Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

BAT 11 Ağustostu. Hiçbir belirtim yoktu açıkçası umudum da yoktu. Eşimde varikosel var. Bugun için regl in 2 veya 3. günü diye randevu almıştım, gecikince idrar testinde saniyeler içinde çift çizgi çıktı. Bugün kan testimde beta Hcg 531 çıktı. Doktor cuma günü alttan muayene olmamı istedi dış gebelik riskine karşı. Bu normal mi acaba.

BAT 11 Ağustostu. Hiçbir belirtim yoktu açıkçası umudum da yoktu. Eşimde varikosel var. Bugun için regl in 2 veya 3. günü diye randevu almıştım, gecikince idrar testinde saniyeler içinde çift çizgi çıktı. Bugün kan testimde beta Hcg 531 çıktı. Doktor cuma günü alttan muayene olmamı istedi dış gebelik riskine karşı. Bu normal mi acaba.
Değeriniz bence beklenen adet gününe göre iyi çıkmış. Keseyi görmek için öyle demiştir doktor. Değer 1000lere gelince vajinal ultrasonda kese görülebiliyor diye biliyorum. Karından ultrasonda görmek için bir süre daha geçmesi gerekiyor.

canim senin belirtilerin nelerdi akinti vs varmiydi
Akıntım vardı ama adetim de yaklaştığı için o da olabilirdi. Tabi kupkuru değildim ama sürekli bir Akıntım da olmadı açıkçası benim sağ kasığım ve belim özellikle yatınca sancı ve ağrı vardı. Sanırım yerleşme sancısıydı. Ama şimdi daha da azaldı. Onun dışında bir belirtim yok.

Herkese mrb nisanda ve temmuzda kimyasal gebelik gecırdım bu ay klomen ve ıgne kullandım

Hayırlısı olsun canım inşallah yukselırmı betan
İnşAllah canım ama tekrar kan vermeyi düşünmüyorum doktora gideceğim direkt. Haftaya gideyim diyorum ama erken mi bilemedm

Eklentiler

• A4EAD390-EBFE-431F-B3A4-D6336F367525.jpeg
    A4EAD390-EBFE-431F-B3A4-D6336F367525.jpeg
    36,8 KB · Görüntüleme: 55
  • BEAC0530-16B3-4921-ACCF-596A03335227.jpeg
    BEAC0530-16B3-4921-ACCF-596A03335227.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 62
Canım baktım ama golgelı cekmişsın cıkmıyor ya tekrar cek yada telefonun ışıgını testin arkasına tut cızgıyı goruyırsan vardır benim hamileyken baktığım testte gorunuyırdu
Rica etsem bakarmısın tekrar cnm çok sağol

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 85
  • image.jpg
    image.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 56
Rica etsem bakarmısın tekrar cnm çok sağol
Kaç gün gecikme yaşadın adetinde şuanda çizgi yok gibi ya da netlik olmadığından ben seçemedim.Benim adetim 4 gün geçmişti 5.gün erken gebelik testi yaptım 8 9 ay çocuk olmadığı için testi yapamadım korkudan 5.gün kendimi hazır hissettim 😊koyu çizgi çıkmıştı.Erken gebelik testi deneyebilirsin.

Kaç gün gecikme yaşadın adetinde şuanda çizgi yok gibi ya da netlik olmadığından ben seçemedim.Benim adetim 4 gün geçmişti 5.gün erken gebelik testi yaptım 8 9 ay çocuk olmadığı için testi yapamadım korkudan 5.gün kendimi hazır hissettim 😊koyu çizgi çıkmıştı.Erken gebelik testi deneyebilirsin.
Canım cıkmadı bşşey karanlık cıkıyor telefonun golgesı var adetin nezaman 2gun sonra bıdaha test yap bence

Cnm benim belirtiler var adetime 5 gün var göğüs ucum açıyor sık sık idrar ve adet sancısı var

X