Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

selam kızlar walla bende hiçbişey anlamadım 14 mart yumurtlama tarihimdi. Adetim 5 gün geçti, bugün kanda beta 6.975 çıktı. doktorum çok iyi dedi ama burda kimsede böyle bir değer okumadım, şaşkınım...

Selamlar.. konu beta hcg olunca bende kendiminkini paylaşmak istedim. Biraz kritik bir zamana denk geldik galiba. Vardır bir hayır ama insan çok merak ediyo.. belirsizlik yoruyo beklemekse en zoru galiba. Ben adetim iki üç gün kala öğrendim. 25 martta yani. Biraz bekledim bi kaç test daha yaptım ve bu gün ilk defa doktor kontrolüne gittim, henüz erken olduğu için keseyi göremedik. Kan testinde beta hcg 1372 çıktı. Doktorumla görüşünce perşembe görünür inşallah bi bakalım dedi.. inşallah hayırlısıyla sağlıkla ilerler süreç. Rabbim herkesin içini ferahlatsın, belirsiz durumlar neylik kazansın ❤️

Son adet tarihim 15 Şubat.
29 Mart beta — 230 hcg
31 Mart beta — 360 hcg
02 Nisan beta — 511 hcg

Lütfen lütfen bilenler söyleyebilir mi? Artış az mı? Son adetimin üzerinden geçen zamana göre geç döllenme ihtimali var mıdır? Lütfen yardımcı olur musunuz??

Yardımcı olur musunuz iki gün arayla değerlerim

230-360-511-711 değerlerim sizce ne durumda çok mu düşük sağlıklı gebelik ihtimalim var mı neden kimse yazmıyor🤧

Yardımcı olur musunuz iki gün arayla değerlerim

230-360-511-711 değerlerim sizce ne durumda çok mu düşük sağlıklı gebelik ihtimalim var mı neden kimse yazmıyor🤧
Değerlerin sağlıklı artmamış normalde iki katı artması lazım yani kimyasal gebelik olabilir en iyisi pazartesi doktora görün

Merhaba bugün bende betahcg yaptırdım 8.18 çıktı doktor 5 gün sonra gel net olsun şuan bişey diyemem dedi sizin sonuç ne oldu acaba

X