Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba adet düzensizliģim var.Son adetim 11 Ekim.Henüz regl olmadım.12 kasımda beta hcg 5.5 çıktı.14 kasımda betahcg 6.22 çıktı.Acaba hamileyim?Acil cevap verirseniz sevinirim......
Merhaba bende aynı durumu yaşıyorum şuan sizin nasıl sonuclandi

Merabalr benimde idrarda testim silik cıktı Kan verdim kanka 12 gibi Bi değer cıktı 2 gün sonrası tekrarladım bu sefer 25 cıktı sizce artış iiyi mi?

Merabalr benimde idrarda testim silik cıktı Kan verdim kanka 12 gibi Bi değer cıktı 2 gün sonrası tekrarladım bu sefer 25 cıktı sizce artış iiyi mi?
Daha çok yeni, hayırlı olsun sağlıkla artsın değerleriniz, 2 katı artış olmuş gayet iyi, ama çok yeni olduğu için dilerseniz bir hafta bekleyip öyle tekrar kan verin, ya da her iki günde bir aynı yerde olacak şekilde kan vermeye devam edin, ama ben çizgiyi görünce 5 gün sonra kan verdim o arada testi tekrarlamıştım koyulaşıyor mu diye 🥰

Teşekkür ederim, değeri 12 görünce bir sonraki gün kendi doktoruma gittim ve değerin cok düşük olduğunu kanama olmazsa 1 hafta sonra gitmem gerektiğini söyledi, bakalım salı günü gidicem insallah güzel haberler duyarım 😇sizin ilk değeriniz kaçtı?

Teşekkür ederim, değeri 12 görünce bir sonraki gün kendi doktoruma gittim ve değerin cok düşük olduğunu kanama olmazsa 1 hafta sonra gitmem gerektiğini söyledi, bakalım salı günü gidicem insallah güzel haberler duyarım 😇sizin ilk değeriniz kaçtı?
Benim 737 çıkmıştı ilk değerim, biraz fazla beklemişim sanırım 😊 sağlıkla gelsinler dilerim ki 🥰

Kızlar adetten 3gün geçince 143.9 çıktı, 2. Tahlilde 231.3 çıktı neden böyle az yükseliyor olabilir? Kahverengi lekelenme lerim var. Daha önce 4 kimyasal ım var.

Kızlar adetten 3gün geçince 143.9 çıktı, 2. Tahlilde 231.3 çıktı neden böyle az yükseliyor olabilir? Kahverengi lekelenme lerim var. Daha önce 4 kimyasal ım var.
Eğer aynı saatlerde vermediyseniz testleri o bile fark ettiriyor, ama yine de yüzde 60 artış var, tam iki katına çıkmasa da yüzde 60 yeterli olabiliyor, iki gün sonra tekrar verin isterseniz test, bir de progestanı sorabilirsiniz doktorunuza gerekli midir diye

Merhaba benim de bugün yani regle 6 gün kala öylesine yaptığım bir erken gebelik testinde hayalet çizgi çıkınca ardı ardına iki test daha yaptım. Diğer ikisinde de silik çizgiyi gördüm. Kan verdim hcg 5.7 çıktı sizce hamile olabilir miyim?

23 nisan son adetim ama adet düzensizliği var 16 mayis yumurtlama 31 mayis kanda gebelik gördüm. 101 beta ile. Simdi son adet tarihine göre hesaplaniyor ya herşey ben tahmini ne zaman kese kalp görürüm. Cuma randevu verdi doktorum bi bakalim ama görünmeyecektir diye.

23 nisan son adetim ama adet düzensizliği var 16 mayis yumurtlama 31 mayis kanda gebelik gördüm. 101 beta ile. Simdi son adet tarihine göre hesaplaniyor ya herşey ben tahmini ne zaman kese kalp görürüm. Cuma randevu verdi doktorum bi bakalim ama görünmeyecektir diye.
Gittinizmi acaba kese göründümu

İlk yaptığım (25 Mayıs) = 12,71
2 gün sonra (27 Mayıs) = 25,76
5 gün sonra (1 Haziran) = 305,00
Bu sekilde
1 hafta sonra (7 Haziran) =428,08
Artış olmamıs denecek kadar az sizce dış gebelik midir?

İlk yaptığım (25 Mayıs) = 12,71
2 gün sonra (27 Mayıs) = 25,76
5 gün sonra (1 Haziran) = 305,00
Bu sekilde
1 hafta sonra (7 Haziran) =428,08
Artış olmamıs denecek kadar az sizce dış gebelik midir?
101/163/252/284 olarak iki gunde bir değerlerim bunlar. Sağlıksız gebelik olarak belirlendi bu değerlerle. Bugunde 262 çıktı düşmeye başladı yani. Kontrol altindayim, dış gebelik değil dendi ama ultrasona girdim, bi an once doktor kontorlune gidin lutfen. Madem dış gebelik olarak supheniz var, muhakkak bakılmalı. Bana kimyasal olacak kanama bekleniyor dendi, cumaya kadar olmazda islem yapılacak

X