Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

anladım erkeklerı kıskanma konusu sıze tavsıyem hıc kıskanmayın bence ınanın erkekler boyle kadınları cok daha fazla sevıyor sız ne yaparsanız yapın erkekler yapıyor yapmaya devam edıcek erkegın fıtratında bu var nacızane fıkrım bu

Benim ona güven sorunum yok kuzum kendimede güvenim tavanda..:KK9:
Benimki zaten benim sahibim sensin bakıyolar sa ne yapayım sana da bakıyolar diyip oda karışıyor..
Biz aşkımızdan birbirimizi yicez yakında :KK53::KK53:

anladım erkeklerı kıskanma konusu sıze tavsıyem hıc kıskanmayın bence ınanın erkekler boyle kadınları cok daha fazla sevıyor sız ne yaparsanız yapın erkekler yapıyor yapmaya devam edıcek erkegın fıtratında bu var nacızane fıkrım bu
haklısın vallahi yapacak olan geri kalmıyor ki yapacağından :KK5:
Yolamam da güzel kafa atarım ya :KK9::KK9::KK9:

seni o halde düşünemiyorum :KK9:
Benim ona güven sorunum yok kuzum kendimede güvenim tavanda..:KK9:
Benimki zaten benim sahibim sensin bakıyolar sa ne yapayım sana da bakıyolar diyip oda karışıyor..
Biz aşkımızdan birbirimizi yicez yakında :KK53::KK53:

bu aşkkkkkkk fazlaaaaaaa sanaaaaaaaaaaa :KK76:

Biz yedik şu an birbirimizin midesinden yazıyoruz :KK37:

ahah yakında zaten kocalar atacak bizi başından hep kk hep kk sonra şen dullar olacağızzzzz:KK9:

ahah yakında zaten kocalar atacak bizi başından hep kk hep kk sonra şen dullar olacağızzzzz:KK9:

Benim dulum bile şen olur ben uyuttum geldim valla sızlanıyor mızlanıyor zaten iyi ki bir nezle olmuş hey Allahım erkeklerin hastalığı da hemen yatıveriyolar :KK14: Ben regl halimle kaç gündür koşuyom ya huleynn neyse feminist yanım sakin ol bebeğim pışşş pışşş

Benim dulum bile şen olur ben uyuttum geldim valla sızlanıyor mızlanıyor zaten iyi ki bir nezle olmuş hey Allahım erkeklerin hastalığı da hemen yatıveriyolar :KK14: Ben regl halimle kaç gündür koşuyom ya huleynn neyse feminist yanım sakin ol bebeğim pışşş pışşş

ayy sorma vallahi bebek gibiler hep anaları yüzünden bu durumdalar şimdi bizi anası gibi görüyorlar :KK19:

yakında kaynanalara karşı direneceğim :KK47::KK53:

[video=youtube;OWHQ5Dj09Ws]https://www.youtube.com/watch?v=OWHQ5Dj09Ws[/video]

Son düzenleme:
ayy sorma vallahi bebek gibiler hep anaları yüzünden bu durumdalar şimdi bizi anası gibi görüyorlar :KK19:

yakında kaynanalara karşı direneceğim :KK47::KK53:

[video=youtube;OWHQ5Dj09Ws]https://www.youtube.com/watch?v=OWHQ5Dj09Ws[/video]

Oo bak burdan iyi dedikodu çıkar kaynana dedi mi duracan :KK52: Neler yaptı kız anlat hele :KK52:

Hahahah evet fazla gerçekten reelde görsen gülmekten çatlarsın bizi :KK53::KK53:

kızlar sakin olun bence bakın siz onun gozlerıne hukmedersınız bedenıne hukmedersınız konusmasına herseyıne hukmedebılırsınız ama aklından neler gectıgını hıc bılemezsınız onunla yataktayken bıle baskasını dusunur ve sızın bu durumu ruhunuz bıle duymaz o yuzden hıc kasmayın uzmeyın kendınızı bence

X