Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

nurlum biliyorsun, iş güç değil beni bu duruma iten hep olaylar...

bünyem dayanmıyor artık öyle çok yoruldum ki :KK50:

anlatacak çok şey varda işte :KK43:

sen nasılsın neler yaptın?

arayacagım seniiiii biraz yat dinlenn şimdi uyuyosundur anlatırız biraz anlatmazsan kendini yiyip bitircen çünküüüüü :KK31:

Geçmiş olsun esmerim merakta bıraktın bizi

Ben iyiydim ama bu sabah hasta uyandım :KK5:

Grip olmuşum tamda yılbaşına yakın hiç iyi olmadı bu yaa :KK50:

Geçmiş olsun esmerim merakta bıraktın bizi

Ben iyiydim ama bu sabah hasta uyandım :KK5:

Grip olmuşum tamda yılbaşına yakın hiç iyi olmadı bu yaa :KK50:

bu yıl bitsin artık psikolojik olarak alt üst bir yıl gecirdim bitsin gitsin sevmiorum 2013 u sevmicem iste :KK31:

selam kızlar günaydınnnnnn:KK16:

musait oldugunda haber ver bana arıcam seniiii cnmmm seni iyi görmüyorum ben yolunda gitmeyen bişiler var demiii senin için fal kapadım akşammmm kendi fincanımı senin için dileyerek kapadım ve yolunda gitmeyen seyler var esmerim demiiii :KK31:

Valla öyle julim ya kaderimizde ne yazıyosa onu yaşıcaz :123::127::132: :KK9::KK9:

aynen öyle cnm insan üzülmekten de yorgun düşüyormus hevesleri kırılıormus bir kere hayat yüzüme vurdu bunu :KK31:

ruyamda dişlerim tek döküldü hayır olsun inş ne anlama gelio acaba :KK31:

aynen öyle cnm insan üzülmekten de yorgun düşüyormus hevesleri kırılıormus bir kere hayat yüzüme vurdu bunu :KK31:

ruyamda dişlerim tek döküldü hayır olsun inş ne anlama gelio acaba :KK31:

Öyle tabi ki yoruluyosun kırılıyosunn ama yine de çok seviyosun be :KK17: :KK16::KK16::KK16:

:KK53:Hiç anlamam kuzum googledan baksaydın :KK31:

Günaydınnn canım canıım canıımmm :KK16:

Nasıl olduuunnn :KK31:

Burnum musluk oldu bee :KK9::KK9:

kuzum salgın varrr :KK53: dikkat et tarçınlı çaylar iç varsa yoksa da yap :26:
musait oldugunda haber ver bana arıcam seniiii cnmmm seni iyi görmüyorum ben yolunda gitmeyen bişiler var demiii senin için fal kapadım akşammmm kendi fincanımı senin için dileyerek kapadım ve yolunda gitmeyen seyler var esmerim demiiii :KK31:

evet var canım, çok sağol güzel arkadaşımmmmmmm :KK69:

sen nasılsın?

kuzum salgın varrr :KK53: dikkat et tarçınlı çaylar iç varsa yoksa da yap :26:

evet var canım, çok sağol güzel arkadaşımmmmmmm :KK69:

sen nasılsın?

aman beni boşver ben bile kendimi boşverdim artıkkk dünya yansa umrumda değil su saatten soraaa yoruldum çünkü artık :KK31:

sen anlatmak istermisin cnmmm :KK31:

önce sen söyle bende şimdi o güç yok. hayırdır seninkiylemi ilgili ?

heee baska derdim mi var bnmm :KK1::KK1: bak gülüorum artıkk gülmeyide öğrendimmm napim :KK31:
topla kendini sendeee cnmmm böle olmaz kocan gelcekkk be bu hal anlat açıluırsın dertler paylastıkça azalır :KK31:

X