Kanla yapılan gebelik testi çıkmış sipariş ettim PRECİSİON

Fatosss_mustafa

hoşgeldin Melisa'm 🍼 2022
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
1.727
736
29
Sorum yukarda aslındbi damla kanla yapılıyormuş vs vs.
Yapan varmı alan varmı duyan varmı
(Ovulasyon) pikten sonraki 7. Günüm bi iki güne elimde olur diye tahmin ediyorum

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-24-22-06-02-729_trendyol.com.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 173
  • Screenshot_2024-09-24-22-05-56-385_trendyol.com.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 175
  • Screenshot_2024-09-24-22-05-46-231_trendyol.com.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 172
Ürün baya fiyatlı kan testi vermek bir hastanede o civarda olur sanırım ya da sağlık ocakları varsa yakında
Evet fiyatlı bu ay denemek istedim inşallah boşa gitmez de sğlıkla pozitifi görürüm...
Sağlık ocağındaki doktoru HCG testini yapmaya ikna etmek deveye hendek atlatmaktan zor biliyomusun (sanki kanı kendi vericek bilgisayardan giricen işte bi barkod vericen. Ama yoookkk )

Aaaa çok şaşırdım gebelik testi sağlık ocağının işi zaten. Neden yaptırmak bu kadar zor ki

Benimde ovulasyon 17 Eylüllll, öncesini değerlendiremedik ama o gün ve 2 gün daha değerlendirdik. Benim yumurtlamam olmuyor Çift çizgiyi 2 ovulasyon testi farklı gösterdi inşallah yumurta gelişmiştir.
Ben 17 Eylül'de pik gördüm o günü akşamını değerlendirdik

daha sonra 18 eylül'de ara vermek istedim

19 Eylül'ün de akşamına bırakmak istemedim Sabahı değerlendirdik

yani 2 gün değerlendirdim ben 19 Eylül'de de çatlamayı gördüm direk yani bilmiyorum karışık gibi geliyor okuyunca
Aslında henüz test yapmak için erken işte bakalım bekleyip göreceğiz ya peki belirtin var mı ben yumurtlama sonrası böyle birkaç belirti yaşadım ama şu anda hiçbir şey yok yani bomboş hissediyorum hiçbir şey hissetmiyorum

Pik'i 17 eylül'ü baz alırsak 7 gün

Çatlamayı 19 eylül'ü baz alırsak 5 gün çok mu sabırsızız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…