Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kizlar doktora gittik keseyi gördük progestan verdi onu kullanıyorum inşallah şifa olur rabbim saglikli sıhhatli kucağımıza almamızı nasio eylesin 5 haftalık 5 günlük daha kalp atışlarını oluşturmaması bebek sizce bu nedir
cok sevindim Rabbim evlatlarimizi saglikla kucagimiza almamizi nasip etsin bazen gec duyulabiliyor kalp atisi dr. bisey demedi mi iyi dusun iyi olsun 🙏

Merhaba kızlar aranızda benim gibi olan var mı acaba benim adetlerim düzensizdi bende hamile kalabilmek için ovulasyon takibi yapıyorum adetin 35.günü martın 3ü ve 4nde yumurtlamayı gördüm daha sonra ayın 10nunda kan verdim ve negatifti daha sonra ayın 15nde idrar testinde silik ikinci çizgi gördüm ve kan testi verdim sonucum 15 çıktı doktor çok küçük daha 5 günlük dedi iki gün sonra tekrarla dedi bende aile sağlığında tekrarladım ve değerim 40 oldu ama ordaki hemşire çok düşük değer kimyasal olabilir dedi benimde moralimi bozdu sizce nedir durum.

Merhaba kızlar aranızda benim gibi olan var mı acaba benim adetlerim düzensizdi bende hamile kalabilmek için ovulasyon takibi yapıyorum adetin 35.günü martın 3ü ve 4nde yumurtlamayı gördüm daha sonra ayın 10nunda kan verdim ve negatifti daha sonra ayın 15nde idrar testinde silik ikinci çizgi gördüm ve kan testi verdim sonucum 15 çıktı doktor çok küçük daha 5 günlük dedi iki gün sonra tekrarla dedi bende aile sağlığında tekrarladım ve değerim 40 oldu ama ordaki hemşire çok düşük değer kimyasal olabilir dedi benimde moralimi bozdu sizce nedir durum.
adetiniz gecti mi? 2 kat artmis aslinda 🤔

Arkadaşlar benimde adetimden 7 gün geçti bugün kan tahlili verdim, 245.60 çıktı ebe hamile görünüyorsun ama değer biraz düşük 1000 olması lazım dedi.. salı günü tekrar kan verecem, değer nasıl sizce geç döllenme falan olabilir mu 😔

kızlar selamlar
Son adet tarihim 10 şubat
bugün kan testinde 9555 çıktı, kese görünür mü sizce ?
Yaa sonucunuz normal çıkmış, bende 11 şubatta adet olmuştum bugün adetimin gecikmesinin 7.ci günü kan testi verdim 245.60 çıktı değerim, ebe şuan gebe görünüyorsun ama değerin düşük 1000 olması lazım dedi, salı günü tekrar kan vericem😔 geç döllenme olabilir mi dedim olabilir dedi, inşAllah öyledir 🙏🏼🤰

Daha günün geçmemiş ve o kadar çıkmış önemli olan ikiye katlaması 2 gün sonra tekrar yaptır benim günüm geçmeden yaptırdığım testte 0.17 çıkmıştı inşallah vardır bebişin Allah tamamına erdirsin ☺
Teşekkür edeirm rabbim isteyen herkese nasio etsin cok süşük bi değer ama nasip

Benimde adetim 3 gün geçti 464.55 cıktı normal değil mi çarşamba tekrar baktırcam 2kat artmışmı bakalım dedi doktor

Yaa sonucunuz normal çıkmış, bende 11 şubatta adet olmuştum bugün adetimin gecikmesinin 7.ci günü kan testi verdim 245.60 çıktı değerim, ebe şuan gebe görünüyorsun ama değerin düşük 1000 olması lazım dedi, salı günü tekrar kan vericem😔 geç döllenme olabilir mi dedim olabilir dedi, inşAllah öyledir 🙏🏼🤰
Bence çok da düşük değil değerin
önemli olan düzenli olarak artmaso 1000-1500 den sonra kese görünebiliyor inşallah sağlıkla görürsün sen de

Bence çok da düşük değil değerin
önemli olan düzenli olarak artmaso 1000-1500 den sonra kese görünebiliyor inşallah sağlıkla görürsün sen de
Eve dün kan verdim 1000 üzerine çıkmış değerim, cok sagolun korktugumla kaldim 🤗 gec dollenme sadece 😍🤰

Kizlar kimisi adettem sonra değeri 200 kiminin 100 kiminin 300 bu neye gore oluyor
Mesela ben 6 martta yumurtladım ama adetten 5gun gecti deegeim 200du doktor hamielsin dedi haftaya carsambaya çağırdı

Merhaba arkadaslar benim 24 mart da beta değerim 16 cıktı 27 Martta 75 cıktı 30 martta tekrar vereceğim tahmini 270 300 bekliyorum sizce ne olmalı bu şekilde yasayan var mi çok heyecanlı ve tedirginim :olamaz:

X