Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba kızlar benim adet döngüm normalde 35,36,37 günler de oluyor bugün 45 gün oldu hala adetim gelmedi 2 gün önce kan testi yaptırdım negatif çıktı geç döllenme bile olsa çıkar mıydı 43. Günde

Bende adet günümde test yaptim kanda 1.20 cikör ama o gün idrarda yapim cift çizgi çıktı hemde 3 kez denedim ama sona adet gibi bisioldum ama çok umutlanmistim çok umutlanma umutsuzca olma diyecem ama ortası yok anliyim senı Rabbim herkese evladı tattirsin içinde bizide

merhaba arkadaslarr size bi sorum olacak ben 1 aylik gecikmem var 3 kere kan tahljlili yaptirdim degerim hep 2.0 cikiyor doktorum sokturucu vermedi bekleyelim diyor boyle olupta daha sonra pozitif sonuc alan var mi yardimci olabilirmisiniz umitle bekliyorumm

merhaba arkadaslarr size bi sorum olacak ben 1 aylik gecikmem var 3 kere kan tahljlili yaptirdim degerim hep 2.0 cikiyor doktorum sokturucu vermedi bekleyelim diyor boyle olupta daha sonra pozitif sonuc alan var mi yardimci olabilirmisiniz umitle bekliyorumm
Bu sürecte kanamanız oldu mu peki hiç

Merhabalar değerli üyeleer 😊 dün sabah kan testi yaptırdım Sat 7şubat ve şu an beta Hcg 391.4 çıktı yani 4 gün geçmişti bu sonucu aldım . Sağlık ocağından dış gebelik mi acaba dediler içime kurt düştü siz ne düşünüyorsunuz ? Yarın tekrar kan vercem ama yine de görüşlerinizi merak ediyorum

Hanımlar merhaba kafam karıştı bi yardımcı olun salı günü betahcg değerim 4528 çıkmıştı o gün keseyi karından bakınca görememişti doktor bu gün kan verdim öğlen 7481 çıkmış değer düşükmü iki kat artması gerekmiyormuydu

X