Kanla yapılan gebelik testi çıkmış sipariş ettim PRECİSİON

İnşallah pozitiftir canım ama bu teste göre baya pozitif görünüyor

Sonuça gerek kalmamış maşallah hamilesin iz allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah banada dua ederseniz sevinirim
Etmez miyim Allah'ın izniyle sağlıklı sıhhatli nur topu gibi evlatların olsun inşallah sen de bana dua et olur mu sonucum çıktı sana yazdıktan hemen sonra kontrol ettim baktım çıkmış İnşallah sağlıkla yükselir ne olursun bana dua et tamam mı ben de edeceğim Allah'ın izniyle

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-03-11-04-17-672_com.android.chrome.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 28
Dualarım seninle inşallah güzel yüzün hep gülsün

Gözün aydın canım sağlıcakla ilerler inşallah hamileliğin. Darısı isteyen tüm annelere
Amin canımsın ya dua istiyorum tek istediğim dua sağlıkla ilerlesin sağlıkla ilerlesin sağlıklı ve dolsun sağlıkla büyüsün inşallah isteyen tüm herkesin çabalayan tüm herkese Rabbim kucağını doldursun çok aratmasın inşallah

Geçen ay kısa aralıklarla adet olmuştum yazmıştım normal döngümü hesap edersem dün olmam gerekiyordu. İçimdede hiç var gibi bir his oluşmayınca testide almak içimden gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…