Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

sagolun kizlar. Evet ya cok felaket bisi gerci suan daha iyi ama sabah dolgu yaptirdim artik sinire kadar oydumu napti bilmiyorum Hic böyle agrimazdi dolgudan sonra

uff kötüüü dişş yaa ben en son bu yaşıma kadar bekleyim 20lik dişimi aldırmıştımmm çok fenaa

bene ıkı sene 20 lık ıs agırı cektım cıkmıyordu dıs sonunda nısanlıyken esım ıkna ettı gıttım amalıyat olduma ama felekettı cok zor gecmıstı amalıyat bı hafta yuzum sıs gezdım pıpetle beslendım daha sırada 3tane cıkamayan 20 lık dısım var ama olmam bıdaha

benimkide aynı şekilde alındı.iki tanede bende duruyorr çok zorlamıyor şuan .zorlarsa napcam bilmiyorum

uff kötüüü dişş yaa ben en son bu yaşıma kadar bekleyim 20lik dişimi aldırmıştımmm çok fenaa

benimkileride aldilar ameliyatla pöfff cok kötüydü gercekten birde narkozsuz sadece uyusturarak kac igne yedim hatirlamiyorum ama beya korktum 1,5 -2 yil gitmedim disciye öyle olunca son 1,5 ayda 5 kere gittim haha 2 tane deligim varmis birde bi güzel temizletim mis gibi oldular simdi

ben hepsini birden aldirdim eger o zaman hepsini aldirmasaydim muhtemelen senin gibi birdaha gitmezdim. Cidden cok kötüydü benim birde bir tanesi iltihapliydi yeni gecmisti tam uyusmadi bagirdigim icin doktor bana sinir oldu ona cevap yetistiremiyorum diye ben sinir oldum agizimdan kanli salyalar aka aka kavga etmeye calistim sonunda tabi konusamamayincan sinirimden agladim hemsirede hem gözyasimi hem kanlari siliyor annem girdi iceri ilk dedigi yinemi kavga ettin doktorlarla 2 kilo atmistim ama benim yüzüm sismedi özel bir igne yaptilar ama bir kac hafta sonra yüzüm sarardi hani morarir sonra sararir ya aynen öyle :) Ay ne günlerdi be

benimkide aynı şekilde alındı.iki tanede bende duruyorr çok zorlamıyor şuan .zorlarsa napcam bilmiyorum

dursunlar durduklari yerde ya 20lik disler cok "adi" oluyo ya ya iltihap yapar yada zorlar birde benimkiler biri haric hep gömülüydü o cikanda iltihap yapti

ben yoktum yenı gırdım ama gene gıdyom annemlere gıtcaz babanemgelmıs koyden ve annemlerın orda ev bulu en kısa zamanda oraya tasıncaz ohhhhbeeee kurtulcam bu semtten

Günaydin Kizlarrrr
Herkescikte öglene gelecekmis bende uyumaya düsünüyodum minigimi yatirinca,
Uyumasammi acep :26: hihihihi

Senii takipp ediyorum hıhıhııhıhı

iyiyizz hellooo
Sanırsam öyleee :26:

canlar nerelerdesınız

hepiniziiiii çok özledim beee vallahi aklım hep sizdeydi ama sabahtan aşkıma gittim 1 haftadır görmüyordum

nasılsınızzzzz hanımlarrr?

yeni gelenler hoş geldi sefa getirdiiii

dünyaaaaa güzelleriiiii

ben yoktum yenı gırdım ama gene gıdyom annemlere gıtcaz babanemgelmıs koyden ve annemlerın orda ev bulu en kısa zamanda oraya tasıncaz ohhhhbeeee kurtulcam bu semtten
ohhh şans senden yana maşallah maşallahhhhh

bak ben uğurlu geldi sana burası

Bugun ugradim kimseciklwr yoktu :97:
Nasilsiniz

vardı neden boşladın bakim sen

Son düzenleme:
ohhh şans senden yana maşallah maşallahhhhh

bak ben uğurlu geldi sana burası

vardı neden boşladım bakim sen

Valla yoktu ben varken ,
Kiz benimkide evdeydi bugun bi oglen bir saat surekli girdim sonra ara :97: yemek yapim derken aksam oldu zaten 12 de kalktim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…