Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

ayyyy hiç tipim değillllll bundan en az 20 kat daha yakışıklı bnm sevdiceğim :63:

Maşallah yav çok hoş bence o zaman sana bişey göstericem

w1jql1.jpg

jennifer lopezin klibinde oynuyodu benim ağzım açık kalmıştı kocam sapıksın sen dedi bana :KK9::KK9:

Şu an bıraktım zaten işi 2014e kadardı sözleşmem :KK53: Ondan böyle yayım yayım yayılıyorum burlarda belki başlarım bilmiyorum ama ilk hedef KPSS ya :26:

Aaaaaaaaaaaaa tövbe şu an resmen ev karısıyem len ben :KK53::KK53:
ben çok isterdim psikolog yada mimar oolmayıı :KK5::KK5:

ben dönyanın en gozel karısıyem :KK60:
kızlar antonyoya lahana sarması yaptım yarın götürcem yanına ne yapsam ne yakışır ki :26::26:
börek olabilir :KK39:
iyi akşamlar herkese :)

merhaba hoşgeldin En Büyük TÜRKİYE

Maşallah yav çok hoş bence o zaman sana bişey göstericem

w1jql1.jpg

jennifer lopezin klibinde oynuyodu benim ağzım açık kalmıştı kocam sapıksın sen dedi bana :KK9::KK9:
eheheheh kız ben dahaaa adam gibi adam seviorummm uzun boylu esmer saçı bası düzgün kirli sakallı türk erkeği olsunnn taş fırın olsun :KK60:

eheheheh kız ben dahaaa adam gibi adam seviorummm uzun boylu esmer saçı bası düzgün kirli sakallı türk erkeği olsunnn taş fırın olsun :KK60:

Aramızda kalsın ben Türkiyede evlenemesem ispanyol ya da italyan istiyodum ya :KK53::KK53:

bende esmer severim ki 1.90 le benimki ben 1.65 :KK9::KK9::KK9::KK9:

Evet şikayet ettik şu an yuvada kalıyor kızı :26: annesi zaten uyuşturucu bağımlısıymış sonradan öğrendik böylesi daha iyi oldu.

Evet ya yüklenmeyin bana :KK60:

ne zaman istersen bebeğim sen sor ben cevaplarım :KK14: Zaten gelişim psikolojisi yükseği yapıcam bebişlerinizin psikolojisi benden sorulur :KK23:

Rabbim o yavruya yardım etsin ve onun durumunda olanlara AMİN...

ayrıca çocuğumun psikolojisinin kimden sorulmayacağını öğrendim sağol :KK9::KK9::KK9:

ııııığğğ it is a BET bence :KK52::KK52:

Bence iyykk :KK52: benim sevdiceguim beysx tenli yesil gozlu iri omuu guclu kasli masallaah pasama huyusuyuda pek guzel romantiikk oldugu kadar okuzde ama cok romantii surekli seviyorum gel gel ozledim ne siirler asklar ay yerim yaaa:KK1:

Bence iyykk :KK52: benim sevdiceguim beysx tenli yesil gozlu iri omuu guclu kasli masallaah pasama huyusuyuda pek guzel romantiikk oldugu kadar okuzde ama cok romantii surekli seviyorum gel gel ozledim ne siirler asklar ay yerim yaaa:KK1:
maşallah maşallah allah bozmasınn :KK16::KK16:

kası boyu teni mühim değil içi temiz huyu güzel olsun :21::21::21:
Kesin huleeeeeyn eduardoma laf etmeyin çok yakşuklu bi kere :KK1:

neden geçsin :26:

hiii çok mutluluklar size :KK52: yaşlandım ehityar :KK60:

Son düzenleyen: Moderatör:
X