Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba arkadaşlar,son adet tarihim 18 Mart bat 17 Nisan. 27 Mart,30 Mart,1 Nisan ve 3 nisanda birliktelik oldu. Dün akşama doğru afedersiniz sadece peceteye silince pembe akıntı vardı. Sabah da yine lekelenme var. Yumurtlama zamanı lekelenme yaşayanlar oluyor mu? Yoksa endişelenmeli miyim? Virüs sebebiyle mecbur kalmadıkça hastane ortamına girmek istemiyorum. Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar bat yani adet tarihinden 1 gün geçti değer 2230 normal mi 4 haftalık oluyor yani değil mi sizce Herşey normal mi??
Canımmm simdi gordüm hayirli olsun 🙂 bende topikteki hamileri merak ediyordum degerin ck guzel

Arkadaşlar bir sorum olcak
Adetime 6 gün kala
2 nisanda kan testi verdim 32 cıktı
3 nisanda doktorumun istegi üzerine test verdim 45
5 nisanda test verdim 64
7 nisanda kan verdim 75
8 nisanda yani bugün kan verdim 112 cıktı (adet günüm)
Doktor diyor kimyasal gebelik olabir 2 gün sonra tekrar ver . Şaştım kaldım bu arada verdigim testlerin hepsi baska baska yerlerden 😔 cahillij ettik ama napcaz sizce durum nedir

Merhaba araniza yeni katildim ben nisanin 2 sinde rahim filmi cektirdim aneztesi olmadan cektrdim ve nisanin 25 inde kan tahlili yaptrdim sonuc 78 cikti normalmi acaba yumurtlamanin 16.gunu oluyor degerim yukselirmi acaba ilk bebegim olcak insallah cevap yazarsaniz sevinirim🥰

Pazar günü 9242 beta.
Salı günü 14400 beta değerim iyimi.
Kese var bebek görünmüyor dedi 😪kaç haftalık oluyor doktora sormayı unuttum.

Eklentiler

• IMG_20210427_162604.jpg
    IMG_20210427_162604.jpg
    121,2 KB · Görüntüleme: 182
Benimde ilk beta hcg 12(29 nisan)
2.test 18(1 mayis)
3.test 92 cikti(3 mayis)
4.icin haftaya gel dedi ama ben cmt gitcem sanirim.arada lekelenmelerim oluyor bazen kahve bazen adet gelmeden onceki pembemsi gibi..umarim saglikla Rabbim isteyen herkese nasip eder...

Merhaba arkadaşlar,bana da yardimci olabilirseniz sevinirim.5 mayista beklenen reglden 1 gun önce açık kahve leke geldi 1 kac damla şeklinde.Dün adet baslamadi test yaptim silik çizgi.adet sancisi basladi bu sürede karin agrim halen devam ediyor.Bugun kan verdim degerim 13.90 cikti😔 Çok düşük bir deger biliyorum karnimin agrisi belkide değer düşeceği içindir bilmiyorum.Kanda bu deger varken idrarda nasil silik çıktı anlamiyorum.Fikirlerinize ihtiyacim var.Umit var mi sizce?

Merhaba arkadaşlar,bana da yardimci olabilirseniz sevinirim.5 mayista beklenen reglden 1 gun önce açık kahve leke geldi 1 kac damla şeklinde.Dün adet baslamadi test yaptim silik çizgi.adet sancisi basladi bu sürede karin agrim halen devam ediyor.Bugun kan verdim degerim 13.90 cikti😔 Çok düşük bir deger biliyorum karnimin agrisi belkide değer düşeceği içindir bilmiyorum.Kanda bu deger varken idrarda nasil silik çıktı anlamiyorum.Fikirlerinize ihtiyacim var.Umit var mi sizce?
Ben olsam yine giderdim doktora kanama ve ağrı için. Bazı testler belirli bir değerden sonra net gösteriyor. Sen kan tahlilini baz al. 🤗

X