Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ona pazartesi gidebilirim ancak canım dedim ya sana durumları şehir dışındayım :26: ama sabah saatinde bi daha yapıcam

Onu anladımm off meraktan çatlıycam yaa :KK53::KK53:

Bence pazara kadar hiç yapma pazar yap sonra git kan testi yaptır psikolojinede yazık lenn biliyorum o duyguyu :KK31:

Sana da oldu mu kız istedin mi olmasını :KK31: :KK53:

Ya dedim ya kan testi yaptırdım sonunda diye 2 ay olamadım regl fln :KK53:
Bide günü gününe düzenliyimdir yani..
Ayy olmasını istemiyodum açıkçası erken diye düşünüyorum ama olsaydı aldırmazdım herhalde off neyse açmayalım o konuları kadın değilmiyiz kuzum anaçlık doğamızda var şimdilik bebeğim koca öküzüm fazla bile geliyo :KK31::KK52::KK52:

Ya dedim ya kan testi yaptırdım sonunda diye 2 ay olamadım regl fln :KK53:
Bide günü gününe düzenliyimdir yani..
Ayy olmasını istemiyodum açıkçası erken diye düşünüyorum ama olsaydı aldırmazdım herhalde off neyse açmayalım o konuları kadın değilmiyiz kuzum anaçlık doğamızda var şimdilik bebeğim koca öküzüm fazla bile geliyo :KK31::KK52::KK52:

Evet ya "kociş" (bu lafa bitiyorum :KK60:) diyo bekle beraber test yapalım bi de sanki yanımda durunca manyetik hcg hormonları yollıcak :KK60:

doğru kız demiştin ben sana haber ederim nerden edeyim İzmire gidince bu siteden bi kişinin nosu var bende onla yollarım olmadı :KK53:

ay ben onu mıncıklamaya doyamıyorum ya aşklarım iki olsa ... :KK14:

Evet ya "kociş" (bu lafa bitiyorum :KK60:) diyo bekle beraber test yapalım bi de sanki yanımda durunca manyetik hcg hormonları yollıcak :KK60:

doğru kız demiştin ben sana haber ederim nerden edeyim İzmire gidince bu siteden bi kişinin nosu var bende onla yollarım olmadı :KK53:

ay ben onu mıncıklamaya doyamıyorum ya aşklarım iki olsa ... :KK14:

Heheheehh zamanının geldiğini düşünüyorsanız yapın bi bebe nolcekk kuzumnm:KK14:

Ay yaz özelden ararım pazartesi yoksa çatlarım meraktan la :KK53::KK53::KK52::KK52:

Bebeğe taksam nollcekk yine esmer takcekk :KK14:

Ayy ne şivesi bu yaaa yine delirmek üzere olduğum anlardan biri :KK53:

Ben ege şivesi "yapıyom" bak zor geliyo ru ri yazmak :KK70:

Bence 5i bi yerde tak sen esmer gibi zilli olur o da azcık

Allah mı söyletti nedir kızı olcak bence esmerin :KK1:

Ben ege şivesi "yapıyom" bak zor geliyo ru ri yazmak :KK70:

Bence 5i bi yerde tak sen esmer gibi zilli olur o da azcık

Allah mı söyletti nedir kızı olcak bence esmerin :KK1:

Bende öyle demiştim :KK14:
Hehehh teyzeleri onu pamukklara sarar kızz ayy kapatalım şu bebe konusunu hem olursa ben 5 iz fln istiyorum ciddi ciddi :KK52::KK52::KK52:

X