Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Hahahah evet fazla gerçekten reelde görsen gülmekten çatlarsın bizi :KK53::KK53:

eminimmmmmm :KK1: hele sen bizi adam konuşurken bir çarpıyorum suratı böyle oluyor :KK53: hahahaha (şiddete karşıyım :KK14:)
kızlar sakin olun bence bakın siz onun gozlerıne hukmedersınız bedenıne hukmedersınız konusmasına herseyıne hukmedebılırsınız ama aklından neler gectıgını hıc bılemezsınız onunla yataktayken bıle baskasını dusunur ve sızın bu durumu ruhunuz bıle duymaz o yuzden hıc kasmayın uzmeyın kendınızı bence

fazla genişlikte iyi değil vallahi :KK14:

Ohoo çıkmadı dedikodu yav yoluşmalar falan tüh :KK37:

dur kız anlatayım, bir olaydan dolayı tartışıyoruz dedim 'sana ne oluyor ki, yerini bil' sustu :KK51:

saygı duyarım ayrı ama eziklik başka şey yapamaz kimse sakinliğimin altında bir canavar yatıyor :KK53:

sonra eşime dedim böyle oldu, tamam çok muhattap olma dedi :)

Son düzenleme:
benım de hem kayınvalıdem hem kayınpederım yok ama olmasını ısterdım esım cok kucuk yastayken annesını de babasını da kaybettı keske olsalardı da kaynana sorunu yasasaydım onemlı degıl ama hayatta olsalardı

eminimmmmmm :KK1: hele sen bizi adam konuşurken bir çarpıyorum suratı böyle oluyor :KK53: hahahaha (şiddete karşıyım :KK14:)

fazla genişlikte iyi değil vallahi :KK14:

Ayy bende aynı şekilde şiddete karşıyım :KK9::KK9::KK9:
Bi gün arabadayız bana iyi davran bugün diyo aa:KK53:dedim sana kötü mü davranıyorum ki :KK53::KK53::KK53:
Yok ya iyi davranıyosunda bugün hayvanları koruma günü dedi :KK9::KK9::KK9::KK9:
Hep öküz diyorum kızınca ya :KK52::KK52::KK52:

benım de hem kayınvalıdem hem kayınpederım yok ama olmasını ısterdım esım cok kucuk yastayken annesını de babasını da kaybettı keske olsalardı da kaynana sorunu yasasaydım onemlı degıl ama hayatta olsalardı

o kadar kolay değil o sorunları çekmek biliyormusun sen? bilmiyorsun...
bilme zaten gerek yok :KK34:

Aynen canım kötü bişey benim anneme anne der mesela çok duygulanıyorum bazen aklıma gelince :KK16::KK16:

Ayy bende aynı şekilde şiddete karşıyım :KK9::KK9::KK9:
Bi gün arabadayız bana iyi davran bugün diyo aa:KK53:dedim sana kötü mü davranıyorum ki :KK53::KK53::KK53:
Yok ya iyi davranıyosunda bugün hayvanları koruma günü dedi :KK9::KK9::KK9::KK9:
Hep öküz diyorum kızınca ya :KK52::KK52::KK52:

kız kıyamam kızzz evden kaçacak adam bir gün erkek sığınma evine gidecek benim ki :KK14:

sende abartma adama öküz falan sonra içine işler öylece kalır :KK53: :KK9:

kız kıyamam kızzz evden kaçacak adam bir gün erkek sığınma evine gidecek benim ki :KK14:

sende abartma adama öküz falan sonra içine işler öylece kalır :KK53: :KK9:

Hahahah :KK9::KK9::KK9:
Bi gün çok içerlenmişti ya sonra demedim aradabir işte..:KK52:
Şimdi her lafın başı öküzüm dimi ben diye başlıyo kıyamıyorum ya :KK53:
Bildiğin dövüyosun sen yani yuhhh :KK20:

dur kız anlatayım, bir olaydan dolayı tartışıyoruz dedim 'sana ne oluyor ki, yerini bil' sustu :KK51:

saygı duyarım ayrı ama eziklik başka şey yapamaz kimse sakinliğimin altında bir canavar yatıyor :KK53:

sonra eşime dedim böyle oldu, tamam çok muhattap olma dedi :)

Benim kp yok onu tanımayı çok isterdim çok sempatik bir adammış belli ki kv beni sever ben ikinciyim ya ilkinden çok çekmiş herhal işte bu oh demiş eşime tanışınca :KK60:

Tabi yine biraz halleniyor alttan oğlunu aldım diye ama o olcak artık her anada :KK53:

Kız fena çıkışmışın ama :KK30:

Benim kp yok onu tanımayı çok isterdim çok sempatik bir adammış belli ki kv beni sever ben ikinciyim ya ilkinden çok çekmiş herhal işte bu oh demiş eşime tanışınca :KK60:

Tabi yine biraz halleniyor alttan oğlunu aldım diye ama o olcak artık her anada :KK53:

Kız fena çıkışmışın ama :KK30:

ben çıkışmasam o yapacaktı önce davrandım :KK14:

ama pek sever beni :KK1:

çok akıllısın herşeyi biliyorsun diyor :KK6:

bide çok güzelsin diyor :)
evet öyleyim ve o yüzden oğlun bana aşık diyorum, haklısın diyor :KK51:

ipleri verme eline kimsenin sonra alamıyorsun, çok saçma değil mi ne demek elden almak aklıma birşey geliyor demek böyleleri için terbiyem müsade etmiyor sen anla :KK19:

Son düzenleme:
X