Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

hepiniziiiii çok özledim beee vallahi aklım hep sizdeydi ama sabahtan aşkıma gittim 1 haftadır görmüyordum :KK14:

nasılsınızzzzz hanımlarrr?

yeni gelenler hoş geldi sefa getirdiiii

dünyaaaaa güzelleriiiii :21::KK23:

Gelin Gelinnnnnnnnnnn beni özlemedin mi niye beni alintilamadin pehhhhhhhh :KK22:

Valla yoktu ben varken ,
Kiz benimkide evdeydi bugun bi oglen bir saat surekli girdim sonra ara :97: yemek yapim derken aksam oldu zaten 12 de kalktim :KK30:

kız gece beşikmi salladın :KK14:
Gelin Gelinnnnnnnnnnn beni özlemedin mi niye beni alintilamadin pehhhhhhhh :KK22:

kız sana yazıyordum :26: bak whatsapp tanda yazdım aşk çiçeğimmm:KK17:

çevrim içi değilsin şuan...

seninkiler uzun ya okuyayım önce iyice dedim :KK16:

benimkileride aldilar ameliyatla pöfff cok kötüydü gercekten birde narkozsuz sadece uyusturarak kac igne yedim hatirlamiyorum ama beya korktum 1,5 -2 yil gitmedim disciye öyle olunca son 1,5 ayda 5 kere gittim haha :KK30: 2 tane deligim varmis birde bi güzel temizletim mis gibi oldular simdi

ben hepsini birden aldirdim eger o zaman hepsini aldirmasaydim muhtemelen senin gibi birdaha gitmezdim. Cidden cok kötüydü benim birde bir tanesi iltihapliydi yeni gecmisti tam uyusmadi bagirdigim icin doktor bana sinir oldu ona cevap yetistiremiyorum diye ben sinir oldum agizimdan kanli salyalar aka aka kavga etmeye calistim sonunda tabi konusamamayincan sinirimden agladim hemsirede hem gözyasimi hem kanlari siliyor annem girdi iceri ilk dedigi yinemi kavga ettin doktorlarla :KK23: 2 kilo atmistim ama benim yüzüm sismedi özel bir igne yaptilar ama bir kac hafta sonra yüzüm sarardi hani morarir sonra sararir ya aynen öyle :) Ay ne günlerdi be :KK1:

dursunlar durduklari yerde ya 20lik disler cok "adi" oluyo ya ya iltihap yapar yada zorlar birde benimkiler biri haric hep gömülüydü o cikanda iltihap yapti :KK14:

o doktorun adını adresini ver :KK47:

nasıl benim narin bebeğime acı çektiriyorrrrrrrrr onu 32 parçaya bölerimmm :KK51:

Degisen bi karar yok canim ayni o gidecek duruma gorede ben :26:
Sen benim ruyami yorumlamamissin dun :KK3:

aa unuttum aşkıma gitti akıl,birazdan yorumlarım kuzum.

en doğrusu nu dilerim hakkınız da hayırlısı olur...

zor bir karar :KK31:
İyiyim şekerim çok şükür sen nasılsın :KK16::KK16:

valla aşkı gördüm daha iyi oldum :KK17:

bugünde size değişik videolar atayım mı :KK14: :KK23:

Son düzenleme:
kız gece beşikmi salladın :KK14:

kız sana yazıyordum :26: bak whatsapp tanda yazdım aşk çiçeğimmm:KK17:

çevrim içi değilsin şuan...

seninkiler uzun ya okuyayım önce iyice dedim :KK16:

He he burada pro olduktan beri hep cevrim disi takiliyom

o doktorun adını adresini ver :KK47:

nasıl benim narin bebeğime acı çektiriyorrrrrrrrr onu 32 parçaya bölerimmm :KK51:

yerim seni :KK19:

Aman hep iyi ol kuzucumm :KK17::
Hahahaah kalsın canım yaa :KK53:

amin hepimiz :KK54:
niye kız :KK14:

aklıma ne geldi bak sen yemek yapıyormusun :KK23:

Tamam canim :97:
Insallah hersey iyi olur :KK14:

Bende gec yatarim ama uykum gelsi sabah erken kalktim :KK19:

Ya orucluyum guya kosusturuyorum kundakta bi kiz cocugu var benimmis yemegimi yiyip onu alicam hemen kendi evimdeyim .
Birde guya regl ken birlikte olmusum esimle :KK17: :KK17: :KK17:

canım eşinle iyi yönde bir ayrılık yaşayacaksınız ama sonunda bir sevinç görecek eviniz için hayırlı şeyler olacak :KK16:

anlat canım gelirken nar da getir canım çekti :KK53:
Ne demek hemen En kırmızısından getirecem hemde :KK9:

Üzerinde beyazımsı şeffaf taş olan altın yüzük görüyorum . Ablama aitmiş yüzük ama bizden saklamış. Güzel bir yüzüktü , bende saklamasının ne gereği var diye düşünüyorum rüyamda .

bu kadarını hatırlıyorum :KK1:

Senin koca nerde ? Sır mı yoksa ?

X