Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Benim adet düzensizliğim var normalde en son 15 şubatta adet gördüm düzensiz olduğu için yeni oluşmuş olablr mi şüphesi var

Merak ettim inşallah sorun yoktur
Canım kanamam çok yoğunlaştı ince ciğer parçası gibi düşmeye başladı temizleniyorum inşaallah yarın aile hekimine kan vereceğim beta hcg sıfırlanmasını bekliyorum yeniden hamilelik için☺️ Şimdi kanımda pıhtılaşma var mı onu araştırıyorum gen testimde iki genimde heterozigot çıktı acaba o yüzden mi kimyasal yaşadım diye. Sonrasında temkinli olmak adına canım..

Merak ettim inşallah sorun yoktur
Bu arada özeldeki doktor keseyi göremedim dedi rahim kalınlaşmış dedi ancak değerim düşük çıktı iki gün önce 711ken özelde ölçtürdüm 706 çıktı eve gittiğimde ertesi gün lekelenmeler ve iki gün sonra yoğun kanamalarım başladı en yoğun bugün geçiyor şimdilik canım..

Canım kanamam çok yoğunlaştı ince ciğer parçası gibi düşmeye başladı temizleniyorum inşaallah yarın aile hekimine kan vereceğim beta hcg sıfırlanmasını bekliyorum yeniden hamilelik için☺ Şimdi kanımda pıhtılaşma var mı onu araştırıyorum gen testimde iki genimde heterozigot çıktı acaba o yüzden mi kimyasal yaşadım diye. Sonrasında temkinli olmak adına canım..
En fazla değerin kaç çıktydı canım

Merhaba benim son adet tarihim 9 Mart ve 3 günlük gecikmede 8 nisanda beta hcg 353.6 çıktı
10 nisanda ise 533.8 sizce normalmi bı değerler artış %70 dedi doktor

X