Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kan+testi+bhcg.gif

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

beta-bhcg.gif
Merhaba benim ilk 37 çıktı 2 gün sonra 139 çıktı sonra iki gün sonra yaptım 450 çıktı normal mi acaba

Merhaba ben 10 gün önce genel bir kontrole gittim kadın doğum için her şey normal çıktı adetimde kahverengi leke olduğu için gitmiştim doktor gebelik testi istedi sonuç 0,273 çıktı sonrasında tekrar çalışmalar devam ettik eşimle bugün sabahtan Beri sağ kaşığımda vajinamda ağrı sancı var sizce bu değer yükselir mi hamilelik olabilir mi ?

Kızlar merhaba lütfen yardımcı olabilir misiniz çok ihtiyacım var adetimin bugün 19. Günü ama olmuyor 4 gün gecikmisti kan verdim negatif 8. Gün evde idrarla gebelik testi yaptım negatif 12. Gün tekrar doktora gittim kan verdim negatif bugün 19. Gün kasıklarımda ağrılar var göğüslerim sertleşti kasıklarımin ağrısı göğslerimin altına vuruyor karnım da sanki usutmusum gibi batıyor belim bobreklerime doğru ağrıyor bacaklarıma kadar indi ağrı migdem de yanma gibi bulantı gibi ağrı gibi değişik şeyler oluyor sizce hamilemiyim lütfen yardımcı olur musunuz 🥺

Kızlar merhaba lütfen yardımcı olabilir misiniz çok ihtiyacım var adetimin bugün 19. Günü ama olmuyor 4 gün gecikmisti kan verdim negatif 8. Gün evde idrarla gebelik testi yaptım negatif 12. Gün tekrar doktora gittim kan verdim negatif bugün 19. Gün kasıklarımda ağrılar var göğüslerim sertleşti kasıklarımin ağrısı göğslerimin altına vuruyor karnım da sanki usutmusum gibi batıyor belim bobreklerime doğru ağrıyor bacaklarıma kadar indi ağrı migdem de yanma gibi bulantı gibi ağrı gibi değişik şeyler oluyor sizce hamilemiyim lütfen yardımcı olur musunuz 🥺
Durumunuz nedir ? Adet oldunuz mu ?

merhaba
apazartesi degerim 906
çarsamba aynı saatte aynı labratuvarda 1179 cıktı
acaba saglıklı bır deger degıl mı
Canım iki günde bir en az %60 artış bekleniyor sağlıklı bir gebelikte. Ama yinede umut kesilmez, 2 gün sonra tekrar baktırmalısın

Merhaba adetime 7 gün kala kan testi yaptırdım biraz erken biliyorum sonuç 5.50 çıktı sonra dün eczaneden test aldım çift çizgi çıktı belirtilerim var diye bugün kan testi yaptırdım saglık ocagında internetten baktım hiç birisi hamilelikle ilgili degil bilen varsa yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• Screenshot_20201225-231013.jpg
    Screenshot_20201225-231013.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 227
Merhaba adetime 7 gün kala kan testi yaptırdım biraz erken biliyorum sonuç 5.50 çıktı sonra dün eczaneden test aldım çift çizgi çıktı belirtilerim var diye bugün kan testi yaptırdım saglık ocagında internetten baktım hiç birisi hamilelikle ilgili degil bilen varsa yardımcı olabilir mi
Canım ekte olan test aıds vs gibi testler hamilelik görmen için beta hcg testine bak bu aile hekimin gebelikte istediği test beta değeri bunda yazmıyor şuan gördüğüm kadarıyla Bende yaptırdım hem beta hem bu değerler vardı doktor öyle istemişti

Hamile olabilirsin canım ama bu bakılan değerlerin gebelikle bir ilgisi yok beta hcg baktırman gerekiyor

Yumurtlamanın üstünden 11 Gün geçtiğinde 85,43 çıktı bugün yine verdim bekliyorum sonucu umarım yükseltilmiştir 85 iyi mi sizce klomenle yumurtladım

Yumurtlamanın üstünden 11 Gün geçtiğinde 85,43 çıktı bugün yine verdim bekliyorum sonucu umarım yükseltilmiştir 85 iyi mi sizce klomenle yumurtladım
Bence cok iyi 👏 tebrik ederim benim 11.gün 16,64 cikmisti. Klomenle birden fazla yumurta gelisebiliyor, ikiz olma ihtimali de olabilir 🤭

X