Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Selam canım naber?

10 gün yapmayı düşünüyorum madem yaptın tüyo versene işe yarıyormu:26:

Bende işe yaramıştı .
İki kez yaptım galiba , ama sonrasında dikkat etmen gerek , geri alabiliyosun.
Bir hafta da 4 kilo civarı vermiştim.

Süt vermesem beraber yapardık.

KK da konusu var ben burdan görüp yapmıştım. Aklımda kaldığı kadarıyla.

Sabah kahvaltıda ; kaşarlı bir tost(kepekli tercihen) veya 1-2 dilim kepekli ekmek.
Tuzsuz peynir lor peynir almıştım ben, sınırsız salatalık, domates , yeşillik.

iki saat arayla bir yeşil elma ,yeşil ekşi elmanın kalorisi daha az ,daha iyi sanırım. diğer elmalardan olabilir tabi, gün içinde 2 bardak yeşil çay. Bol bol su , bitki çayları.

Galiba akşam sekizden sonra yemeği bırakıyordun. Başka bir şey yok diye hatırlıyorum. Zorlarsa gün aşırı kahvaltıda rafadan yumurta yiyebilirsin.

İki gün zorlanıyor insan ama sonra alışıyor vücut ama bir süre sonra canı elma istemiyo insanın.

güzel anne hoşgeldin, bu diyeti bırakınca normal yemeğe başlayınca geri aldın mı?

1 haftada daha fazla veren bile varmış

sen kaçamak mı yaptın?

ben buraya koyamadım ama google şunu yaz ona göre yorum yap bana ' delikli şeylerden korkma' görsellere bak

Benim de içim fena oluyor onlara bakarken ya testi var onun bir de onu görsen kusarsın herhalde :120:

Bunlar günlük hayatta çok karşılaşabileceğin şeyler değil ama ben bir an düğme gibi şeylerden korkuyorsun zannettim, daha spesifik şeyler belirtirsen üzerinde düşünürüz nerde başladı ilk neyi hatırlatıyor gibi

Bir de şöyle bir şey var bunlar çok insanı rahatsız edebilecek görüntüler sendekinin fobi olduğundan emin misin fobi olsa yerinde duramazsın yani kontrolünden çıkar durum anlatabiliyor muyum :26:

Fobilerin bir özelliği de kaygı bozukluğu olması yani korku-kaygı farklı şeyler. Korku ortada olan somut bir şeye yönelik duyacağın endişe kaygıda ise somut bir şey olmasına gerek yok ortada olmayan bir durum için de belirir ve kontrol edemezsin

ellerim uyuşuyor istemsiz çığlık atabiliyorum, delik delik duran sünger bile deli ediyor beni

rüyama bile giriyor :18:

baktınmı resimlere insan vücuduna bile yapmışlar

ellerim uyuşuyor istemsiz çığlık atabiliyorum, delik delik duran sünger bile deli ediyor beni

rüyama bile giriyor :18:

baktınmı resimlere insan vücuduna bile yapmışlar

İnsan vücudundakiler ultra korkunç zaten. Gündelik hayatına girmeye başladıysa fobiye doğru yol alıyor demektir esmerim :26:

İlk nerde karşılaştın ki bu delikli şeylerle interneti demiyorum ondan önce de var mıydı böyle bakıp korktuğun delikli şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…