Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kızlaaar bana bişeyler söyleyin neolur adetime 5 6 gün var iş değişikli yapmayı düşündüğüm için bugün hcg yaptırdım ama sonucu görünce şaştım kaldım değer 2.0 çıktı ne bu şimdi gebelik görünmüyo ama daha 5 6 gün var yükselme ihtimli varmı acaba yoksa günüm yaklaştıkça düşermi eyvahedigeldismile

DİLAYCIM BENDE TAM BİR HAFTA ÖNCE BULANTI KUSMA ŞİKAYETİNDEN KAN TESTİ YAPTIRDIM SONUCUM 1.20 ÇIKTI DOKTORUM BANA BEBEĞİN YENİ OLUŞMUŞ OLABİLİR DEDİİ ... DOKTORA GİTTİĞİMDEDE ADETİME 3 GÜN VARDI .......akannehir. az önce idrar testi aldım adetimden 6 gün geçti sonuç negatif çıktı amaa bendeki saçmalıktı yeni oluşan bebek için idrar sonuç vermezdiki zaten bilmiyorum yani seninde bebeğin varmıdır yokmudur amaa doktor bebeğin daha yeni döllenmiş olduğunu söylemişti bende idrar testinii 20 dk önce yaptım amaa ben 4-5 gün daha hasta olmazsam direk doktoruma gidicem tekrar kan testi yaptırıcam çok zor işlermiş allah herkesin hakkında hayırlı olanı versin SENİNDE İNŞ. VARDIR BEBEĞİN ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN CNM ...bilmiyorumkismile

sana cumaya yada pazartesiye baktırıcam demiştim ya dayanamadım ertesigün baktırdım canım.0.17 de yok gibi bişey.5ten yukarısı diyolarya.kısmet artık.geçmiş olsun sana.takılma çok fazla kanamaya olur böyle şeyler.bak bebiş nasılda büyüyo.içimden niye bilmem kız geçti şimdi.belli olursa cinsiyeti haber olurmu.dua ediyorum tabi bende senin için.allahın yardımı merhameti seninle ve bütün insanlarla olsun inşallah canım.

kısmet allah ne verirse canım ama erkege benzio hiç kusma hamilelik desen sanki yok gibi ilginç oglumda böleydi aynısı kusma aşerme sanki hamile degildim sanırım erkek ama allah ne verirse

kısmet allah ne verirse canım ama erkege benzio hiç kusma hamilelik desen sanki yok gibi ilginç oglumda böleydi aynısı kusma aşerme sanki hamile degildim sanırım erkek ama allah ne verirse

bugün bana bi haller oldu kendimi falcı gibi hissettim:)herşeyin başı sağlık.allah hayırlısını güzelini versin inşallah.

idrar testi adetten 6 gün sonra sonuç verirmi kızlarrr mirmirmirmir ....( bebeğin yeni döllenmiş olabileceğide düşünülerekten doktor öyle dedide ) bilmiyorumkismile

idrar testi adetten 6 gün sonra sonuç verirmi kızlarrr mirmirmirmir ....( bebeğin yeni döllenmiş olabileceğide düşünülerekten doktor öyle dedide ) bilmiyorumkismile

umut tacirliği yapmak istemem ama bende duydum adetten 10 gün sonra pozitifi göreni.geç ovülasyon da çıkmayabiliyo.bazen genele uymayan bizim gibi insanlarda oluyo canım.üzülme bekle biracık daha.hayırlı olsun inşallah.

beklemedeyim hala:)keşke herkes senin gibi olsa canım ya.hamileliğini öğrenen bidaha uğramıyo heralde.sen nasılsın kanamana çok üzüldüm.ama endişelenme geçek emin ol.

yok sen şişmeden bi yerlere gitmem valla canım ii kanama yok şükür yarın cinsiyete bakacagız cok merak ediyorum ya 10 haftalık görür mü acaba

şimdi test yaptım idrar NEGATİF :KK43:(((((( çık sıkıcı yaaaaaaaaaaaa

insan bekleyemiyo biliyorum.sabah akşam kan vermek istiyorum bende:)bence bekle sinirini daha fazla zıplatma canım.hayırlıysa olsun hayırlı olmayacaksa olmasın canım.allah vereceği zamanı biliyo.üzülme.

yok sen şişmeden bi yerlere gitmem valla canım ii kanama yok şükür yarın cinsiyete bakacagız cok merak ediyorum ya 10 haftalık görür mü acaba

cok merak ediyorum benim ikinci eşim benim ilk eşimden kızda var erkekta ama eşimin ilk eşinden 3 kızı var biraz buna da takıp üzülüyorum ama allah hayırlısını versin rabbim

sevindim kanamanın olmamasına canım.daha çok erken be cinsiyet iiiçin.meraklıııı.ben eğer hamile kalırsam 9 ay öğrenmiycem.:))bana 7ay kız demişti drlar.ama erkek oldu.sağlıklı olsunda boşver kızı erkeği.

sevindim kanamanın olmamasına canım.daha çok erken be cinsiyet iiiçin.meraklıııı.ben eğer hamile kalırsam 9 ay öğrenmiycem.:))bana 7ay kız demişti drlar.ama erkek oldu.sağlıklı olsunda boşver kızı erkeği.

diyorum ya benim kızımda< var oglanda ama eşim takınca geriyo beni allah hayırlısı versin senin gibi sabırlı biri 9 ay bekleyecek ölemi hiç sanmam canım

diyorum ya benim kızımda< var oglanda ama eşim takınca geriyo beni allah hayırlısı versin senin gibi sabırlı biri 9 ay bekleyecek ölemi hiç sanmam canım

bölle hamilelik görmedim ya idrar yolu enf gecirdim nitritler fırladı antbiyotik verdiler hafif azaldı derken şimdi hamilelik tan dolayı mantar gec,yorumm artık wc sonrası sirkeli su dedi dr allahtan eşim uzakta görevded yoksa sirke kokusundan şoka gireceeekti adam

insan bekleyemiyo biliyorum.sabah akşam kan vermek istiyorum bende:)bence bekle sinirini daha fazla zıplatma canım.hayırlıysa olsun hayırlı olmayacaksa olmasın canım.allah vereceği zamanı biliyo.üzülme.

doğru diyorsun cnm yaaa saol gerçekten benmde sürekli kan testi yapasım var idrar bi işe yaramıo ::KK70::KK70: allah büyükk gerçekten o ne derse o olur allahrazıolsun senden biras neşe verdin cnm allah dilekleriniii kabul etsinnn :Saruboceq:

ben varya 7aylık doğmuşum.tahmin ettiğin gibi çokta sabırlıyım:)desemde inanma...benim gibi sabırsız biri daha yok bu dünyada abartmıyorum.9ay cinsiyet konusuna gelincede allah a sözüm var.kız erkek demeden bekliycem.erkek dedim kız olursa aldırıcam diye doktor doktor dolaştım canım ilkinde.allahın gücüne gitti al bi erkek dedi ama...neyse.allaha sabrımı ancak 9ay öğrenmeyerek gösterirsem affetecektir beni die düşünüyorum.kızı erkeği yok benim ağzım yandı aman haaa.sağlıklı olsun yeter canım.

bölle hamilelik görmedim ya idrar yolu enf gecirdim nitritler fırladı antbiyotik verdiler hafif azaldı derken şimdi hamilelik tan dolayı mantar gec,yorumm artık wc sonrası sirkeli su dedi dr allahtan eşim uzakta görevded yoksa sirke kokusundan şoka gireceeekti adam

mantar ıyyyy.biara çok çekmiştim ama çok şükür geçti gitti.ufak bi tavsiye yoğurt sür günde bikaçkere.çok az.kaşıntın varsa onu alır.çok faydasını gördüm.dene istersen canım.

X