Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Tarçınlı çay iyi mi geliyormuş gribe kuzum :KK52:

Bilmiyorum tarçın kabuğu var evde çayın içine atıp içerim :KK9:

Ohh iyi julim :KK19:

evet hemde çok iyi varsa 1-2 karanfilde at oh mis gibi hem nefes yolunuda açar :KK31:

ay özlemişim sizi,persoda antalyada :KK55:
heee baska derdim mi var bnmm :KK1::KK1: bak gülüorum artıkk gülmeyide öğrendimmm napim :KK31:
topla kendini sendeee cnmmm böle olmaz kocan gelcekkk be bu hal anlat açıluırsın dertler paylastıkça azalır :KK31:

yine ne oldu ne yaptı sana o :KK47:

evet hemde çok iyi varsa 1-2 karanfilde at oh mis gibi hem nefes yolunuda açar :KK31:

ay özlemişim sizi,persoda antalyada :KK55:

yine ne oldu ne yaptı sana o :KK47:

psikolojik baskııııııııı :KK47: dövün sunuuuuu onun bana güveni yok kuzu :KK31: napimmm üstüne düşmüom bende kıskançlık kıskanclık oynatcam kafayı :KK31:

Tamam kuzuummm :KK16:

Lokman hekim gibisin kıız :KK54:

Bende seni özledim hep bakındım yoktun :KK50:

Tahmin ettim personun gittiğini demişti çünkü :KK31:

Neti yok muymuş orda :44:

ilk gittiğinde haber verdi, gecede konuştuk temizlik falan yapmışlar yorgundu ama gelir bir kaç güne getiririm onu :KK33:

psikolojik baskııııııııı :KK47: dövün sunuuuuu onun bana güveni yok kuzu :KK31: napimmm üstüne düşmüom bende kıskançlık kıskanclık oynatcam kafayı :KK31:

küstünüzmü yine :KK19:

ilk gittiğinde haber verdi, gecede konuştuk temizlik falan yapmışlar yorgundu ama gelir bir kaç güne getiririm onu :KK33:

küstünüzmü yine :KK19:

kırgınım ona cok cnmmm 6 gun olmustu normal gideli hersey bende sasırıordum bişi olmuo die 7 gün mutluluk bana fazla demek ben hak etmiorum mutlu olmayı ne diyim esmerim kuzumm :KK16:

Hmm tamam kuzum baskı kur üstünde gelsin :KK53::KK53:

ne baskısı kız ben gel dersem gelecek o kadarrrrrrrrrrr :KK14:

kırgınım ona cok cnmmm 6 gun olmustu normal gideli hersey bende sasırıordum bişi olmuo die 7 gün mutluluk bana fazla demek ben hak etmiorum mutlu olmayı ne diyim esmerim kuzumm :KK16:

bu adam kafayı bozmuş senle :KK1:

laftanda anlamıyor :KK19:

ne falı bakıyosun ?

kızlar bu sitedede yeniyim rastgele bulduğum bir sayfaya yazıyorum ve acil yardıma ihtiyacım var haftaya nişanımız var ve ben lacivert kadife bir elbise aldım altına siyah opak çorap ve siyah ayakkabı giysem olurmu?vaktim az cvp yazarsanız çok sevinirim işin içinden çıkamadım

ne zamandır yaşadığım bir takım ailevi sorunlaımdan dolayı çok huzursuz ve mutsuzdum.bir arkadaşım kanalıyla bugün bir falcıya gittik.adam daha doğrusu falcı değil.çok özel yetenekleri var.resmen içimi okudu.sorularımın tüm cevabını aldım.inanın şuan kafama takılan hemen hemen herşey aydınlandı desem yalan olmaz :))

X