Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ayy saçmalamaaa yaa kötü bişe yokk ben kötüyüm sadece :KK9:

Sabahtan beri biyerlerimi kesip yakıyorum sakarlığımla,en son gözlerim karardı bayılmak üzeriyken yatırdılar beni kan kaybından gidiyodum :KK53:
Şimdide sersem gibiyim ama iyiyimm :KK14:

yolucam vallahi tövbe tövbe ya delirdinmi kızım sen yaaaaa :KK19::KK19:
ödüm patladı :KK47:

İnsallahh canim sagol , sen kendini tanitsana :21::21:

Heheheh :KK9:
Tanıt işte kendini okuyomusun çalışıyomusun evlimisin bekarmısın vs. klasik..
Mesela ben 22 yaşındayım arkeoloğum İstanbul ve antalyada ikamet ediyorum şuan antalyadayım erkek arkadaşımla yaşıyorum :KK14:

Merhaba kızlar.:KK3:İkiniz de aynı şeyleri sorduğunuz için bir mesajda cevap vereyim. :)
Ben 20 yaşımdayım. Türkiye'de yaşamıyorum. Bekarım. Türkiye'de bir üniversitede okuyordum fakat bölümümden memnun kalmadığım için bölümümü dondurdum. Şimdi tekrardan sınava hazırlanıyorum. İnşAllah seneye yine Türkiye'ye geleceğim.:KK16:

PersephoneH memnun oldum canım. :KK16:Ne güzel sen iş hayatına atılmışsın. :81: Ah hayırlısıyla ben de bir yerlerde dikiş tutturabilseydim artık.:KK60: İnsanın sevdiği kişiyle aynı evi paylaşması çok güzeldir eminim ki.:KK16:

eylul05 Eylülcüğüm sen de kendini tanıtır mısın?:KK34:

Ya sabah elimi kesmiştim bütün gün kanadı sonrada baygınlık geçirdim bahçede aşkitomun kucağında heryer kan oldu duvarlar yerler fışkırıyodu fln sözde kapının önünü yıkıyodum bide boyayı nerden buldun diyo farketmeden önce koptum yaa :KK9::KK9::KK9:

Ya sabah elimi kesmiştim bütün gün kanadı sonrada baygınlık geçirdim bahçede aşkitomun kucağında heryer kan oldu duvarlar yerler fışkırıyodu fln sözde kapının önünü yıkıyodum bide boyayı nerden buldun diyo farketmeden önce koptum yaa :KK9::KK9::KK9:

Kızım her yerde anlatma şunu okudkça uyuşuyorum elim titriyo uyy Allahım düşündükçe fena oluyorum kuscam brrrr :KK53:

Merhaba kızlar.:KK3:İkiniz de aynı şeyleri sorduğunuz için bir mesajda cevap vereyim. :)
Ben 20 yaşımdayım. Türkiye'de yaşamıyorum. Bekarım. Türkiye'de bir üniversitede okuyordum fakat bölümümden memnun kalmadığım için bölümümü dondurdum. Şimdi tekrardan sınava hazırlanıyorum. İnşAllah seneye yine Türkiye'ye geleceğim.:KK16:

PersephoneH memnun oldum canım. :KK16:Ne güzel sen iş hayatına atılmışsın. :81: Ah hayırlısıyla ben de bir yerlerde dikiş tutturabilseydim artık.:KK60: İnsanın sevdiği kişiyle aynı evi paylaşması çok güzeldir eminim ki.:KK16:

eylul05 Eylülcüğüm sen de kendini tanıtır mısın?:KK34:

Okurkende iş hayatındaydım ben kuzumm :KK31:
Tutturursun kuzum herşey gönlünce olsun inş :KK16::KK16:
Ben erkenciyim biraz :KK14:

Başparmağımı kemiğe kdr kuzumm uyku sersemi sabah sabah neyse önemli bişiy dill sen napıyosun :KK31:

Persoooo kafanı gözünü dağıtcam doktora gitsene laann :KK47::KK47::KK47:

Kemiğe kadar diyo bide :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Başparmağımı kemiğe kdr kuzumm uyku sersemi sabah sabah neyse önemli bişiy dill sen napıyosun :KK31:
geçmiş olsun dikkat et ya :18: sürekli kesiyorsun biryerini :KK30:

bennn :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Kızım her yerde anlatma şunu okudkça uyuşuyorum elim titriyo uyy Allahım düşündükçe fena oluyorum kuscam brrrr :KK53:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: nbr:KK51:

Okurkende iş hayatındaydım ben kuzumm :KK31:
Tutturursun kuzum herşey gönlünce olsun inş :KK16::KK16:
Ben erkenciyim biraz :KK14:

Olsun canım ama çok güzel bir şey yapmışsın. Bak ben hayatımda sadece 2 ay çalıştım. Yaz tatilinde. O kadar zor geldi ki bana. Bir an önce 2 ay dolsun da çıkayım dedim. Bu da kötü bir şey işte. Sen ne güzel erkenden alıştırmışsın kendini. Ay İnşAllah canım benim çok çok sağ ol.:KK16::KK54:

Olsun canım ama çok güzel bir şey yapmışsın. Bak ben hayatımda sadece 2 ay çalıştım. Yaz tatilinde. O kadar zor geldi ki bana. Bir an önce 2 ay dolsun da çıkayım dedim. Bu da kötü bir şey işte. Sen ne güzel erkenden alıştırmışsın kendini. Ay İnşAllah canım benim çok çok sağ ol.:KK16::KK54:

Benim işimden dolayı 5 ay gitmem mesela evdeyimdir ama gittiğim zamanda 1 2 ay çalışırım öyle bişiy zorluğuna göre değişir..:KK14:
Oyüzden bildiğimiz çalışma hayatı değil masa başı fln yoksa ben yataktan kalkçamdaa ooo uzun hikaye hergün hergün :KK9::KK9:

Benim işimden dolayı 5 ay gitmem mesela evdeyimdir ama gittiğim zamanda 1 2 ay çalışırım öyle bişiy zorluğuna göre değişir..:KK14:
Oyüzden bildiğimiz çalışma hayatı değil masa başı fln yoksa ben yataktan kalkçamdaa ooo uzun hikaye hergün hergün :KK9::KK9:

Dışarıda çalışıyorsunuz siz değil mi? Çok zevkli bir meslektir eminim. Oldukça yorucu ama.:KK31:
Sen memnunsun yani halinden.:KK34:Yılın 10 ayı sabah erkenden kalkıp işe gitmektense 4 ay gece gündüz çalışır 6 ay dinlenmek daha iyi mi diyorsun?....:KK9::KK53:

X