyan yarama bastın :KK43:

the walking dead de var how i met your mother the big bang theory hepsi tatilde :KK47:

O benmde en büyük yaram :KK14: oyy biterse baştan baştan izler dururum artıııık:KK52::KK52:

Benmki kızıyodu bana supernatural izliyorum diyodum yat bu bölmden snra diyodu öyle bi yerde bitiyodu ki yatmak ne mümkün gece5lere kadar izliyodum :KK9::KK9:

The walking dead izliyorum evet onu da merakla bekliyorum :KK52:

Ama diğerlerini izlemiyorum :KK31:

Sana yazdm 2 sayfa önce bakar kör mü oldun :KK53::KK53:

O benmde en büyük yaram :KK14: oyy biterse baştan baştan izler dururum artıııık:KK52::KK52:

Benmki kızıyodu bana supernatural izliyorum diyodum yat bu bölmden snra diyodu öyle bi yerde bitiyodu ki yatmak ne mümkün gece5lere kadar izliyodum :KK9::KK9:

The walking dead izliyorum evet onu da merakla bekliyorum :KK52:

Ama diğerlerini izlemiyorum :KK31:
görmedik herhaldee :KK1:
Tamam atlamam ya giderimm :KK43::KK43: bana bişey diyen yok zaten :KK43::KK43:

kocam bile elin zübüdük müdürüyle yemek mi ne b.ksa onda sinirim bozuldu ben nerdeyim o nerde ya !
şaka yaptım ama ben yaa :26::26:

X