Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaşlar 16 ocak son adetimin ilk günü bu ay 17 şubatta kan testi yaptırdım, beta hcg sonucum 5.392 çıktı. İlk doktor karın ultrasonu baktı çok küçük daha haftasını vermiyor dedi. 2 ayrı doktora gittim bu arada 2.doktor 5 hafta 2 günlük dedi. Hcg ye göre de 3-4 haftalık diyor. Şimdi iyice kafam karıştı. Benim değerim normal mi? Yüksek mi ya da olması gereken mi bu? İkiz filan olabilir mi yüksek mi 5392 hcg? Lütfen bilen biri cvp yazabilir mi? Çok heyecanlıyım ve korkuyorum.
Canım ne oldu son durumun göründü mü ultrasonda?

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim,
28 ocak sat, 31-33 günde bir adet oluyorum ortalama, 22 şubatta kaset test negatif çıktı, 25inde kontrol için doktora gittim 6,76 çıktı beta, doktor kimyasal bence adet olacaksın dedi, yine de 2 sonra tekrar değere bakalım dedi, bugün de farklı bir yerde yaptırdım 50,7 çıktı değer, hamileysem de çok artmış görünüyor, sağ yumurtalık tarafımda ve sol tarafta belde yumurtlama dan beri hep ağrım oluyor, aynı durumu yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Merhaba bana yardımcı olur musunuz bugün doktora gittim değerinin 2000 olacağını keseyi görebileceğimiz söylemişti ama beta HcG 1200 çıktı dört gün önce 505 di bugünse bu değerim fazla artmamis ve korkuyorum böyle birşey yaşayan var mı sizce dış gebelik olabilir mi
Canım sonuç ne oldu ?

Arkadaşlar merhaba,
Danışmak istediğim bir konu var, bilgisi olan vardır belki diye.. ben eylül ayında tüpbebeklw hamile kalmıştım fakat malesef kalp atımı alınamamıştı, 8.hafta itibariyle doktorum hap kullanarak düşük yapmam için ilaç verdi. 4 ay sonunda anca tamamen kurtulabildim, onca ilaca birtürlğ düşmemişti.. doktorum Düşmüş dedikten sonraki ay lekelenme oldu yine, tam adet gibi de değil. Lekelenme kesildikten sonra 1 ayı aşkım zaman geçti, dındurulmuşu transfer ettirmek için adet olmayı bekliyorum. Ama zaman çok geçip adet olmayınca acaba mı dedim ve test yapırdım. Sonuç 55 çıktı:/ çok şaşkınım 4kez tüp bebek denemem var 5 yılda, 4.de anca sonuç alabilmiştim. Kendiliğinden zaten hiç olmamıştı, bu acaba kimyasal bi değer midir sizce, şüpheli ilişkinin üzerinden 15gün falan geçti, yoksa acaba cidden oldu mu. Çok korkuyorum telrar aynı kötü süreçleri yaşamaktan:KK43:

Iyi aksamlar herkese
Bir arkadasim adina yaziyorum. Adet gecikmesinden 3 gun sonra gebelik testi yapti silik cikti. Iki gun sonra kan verdi beta hcg 100 cikti. Kan verdigi gün adet gibi kanamasi basladi. Iki gun surdu. Iki gün sonra muayene oldu. Kese gözükmüyor. Adet tarihine göre 5. haftasi. Hcg degeri 147 oldu. Doktor kimyasal dis gebelik vs dedi kesinlikle saglikli degilmis. Takip edicez dedi. Sebebi kese gozukmuyor degeri az artmis ve kanama olarak yorumluyor. Bugun tekrar kan verdi 197 cikti. Doktorlarin dediklerine gore az artiyor ve saglikli degil. Böyle bir sey yasayip gebeligi normale dönen var mi?

Benimde sat 11 şubattı . Bat 10 marttı 11 Mart akşam test yaptım silik çıktı . Kan verdim 222,63 çıktı. Daha doktora gitmedim cuma günü gitçem ama kasıklarım çok ağrıyo . Normal mi acaba ?

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim,
28 ocak sat, 31-33 günde bir adet oluyorum ortalama, 22 şubatta kaset test negatif çıktı, 25inde kontrol için doktora gittim 6,76 çıktı beta, doktor kimyasal bence adet olacaksın dedi, yine de 2 sonra tekrar değere bakalım dedi, bugün de farklı bir yerde yaptırdım 50,7 çıktı değer, hamileysem de çok artmış görünüyor, sağ yumurtalık tarafımda ve sol tarafta belde yumurtlama dan beri hep ağrım oluyor, aynı durumu yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Gebesin canım benim....

Yardımcı olur musunuz lütfen 3 gün önce gebelik olduğunu öğrendim beta 43tü
Bugün de 256 olmus
3 gün içinde böyle yükselmesi normal midir 🙏

Yardımcı olur musunuz lütfen 3 gün önce gebelik olduğunu öğrendim beta 43tü
Bugün de 256 olmus
3 gün içinde böyle yükselmesi normal midir 🙏
Çok normal ama hesabi daha iyi yapabilmek icin bence 2 ya da 4 gün sonra tekrarlayin kolay olur 😊 bir de ilk evrede 3-4-5 katına yukselip sonradan yavaslayacak yukseliş merak etmeyin, hayirlisi olsun saglikla alin kucaginiza bebeginizi😍

Merhaba son adetim 14 subat adetime bir gun kala test yaptim silik cikti bu ayin 15 de kan tahlili yaptirdim 52 cikti bugun tekrardan kan verdim 80 cikti doktorum biraz dusuk dedi benim gibi yasayan var mi acaba ? Sizce dusuk mu

Merhaba son adetim 14 subat adetime bir gun kala test yaptim silik cikti bu ayin 15 de kan tahlili yaptirdim 52 cikti bugun tekrardan kan verdim 80 cikti doktorum biraz dusuk dedi benim gibi yasayan var mi acaba ? Sizce dusuk mu

Merhaba ilk etapta guzel yukselmis fakat sonra yukselis azalmis ama yine de hesaplayinca 52 nin %60'ı 30 falan eder, en az 82-83 civari cikmasi lazimdi 80 cikmis. Peki ayni saatlerde mi verdiniz gecenkilerle? Tekrar 2 gun sonra kan verin insallah yukselmis olur 🤲

Ilkini saglik ocaginda ac karnina sabah 9 da verdim bugun verdigim ise ozel hastanede doktorumun istegi ile 14 30 da verdim ayni seyi dojtorum da soyledi cuma gunu tekrar vericem insallah yukselir 3 tane dusugum var insallah bu sefer saglikla elime alirim 🤲

X