Kapalı bir kadın olarak bir bende mi var bu siyahi erkek zaafı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bebikom, bizim sanki arzularımız yokmuş gibi davranıyor ya millet. Ben siyahi bir erkekle cinsellik odaklı bir birliktelik düşündüğümü itiraf edemiyorum kimseye. Kapalı olunca kimse yakıştıramıyor gibi geliyor. Eski kafalı kaldık

Kapalilik değilde beyazlik desen.
Doğru Afrika hep Müslüman. O kadınlarda kapali. Hergün kobra seviyorlar:KK66: Bul kendine Müslüman bir siyahi, kiy iman nikahina vur kırbacı.

Kim seni tutar?

Öncelikle yargılayacaklar gelmesin lütfen. Sırf şu soruyu sormak için geldim şuraya. Çünkü etrafımda birine sorsam yargılanacağımı biliyordum.

5 yıl önce boşandım. Bir depresyon süreci atlattım. Bir iki yıl uzak durdum flört evreninden. Sonra, benim gibi boşanmış bir arkadaşım siyahi ile evlendi. Bana öyle şeyler anlattı ki içimde aşırı bir ilgi büyüdü siyahi erkeklere karşı. Videolar da etkili tabi. Çevrem yargılar diye kimseye anlatmadım. Malum adamların yatakta ünleri belli. Ki ben de buna çekiliyorum. Kesin çevrem yargılar diye içimde tuttum bunca zamandır ama tuttukça daha da yoğun bir tutkuya dönüştü.

Ve kimseye anlatamıyorum bunu. Sanki bu ilgiye sahip tek kapalı kadın benmişim gibi zannediyorum. Gerçekten tek miyim bunda?
Git o zaman siyahi biriyle sevgili ol gör🤣merakini gidermiş olursun🤷‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X