Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ne güzel canım:KK56:
Benim eşimde mutfakla çok ilgili:KK9:Yardım etmeyi birşeyler yapmayı seviyor:KK56:İçli köfte yaparken bende yaparım nevar deyip oturduğu oluyor:KK53:Ama yemesini daha çok seviyor buda benim işime geliyor:KK56:..Yiyecek birinin olması çok güzel:KK9:

kocan göbeklimi nevresteeee :KK9::KK9::KK9:

sen bir yemek kitabı yazsana amma tutulur he :26:

kız aşkınla sana gıcık olmaya başladım :KK4:
Bilmem hiç düşünmedim:KK34::KK1:
Hahahah evet yiyecek birini bulamayınca dağıtıyoruz mecburen bizimkinin arkadaşları falan gelir hemen :KK9:
Elimizin ayarı varda bola alışmışız fazla oluyor :KK31:
Çok güzel ya hep dibimde olsun benim...
Bana da bırakmaz ki çoğu zaman uyuz :KK23:
Bizimde öyle fazla yapıyoruz..Kızlarımda pek iştahlı değil:KK19:Kime çektilerse:KK1: Benimkide sürekli dibimde ben yemek yaparken en azından oda salata yapar:KK9:
kocan göbeklimi nevresteeee :KK9::KK9::KK9:

Yok canım maşaallah yiyor ama pek kilo almıyor:KK1:

Bizimde öyle fazla yapıyoruz..Kızlarımda pek iştahlı değil:KK19:Kime çektilerse:KK1: Benimkide sürekli dibimde ben yemek yaparken en azından oda salata yapar:KK9:

Maşallah yaaa :nazar::nazar:
Kilo da almıyor ohhh :KK6:
Bence bi düşün bu konuyu sende :KK23:

benimkide öyle sinir oluyorum adam göbekli olsun diye yırtıyorum kendimi olmuyor söylesene bir sırrı varmı bunun göbekli olsun :26:
Nidenmiş o yaa...:KK19:

çünkü kıskanıyorum :-)nazar::nazar::nazar:) :KK14:

benimkide öyle sinir oluyorum adam göbekli olsun diye yırtıyorum kendimi olmuyor söylesene bir sırrı varmı bunun göbekli olsun :26:

Kusura bakma esmerim kıskandırmak istemezdim:KK17:
Benim hayatımın anlamı o sürekli ondan bahsediyorum sorry :KK17::KK17::KK31:

Neden göbekli olsun istiyorsun:KK9:
İnan bilmiyorum benimki yiyor yiyor bir göbek yapamadı:KK1::nazar:Canım kilo probleminin birazda genlerden geldiğini düşünüyorum:44:

Kusura bakma esmerim kıskandırmak istemezdim:KK17:
Benim hayatımın anlamı o sürekli ondan bahsediyorum sorry :KK17::KK17::KK31:

şaka yaptım kızzz :26: deli bahset tabi ne güzel yüzümüz gülüyor :KK76:

Neden göbekli olsun istiyorsun:KK9:
İnan bilmiyorum benimki yiyor yiyor bir göbek yapamadı:KK1::nazar:Canım kilo probleminin birazda genlerden geldiğini düşünüyorum:44:

evet göbekli ve çirkin olsun istiyorum nevreste varmı bir formülün yemeğine falan karıştırayım kilo aldırsın :KK53:
i
onun genine başlayacağım vallahi :KK14:

Aminn canımmm allah herkesin mutluluğunu daim etsin inş...
Ama bazen abartıyorum fark etmeden oyüzden üzgünüm :KK17:

kızzzzzz deliiiiiii vallahi mutlu oluyoruzzzzz., hele benimki gelsin bak neler yazacağımmmm :KK76::KK76:

evet göbekli ve çirkin olsun istiyorum nevreste varmı bir formülün yemeğine falan karıştırayım kilo aldırsın :KK53:
i

kızzzzzz deliiiiiii vallahi mutlu oluyoruzzzzz., hele benimki gelsin bak neler yazacağımmmm :KK76::KK76:

Kıskanıyorsun kimse bakmasın istiyorsun:KK9:Ya o zaman daha karizmatik olursa:KK30:

i

Tamam ozaman :KK17::KK17::KK17::KK17:
Göbekli çir:18:in mii o niye kızz :KK52::KK52:

Kıskanıyorsun kimse bakmasın istiyorsun:KK9:Ya o zaman daha karizmatik olursa:KK30:

ben ondan güzelim o çatlıyorrr hıhhhhh:KK19:

olabilir bak neyse adamı olduğu gibi bırakayım ben ayarlarıyla oylamayayım :KK9:

nevrestem avatarım hakkında ne düşünüyorsun beni çok tabusuz görmüyorsun değil mi :KK1:

Tamam ozaman :KK17::KK17::KK17::KK17:
Göbekli çir:18:in mii o niye kızz :KK52::KK52:

sen neden saçını dağıtıyorsun kız seninkinin kapıdan çıkarken ondannn :KK1::KK1:

olabilir bak neyse adamı olduğu gibi bırakayım ben ayarlarıyla oylamayayım :KK9:

nevrestem avatarım hakkında ne düşünüyorsun beni çok tabusuz görmüyorsun değil mi :KK1:

sen neden saçını dağıtıyorsun kız seninkinin kapıdan çıkarken ondannn :KK1::KK1:

O zaman sorun yok:KK9::KK12:
Canım kesinlikle hayır istediğini kullanabilirsin:KK19: Benimkininde benimle pek alakası yok:KK53:

Hımmmm çirkin olsa da dağıtırdım ben ya gıcık olsun :KK53:

X