Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhabalar arkadaşlar adetime 10gün kala beta hcg yaptırdım ama 0,100 çıktı 7gün kala tekrar yaptırdım yine 0,100 bugün adetime 3 gün daha var yükselme şansı olurmu bu konuyla ilgili bi bilginiz varmıdır ?

Gitmelisin zaten Dr bakar kese gorurse beta bakmaz kese yoksa beta ya bakar 2katı artıs varmı diye hayırlısı olsun canım
Sağol cnm merkez bize çok uzak eşim sürekli izin almıyor. Bu hafta düğün için gitmemiz lazım gitmişken doktora da gideyim diuorum. Kalp atışı duyulur mu. 6+1 olacağız inşallah

Sağol cnm merkez bize çok uzak eşim sürekli izin almıyor. Bu hafta düğün için gitmemiz lazım gitmişken doktora da gideyim diuorum. Kalp atışı duyulur mu. 6+1 olacağız inşallah
İnşallah duyarsın oglumda 6+3gıtmıstım duydum 4yasını bitirdi suan Rabbım kucağına almayı nasip etsin

Nedemek canım naptımkı test yapınca yine haber ver bşşey kalmamı bata benim daha cok var sureklı bas donmesi yasıyorum ignedenmı bilemedim 5.gunum daha nasıl gecıcekse
İgne etkisi de olabilir ama insallah gebesinde Allah boşkoymasın kucagımızı benim adet sancım da var erken degil mi ya ne bilim hep Umur işte

İgne etkisi de olabilir ama insallah gebesinde Allah boşkoymasın kucagımızı benim adet sancım da var erken degil mi ya ne bilim hep Umur işte
Vucudunu dinliyorsun oyuzden bunları yaşıyorsun birazda psikolojik yanı daha gecen ay kimyasal gebelik gecırdım bakalım bu ay klomen ve ıgne kullandık inşallah işe yarar

X