Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

merhaba hanımlar kapımız herkese acık demişsiniz bende geldım...bana bır konuda yardımcı olurmusunuz damdan düşer gibi oldum ama kafayı yıycem yoksa...bağırsak kurtları için ne yapabilirim oğlum 3 yaşında ilaca başladım ama başka sizin bildiğiniz ne gibi yöntemler var aceba yardımcı olursanız cok sevınrım...

yani o mu biriktirmiş diosun cnmm :KK14::KK14:

aynen öle cnmmm yaaaa :KK14::KK14:

bilmiyorum julia onunla net konuşman doğru olur,çekimser kalma bence...
merhaba hanımlar kapımız herkese acık demişsiniz bende geldım...bana bır konuda yardımcı olurmusunuz damdan düşer gibi oldum ama kafayı yıycem yoksa...bağırsak kurtları için ne yapabilirim oğlum 3 yaşında ilaca başladım ama başka sizin bildiğiniz ne gibi yöntemler var aceba yardımcı olursanız cok sevınrım...

bu yaştaki çocuklara doktorların verdiği ilaçlar dışında müdahale edilmemeli ,zaten doktorda söyledi tv de geçen gün...

çok geçmiş olsun Rabbim şifasını versin...

sakın ilaç dışında kulaktan dolma tedavileri yapma sakın :KK50::KK50::KK50:

Selam kızlar , nabersiniz ?

esmerim nasıl oldun bebem daha iyimisin ? Ateş , halsizlik geçti mi ?

Ben buralardayım ama sen yoktun baya .
Akdeniz keşiflerine çıkmışsın nele yaptın bakayım

Hoşgeldin özlettin kendini.. :)

He ya sorma gelişime dayanamadı akdeniz sahilleri 6.1 şiddetinde sallandık dün :KK53:
Ayy bende seni çok özledim kızz sen naptın istanbuldamısın hala ? :KK16:

He ya sorma gelişime dayanamadı akdeniz sahilleri 6.1 şiddetinde sallandık dün :KK53:
Ayy bende seni çok özledim kızz sen naptın istanbuldamısın hala ? :KK16:

Evet biliyorum geçmiş olsun.Benim dayım da orada. Çocuğu var baya bi korkmuş. Onunla geçmiş olsun ..
Yok perso , geçen perşembe geçtim evime. Şuan evimdeyim canım ..
O günden beri naptın diye soracak olursan, hiç bir şey yapmadım oturup yeni yılı bekliyoruz işte ..

Sen neler yaptın orda iş amaçlı mı gittin ?

X