Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Aaaaa :KK9:

Yoook canım hiç öyle hitap etmedim sevmez böyle entel şeyleri buraya yazarken aklıma geldi

Gözleri kehribarda çook seviyorum seninde mi öyle :KK1:
:)) benimkisi cik romantiktir. 3sene oldu ilk gunki ask sevgi ilgi sureekkli arar hafta birkacgun beraber kaliriz evimiz sahilde adam bal bocegim oturup ne hazrlayayim sana bal gozluum dio der siirler sarkilar kedi gbi :) gozlerim acik ela surekli seviyo beni diom masalah de olcem kalcam sagda solda nazardan oda yesil gozlu bende ona yesil koyunum diom kivircikta ;D
Sen ne kdar kullandın ?

ben 1hafta kullandim kaldi icinde morluklar gtti biraktim gunde iki kere srmek cok geldi usendim :KK70:

:)) benimkisi cik romantiktir. 3sene oldu ilk gunki ask sevgi ilgi sureekkli arar hafta birkacgun beraber kaliriz evimiz sahilde adam bal bocegim oturup ne hazrlayayim sana bal gozluum dio der siirler sarkilar kedi gbi :) gozlerim acik ela surekli seviyo beni diom masalah de olcem kalcam sagda solda nazardan oda yesil gozlu bende ona yesil koyunum diom kivircikta ;D

ben 1hafta kullandim kaldi icinde morluklar gtti biraktim gunde iki kere srmek cok geldi usendim :KK70:

Maşallah nazar değmesin :nazar: bnmki kendi der ben odunum benden romantiklik bekleme diye :KK9::KK9:

Beklemem de blirim ki oduuuunnn :KK1::KK1:

Odunluğunu bile seviyorum olsun varsn romantik olmasn nolcakmış :KK9:

maşallah size cnmmm :nazar::KK16:

Maşallah nazar değmesin :nazar: bnmki kendi der ben odunum benden romantiklik bekleme diye :KK9::KK9:

Beklemem de blirim ki oduuuunnn :KK1::KK1:

Odunluğunu bile seviyorum olsun varsn romantik olmasn nolcakmış :KK9:

benimki okuuz odun degil seninkinin bi ust modeli ama rimantikte :))

kizlar ben cikiyorum az netgeowild izlim yatayim :KK19:

Günaydın Kızlarrrr
74a4f9c7ec000f9a8c1ec8a4804f7c08.gif

:KK1:

Naber kızlar ,
özledim sizi
gelemedim bir süredir konuya , akşam fırsat bulursam gelmeye çalışıcam.
:KK54::KK54::KK54::KK54:

ne oldu arayayımmıııı ne olduuuu çabuk söyleee :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Ayy saçmalamaaa yaa kötü bişe yokk ben kötüyüm sadece :KK9:

Sabahtan beri biyerlerimi kesip yakıyorum sakarlığımla,en son gözlerim karardı bayılmak üzeriyken yatırdılar beni kan kaybından gidiyodum :KK53:
Şimdide sersem gibiyim ama iyiyimm :KK14:

X