kan testımde pozıtıf cıktı;HAMİLEYIMMMM

rosem tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah darısı benim ve tüm bekleyenlerin başına amin

Çok çok tebrik ederim. kaydirigubbakcemile2 Allahım duy sesimizi. Bize de ver lütfen yarabbim. :Saruboceq: :Saruboceq:

canım çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim.inşallah bir hamile haberi alırım diye açtım topiği ve süpriz sen çıktın.hayırlı olsun.allah tamamamına erdirsin canım.

merhaba kıslar.hihoyyyt
sabahtan kan testı yaptırmaya gıttım ancak gelebıldım.hihoyyyt
Şükürler olsun Allah 'ıma kan testımde pozıtıf cıktı.
beta hcg 147 cıktı..:nazar::nazar:
Allah ım herkese bu duyguyu yasatsın,kımsenın kucagını bos bırakmasın.(amın):Saruboceq:
ınsallah en kısa zamanda burdakı canım arkadaslarımında hamıs haberını gorurum.
dualarım sızınle kıslar.

sonuc kagıdını elıme alınca oyle bır heyecanlandım,oyle duygulandım kı,gozlerımden akan yaslara engel olamadım..senağlama

ALLAH ım bu duyguyu herkese yasatsın ınsallah..(amın):Saruboceq:

tebrik ederim rosem ALLAH KUCAĞINA almayı nasip etsin işşallah sağlıklı hamilelik geçirirsin umarım......tedavimi görüyordun sen canım .. nekadardır bekliyorsun bebeğini
canım eşimde benim morfoloji sorunu çıktı bizde 2 haftadır keçiboynuzu kürü yapıyoruz eşim hiç aksatmadan içiyor. umarım bizede faydası olur.ben de rahim filmi çektirdim geçen ay sonuç pek iyi değil ama doktor bu şartlarda hamile kalabilirsiniz dedi sol yumurtalığımda ksitim bu a geçmişse bizde çalışmalara başlıcaz ALLAH ın izniyle yüce rabbim işşallah bebek bekleye herkese bu güzel duyguyu yaşatır.

tebrikler
Allah tamamını erdirsin
güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah
Allah olmayanada versin

Rosem canımcım..
Başlığın altında adını görünce nasıl sevindim anlatamam..
Hayırlılı uğurlu olsun tatlım..
Rabbim sabrının ve mucadelenin mukafatını verdi sonunda..
Dilerim sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik geçirirsin.. Rabbim tamamına erdirsin hayatım
seni ve eşini tekrar tebrik ederim :nazar: :nazar: :nazar:

canım cok tesekkur ederım..
darısı en kısa zamanda sana olsun ınsallahh..:Saruboceq:

rosemcim sayfanı yeni gördüm tatlım ben burdanda tebrik etmek istedim canım benim rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallahhhhh
darısı bizimde başımızaaaaaa
canım cok tesekkur ederım.darısı sıze olsun ınsallah

cnm cok sevindim haberini daha yeni okudum ins darisi tüm hamile olmak isteyen arkadaslara kimsenin kucagi bos kalmaz insallah
ne guzel bi haber bu ,rosemcim cok sevindim,insallah saglikla alirsin koluna bebisini,hayirli olsun canim ...
rosemcim tekrar tebrikler,Allah tamamına erdirsin canım :emir_bebek:
rosem tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah darısı benim ve tüm bekleyenlerin başına amin
Çok çok tebrik ederim. kaydirigubbakcemile2 Allahım duy sesimizi. Bize de ver lütfen yarabbim. :Saruboceq: :Saruboceq:
canım çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim.inşallah bir hamile haberi alırım diye açtım topiği ve süpriz sen çıktın.hayırlı olsun.allah tamamamına erdirsin canım.
canlarım hepınıze cok tesekkur ederım..ALLAH razı olsun hepınızden..
tebrik ederim rosem ALLAH KUCAĞINA almayı nasip etsin işşallah sağlıklı hamilelik geçirirsin umarım......tedavimi görüyordun sen canım .. nekadardır bekliyorsun bebeğini
canım eşimde benim morfoloji sorunu çıktı bizde 2 haftadır keçiboynuzu kürü yapıyoruz eşim hiç aksatmadan içiyor. umarım bizede faydası olur.ben de rahim filmi çektirdim geçen ay sonuç pek iyi değil ama doktor bu şartlarda hamile kalabilirsiniz dedi sol yumurtalığımda ksitim bu a geçmişse bizde çalışmalara başlıcaz ALLAH ın izniyle yüce rabbim işşallah bebek bekleye herkese bu güzel duyguyu yaşatır.
canım bız 14 aydır bebek ıstıyorduk.ben 4 aydır yumurta takıbı yaptırıyordum bu ay son olsun dıye dusunuyordum kı melegım gelmıs.
canım hıc moralını bozma esıne dut pekmezı ve kecıboynuzu kuru yap.doktorun pozıtıf konustuguna gore ınsallah bıran once sende hamıs kalıcaksın.darısı basına olsun ınsalllah..

tebrikler
Allah tamamını erdirsin
güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah
Allah olmayanada versin
allah tamamına erdirsinn sağlıkla gelsinn

tesekkur ederım..amın ınsallah..:Saruboceq:

başlığı görünce o kadar sevindimki anlatamam tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin inşallah darısı bizlere dualarını eksik etme bizden

başlığı görünce o kadar sevindimki anlatamam tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin inşallah darısı bizlere dualarını eksik etme bizden
canım tesekkur ederım.daırısı tum bebek bekleyenlere olsun ınsallah.dualarım sızınle..

canım benimmmmmmmmmmm ben bi hafta önce sana demiştim değilmi herseyi oluruna bırak diye
allah analı babalı etsin rabbim tamamına erdirsin inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

canım benimmmmmmmmmmm ben bi hafta önce sana demiştim değilmi herseyi oluruna bırak diye
allah analı babalı etsin rabbim tamamına erdirsin inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

evet canım demıstım.Amın canım ..cok tesekkur ederım.Şeniz

Rosemciğim tebrikler. allah analı babalı büyütsün... Allah isteyen herkeze versin. amin.

tebrikler allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim

tebrik ederim eminim şuan çok mutlusundur bende dün test yaptım sonuç negatif çıktı ama 10 gün geçti adetimden acaba kan testinde yanlış çıkma ihtimali olurmu?

cnm seninde tüpbebekti dimi yanlış hatırlamıyorsam tebrikler çok sevindim adına a.s. bir anda kendi yaşadıklarım film şeridi gibi gözümün önünden geçti kan testi yaptığım gün ve aldığım o 147 yi görüşüm anlam verememiştim içim seviniyor ama boşluktaydım çok güzel bi duyguydu 11.gündede çıkmıştı 147 ikigün sonra .347 lerdydi ikizdi benim cnm bu değerle şimdi çok gerided kaldı hayaller bir daha yaşarmıyım Allah Kerim diyelim benneyaptımki

Son düzenleme:
canım tebrik ederim saglıkla kucagına almayı nasıp etsin

X