Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Hic moralini bozma. Benimde 7 gün önce 43 çıkmıştı bence ihtimal var ama en garantisi adetin gecmesiymis. 2 gun sonra tekrar yaptır attıysa bir daha yapmana gerek yok dedi doktor bana. Sende Bi dene sonrasi Allah kerim

Merhaba bgun kan testi yaptrdm adetim 2 gun egcti Degerim 547 cikti bayanlar nedir bu kac haftalik veya muayeneye ne zaman gtmeliyim beni aydnlatir msnz detayli😊

Merhaba bgun kan testi yaptrdm adetim 2 gun egcti Degerim 547 cikti bayanlar nedir bu kac haftalik veya muayeneye ne zaman gtmeliyim beni aydnlatir msnz detayli😊
Daha çok yeni muhtemelen normalde 2 ama adet tarihine göre 4 haftalık olmanız lazım. Bir hafta sonra doktora gidebilirsiniz. Kese daha gözükmesi için 6. Haftayı bekleyebilirsiniz.

Ne kadarda cahilce bi düşünce . Korkma bundan zaten bebek hemen karından görünmüyor bana 10 defa bakıldı alttan ilk başlarda hic bi sorun da olmadı .
Bu konuda size katılıyorum. Genelde doktorların tercihi vajinal ultrason. Banada hala alttan bakılıyor. Özellikle gebeliğim ilk haftası kesin gebelik mi dış gebelik mi diye görebilmek için en iyi yöntem vajinal. Ama çok bilmiş aslında hiçbirşey bilmeyen kesim sakın alltan baktırma bebek düşer gibi cahil cühella yorumlar yapıp insanları tedirgin yapıyorlar. Ama cehaleti aydınlatmak çok zor. Yapacak bişey yok. Çamaşır suyu ile gebelik testi yapan insanlara nasıl anlatacaksın ki 😀

Kızlar benimde 2 gün önce beta hcg 563 çıkmıştı doktorum 10 gün sonra gel keseyi o zmn görebiliriz dedi 1 hafta sonra gitsem görünmez mı acaba 10 gün sonrası bayram oluyor çünkü ve ben o kadar beklemek istemiyorum 😏
Bnmde bgun 547 cikti doktr sze kac haftalik dedi braz beni blgilendrr msn cnm😊

Daha önceki gebeliğim düşükle sonuçlandığı için tedirginim açıkçası 😏
Bunun nedeni bebegin sağlıksız olması ya da sende bi sorun olmasıdır canm ben araştırmaya gidiyordum 9 haftaya kadar hep alttan bakildi surekli ordan bakilmasindan rahatsızlık duymamin dışında hic bi sorun olmadi gönül rahatligıyla musade edebilirsin doktoruna bunun düşüğe neden olabileceğiyle ilgili kanıtlanmis bisey olmus olsaydi tamamen kaldırırlardı doktorlar da keyiflerinden bakmıyor heralde insallah bu bebisini saglikla kucagina alırsn

Bunun nedeni bebegin sağlıksız olması ya da sende bi sorun olmasıdır canm ben araştırmaya gidiyordum 9 haftaya kadar hep alttan bakildi surekli ordan bakilmasindan rahatsızlık duymamin dışında hic bi sorun olmadi gönül rahatligıyla musade edebilirsin doktoruna bunun düşüğe neden olabileceğiyle ilgili kanıtlanmis bisey olmus olsaydi tamamen kaldırırlardı doktorlar da keyiflerinden bakmıyor heralde insallah bu bebisini saglikla kucagina alırsn
İnşAllah canım 🤲🏻🌹

Hastaneye gittim tekrar yaptılar 19 çıktı doktor 2 gün sonra tekrar istedi sizce normal gebelik degilmidir
Yanlış hatırlamıyorsam 10 du bugun 2 kat artmış. Normal gidiyor gibi 2 gün sonra yine 2 kat artarsa normal şekilde artış gösteriyor ve normal gebelik oluşmuş demektir

X