Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Bende öyle demiştim
Hehehh teyzeleri onu pamukklara sarar kızz ayy kapatalım şu bebe konusunu hem olursa ben 5 iz fln istiyorum ciddi ciddi

Ben de 3 tane istiyorum bizimkinin adı bile hazır ya kapatamam kızım pazartesiye kadar kapatamam ya nasıl heyecanlıyım biliyon mu eşim eve gelse hemen başlıcaz konuşmaya o da nasıl heyecanlanıyo ya tüm gün duramadı yerinde mesaj atıyo arıyo falan çıktı mı yyaptın mı diye

ben Ege koycam adını kesinn

Siz bilirsiniz kuzum

Annem babalık heyecanı yaşıyo adamm

Ben hepsini birden doğurmak istiyorum bidaha uğraşamam

Siz bilirsiniz kuzum

Annem babalık heyecanı yaşıyo adamm

Ben hepsini birden doğurmak istiyorum bidaha uğraşamam

He ne zaman konusu açılsa gözleri doluyo gıyamammmmmm

Kaçırdın kızı ya bak gitti

Ayrıca seni düşünemiyorum ya 5izlere hamile

böyle olursun artık

He ne zaman konusu açılsa gözleri doluyo gıyamammmmmm

Kaçırdın kızı ya bak gitti

Ayrıca seni düşünemiyorum ya 5izlere hamile

böyle olursun artık

Hahahahahah

Yok kız okadarda olmam vücüdüm deforme olcek diyo korkuyorum zaten yeteri kadar olmamış gibi

Hahahahahah

Yok kız okadarda olmam vücüdüm deforme olcek diyo korkuyorum zaten yeteri kadar olmamış gibi

Kızım benim öküz gibi yemelerin toto yaymanın sonucu bak göbüş çıktı yavaştan ay korkuyorum spora mı başlasak

benim selülitim var zaten

Kızım benim öküz gibi yemelerin toto yaymanın sonucu bak göbüş çıktı yavaştan ay korkuyorum spora mı başlasak

benim selülitim var zaten

Fırsat bulur bulmaz başlayacağım benimde çıktı yaa kilo almıştım geçen sene ameliyattan sonra offf

squattan başla yavaş yavaş derim ben bide 100 den başlayıp 50 şer artırcam mekiği hergün yapıcam karın kaslarım yağların altına gömüldü resmen

Saldım çayıra yaptım ben ya bi 5 yıldır filan

Güzelll çok sevindim yaaa bi günde 2 mükemmel haber

telefonuuuu canımmmm diye açtımmmm haberim vardı dedim güldüüüüüü

ölüyorum heyecandannnn ölüyorummmmmmmmmmmm

birazdan saçımı falanda boyuyacağım ayyyyyy kalbim hızlı hızlı atıyor bugünü çok bekledimmm

Sakin ol kuzumm çok sevindimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…