Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

cnm ben 25 yasındayım bekarım 5te işten çıkıorum 5ten sora her saat spor yapabilirimmm . evde koşu bantım vr bunuda sölim :KK31: evet çıkaralım ilk kez gecen gün erkek arkadasım azıcık zayıfla simitlerin çıkmıs dedi yaaa çok moralım bozuldu :KK31::KK31:

cook guzel tam agzima laik bi kurbansin :KK52: sans program yapicam harfiiyen uyucaksin ve farki goreceksin :)

Ya okadar adilerki benmkide diyorki yok be kizim masallahin var meyvenin.olmamisini kim sever sen.oldun diyooo ama yazin dediki balbocegiimm senin sanki azzcik poponmu sarkmis :53 boyle kaldim tabi ondab sonra saldrdim bu yaz manyak olucam sadece yaz degil herzaman dikatli olmays calisicam. Ne hatunlar turedi yeni nesil taaass 90beden meme xs popo bacak boyu bnm boyum kadar :KK31::

dusuk bellere suc atip durmayinn..... Yiyelim mantiyi bogregi waffele sonra dusuk bel oldu :KK55:

cook guzel tam agzima laik bi kurbansin :KK52: sans program yapicam harfiiyen uyucaksin ve farki goreceksin :)

Ya okadar adilerki benmkide diyorki yok be kizim masallahin var meyvenin.olmamisini kim sever sen.oldun diyooo ama yazin dediki balbocegiimm senin sanki azzcik poponmu sarkmis :53 boyle kaldim tabi ondab sonra saldrdim bu yaz manyak olucam sadece yaz degil herzaman dikatli olmays calisicam. Ne hatunlar turedi yeni nesil taaass 90beden meme xs popo bacak boyu bnm boyum kadar :KK31::

söz sen programı yap ben harfiyen uymazsam en adiym :KK9::KK9:

memeden yana sıkıntı yok bende :KK1::KK1: bnm kide 90 :KK9::KK9: ama popomun biraz dha kalkması belimin şekillenmesi simitlerimin gitmesi şrt cnm :KK14::KK14:

Seni çok hırslı gördüm kedi

Geçen ben yapıyım dedm tiffany'nın videolarından

Belim kanadım tutuldu :KK60::KK60:

onu düşünebilirim cnm zayıflamadan skıny giymem ben :KK14::KK14:

Bacak kısmın mı çok kuzum :26:

bana da lazım o programdan :26:

He şu an totom donuyo ya Kordonun Ksinden geçmiyom :KK53:

Bizim ev klimalı le :KK25:

baharda dedim ayazda değil :KK51:

test yaptınmı kız sennnn :KK23:
:KK9::KK9:

Kız oturmaktan ağrıyo herhalde fenalardayım offff :KK52::KK52:

toto da büyür hatun dikkat et :KK60:

Son düzenleme:
doru sölüosun cnmm :KK14::KK14:

bundan sora yağı tuzu kesiorum şeker zaten kullanmıorum ben :KK5::KK5:

metobolizma hızlandırıcı bişi mi yapsam acabaaaaa :26::26:
Canim kefir oneririm. 2lt fazla su icme odem yapar.
bana da lazım o programdan :26:

baharda dedim ayazda değil :KK51:

test yaptınmı kız sennnn :KK23:

Canim oluur yarin burada arkadasa paylaasacagim sende linkleri fotolari kayit edersin. Haftada en az 3gun :KK4: benuim programlar skidir bnm tpikte kizlara can cekistrirdim :KK70:

X