Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Benim adetten üç gün önce yaptırdığım kan testinde beta 211 çıktı, bugün adetimi üç gün geçirdim ve sağlık ocağına gittim tekrar kan vermeye, doktor 211 için düşük dedi çok moralim bozuldu... sonuçları yarın verecekmiş. Adetten üç gün önce yapılan testte çıkan 211 beta hcg düşük mü sizce de 😕

Benim adetten üç gün önce yaptırdığım kan testinde beta 211 çıktı, bugün adetimi üç gün geçirdim ve sağlık ocağına gittim tekrar kan vermeye, doktor 211 için düşük dedi çok moralim bozuldu... sonuçları yarın verecekmiş. Adetten üç gün önce yapılan testte çıkan 211 beta hcg düşük mü sizce de 😕
Bildiğim kadarıyla normal aralık içinde. İçinizi ferah tutun inşallah sağlıklı bir gebelik geçirip bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz. Umarım yarınki sonuç içinizi rahatlatır, buraya da yazın.

Canım şunu anlamadım senin hem üç gün önce hem üç gün sonra betan aynı mı çıktı

Hayır, benim ikinci test sonucum daha çıkmadı. 211 üç gün önce çıkan sonuç
Doktora ilk yaptırdığım testin sonucunu söyleyince düşükmüş dedi ama yanlış anladı sanırım, yani bat’tan üç gün önce neden düşük olsun o rakam. Yarın durumlar netleşir artık bakalım 😊

Kızlar satı hatırlamıyorum ve emzirdiğim için adetlerim de düzensiz, ilişkiden kaç gün sonra test yapmalıyım?

Kızlar merhaba hepinize sat 23 aralık dün bhcg verdim bugün aldım sonucu 168 çıktı daha önce kimyasal gebelik yaşadım 76 çıkmıştı ama bunda da kimyasal olabilir mi normal mi sizce? Sağlık ocağında yaptırdım testi

Kızlar merhaba beta hcg
2 şubat öğle 111.8
4 şubat öğle 175.1
4 şubat aksam 252.44
8 şubat sabah 732.99
İlk iki degerimden doktor dış gebelikten suphelenmisti özel hastanede çalışan bir doktordu. Son iki tahlili devlette yaptırdım devlet hast doktor her şey normal dedi artışı bu şekilde olan var mi acaba fikir alabilir miyim

Merhaba arkadaslar bi sorum olacak sizlere.benim bat 12 subat fakat dun migren atagi gecirdigim icin acile gittim ve igne vurulmam gerekiyodu bu ay doktorla yumurta takibi yaptigimjz icin gebelik suphem var dedim o yuzden migren icin igne yapmadan once beta bakmak istedi acildeki doktor ve sonuc 1.20 cikti sizce %100 dogru sonuc mudur? Yoksa bat tarihinden sonra yukselme olur mu umudumu kesmeli miyim ?

Merhaba arkadaşlar bat 17 Şubat..ben bu sabah 6 da kaset test yaptım ve hayalet çizgi var gibi ama bu T çizgisinin kendisi mi bilemedim .. bata 6 gün var ve çizgi 5 dk da çıktı..

Eklentiler

• IMG_20210211_071952.jpg
    IMG_20210211_071952.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 72
Ben de daha önce yasamadigim icin bebegin boyu neden ultrasonda 1 gün geriden geliyor diye stres yaptim mesela dün 😂 ama normalmis. Evet gitmeyin artik doktora kese icin gidersiniz. Kese de beta hcg 2000 olduktan sonra gozukmeye basliyor ben 4+2 de karın ultrasonuyla gordum ama doktor zayif oldugun icin gozuktu yoksa gozukmezdi dedi. Oyle durumlarda vajinal ultrasonla bakiyorlar kese daha kucukse. Karar sizin 😊
Ay merhaba yazdıklarınızı okudum cidden araştırmış yaşamış bilgili birisiniz. Ya biz 5. Haftamıza yeni girdik kese cok çok küçük acaba bir şey olure mu? Keseye bakmadan bie gün o ce pembe mukus yapısında akintim gelmiati doktora gittimizde kese duruyordu ama yeni olduğundan bir şey belli olmadi. Ara ara kahverengi leke geliyor çok.korkuyorum bir şey olmuş mudur diye

X