Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Evet biliyorum geçmiş olsun.Benim dayım da orada. Çocuğu var baya bi korkmuş. Onunla geçmiş olsun ..
Yok perso , geçen perşembe geçtim evime. Şuan evimdeyim canım ..
O günden beri naptın diye soracak olursan, hiç bir şey yapmadım oturup yeni yılı bekliyoruz işte ..

Sen neler yaptın orda iş amaçlı mı gittin ?

Evet kuşum işlerim var burada dönücem ama fazla kalmayacağım herhalde :KK14:
Çay keyfi yapıyoduk deprem olurken istifimizi bozmadık annem yukardaydı korkmasın diye yukarı çıktık sonra ne komiğiz ya napıyon iyi işte deprem oluyo birazdan biter :KK53:
Rapunzel saçlarınla ayazda kalmış tava sapı gibi spor yapmıyosun demi yine heheh :KK9::KK9:

Evet kuşum işlerim var burada dönücem ama fazla kalmayacağım herhalde :KK14:
Çay keyfi yapıyoduk deprem olurken istifimizi bozmadık annem yukardaydı korkmasın diye yukarı çıktık sonra ne komiğiz ya napıyon iyi işte deprem oluyo birazdan biter :KK53:
Rapunzel saçlarınla ayazda kalmış tava sapı gibi spor yapmıyosun demi yine heheh :KK9::KK9:

Sen demiştin..
Deprem olacak falan diye..
Tabi o zaman istanbuldaydın..

Bak depremi üzerine çektin farkındasın demi..
Antalya'ya adım atmanla yeri sarsmışsın :KK14: Yok be kuzum , ne sporu..
İnan hiç halim ve keyfim yok spor yapmak için..
Böyle iyiyim, zaten haftalardır hastaydım hastalığın biri bitiyor biri başlıyordu..
Şimdi toparlanmışken hiç kendimi yormayayım dedim ..:KK14:

Sen demiştin..
Deprem olacak falan diye..
Tabi o zaman istanbuldaydın..

Bak depremi üzerine çektin farkındasın demi..
Antalya'ya adım atmanla yeri sarsmışsın :KK14: Yok be kuzum , ne sporu..
İnan hiç halim ve keyfim yok spor yapmak için..
Böyle iyiyim, zaten haftalardır hastaydım hastalığın biri bitiyor biri başlıyordu..
Şimdi toparlanmışken hiç kendimi yormayayım dedim ..:KK14:

Evet ben demiştim kuşum felaket tellalı gibi :KK14:
Şimdide Manavgat dolaylarında büyük hasar bekliyorum söylemedi dime bak :KK6:
Ayy evet en son yoluyodum seni üşütmüştün duş felan daha yeni mi iyileştin allah aşkına :KK53:
Kıyamam sana kuşumm moralini yüksek tut çekicem seni hesaba niye keyfin yokmuş bakimm :KK19:
Yapma spor falan zaten bünyeni güçlendir ozaman zırt pırt hasta olunmaz :KK57:

Evet ben demiştim kuşum felaket tellalı gibi :KK14:
Şimdide Manavgat dolaylarında büyük hasar bekliyorum söylemedi dime bak :KK6:
Ayy evet en son yoluyodum seni üşütmüştün duş felan daha yeni mi iyileştin allah aşkına :KK53:
Kıyamam sana kuşumm moralini yüksek tut çekicem seni hesaba niye keyfin yokmuş bakimm :KK19:
Yapma spor falan zaten bünyeni güçlendir ozaman zırt pırt hasta olunmaz :KK57:

Azğını hayra aç ..:KK14:

Tabi tabi , hasta olmadan önce bol bol spor yaptıkta ne oldu. Yine hasta oldum :KK37:

Azğını hayra aç ..:KK14:

Tabi tabi , hasta olmadan önce bol bol spor yaptıkta ne oldu. Yine hasta oldum :KK37:

Yolacam seni vallahi spor yaptığın için duş aldın ıslak ıslak gezdin ondan hasta oldun ya :KK47::KK47:

Azımı hayra açtım da noldu istanbuldada oldu hiçmi haber izlemiyon kız dedikten 3 4 gün sonra bazı semtlerde yıkıldı koca binalar :KK14:
Aman neyse herkes ayağını denk alır hiç olmazsa kul azmadıkça tanrı bela vermezmiş :KK31:

Yolacam seni vallahi spor yaptığın için duş aldın ıslak ıslak gezdin ondan hasta oldun ya :KK47::KK47:

Azımı hayra açtım da noldu istanbuldada oldu hiçmi haber izlemiyon kız dedikten 3 4 gün sonra bazı semtlerde yıkıldı koca binalar :KK14:
Aman neyse herkes ayağını denk alır hiç olmazsa kul azmadıkça tanrı bela vermezmiş :KK31:

İçine mi doğuyor yoksa sen mi planlıyorsun yoksa :KK9:

Dokunma dünyama :KK19:

İçine mi doğuyor yoksa sen mi planlıyorsun yoksa :KK9:

Dokunma dünyama :KK19:

Töbe de manyakımm :KK9::KK9:
Hahahah hissediyorum gibi bişey :KK17:
Ben ne dokuncam deliye bak dünya benimde dünyam bu arada marsa kar yağıyomuş caponlar kanıtlamışş :KK53:
Ay ne saçmaladım bi kahve içiyim geliyorum :KK14:

Tamam artık haberin oldu senide bekliyoruz:KK19:
Bu kategori uygun değilse bundan sonraki kategorilerde:KK19::KK34:

Bakiciğizzz artık :KK9::KK9:
Kaç çeşit yapmışlar böyle :KK53:
Bir tatlı bir tuzlu ana menü oluyor sanırım neyse kafanı şişirdim nevroş sağol düşüneceğim :KK53::KK53:

Bakiciğizzz artık :KK9::KK9:
Kaç çeşit yapmışlar böyle :KK53:
Bir tatlı bir tuzlu ana menü oluyor sanırım neyse kafanı şişirdim nevroş sağol düşüneceğim :KK53::KK53:

Canım kategoride 2 tarif hazırlanıyor arkadaki görünenler fon:KK9:Dekor diyelim:KK1:
Önemli değil canım ne zaman ne istersen burdayım:KK19:Sohbet içinde yarışmaya beklerim:KK34:

X