Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

benimde pek bilgim yok.benimde kafam karışık bhcg yüzünden.elindeki raporda referans aralığı kısmındaki değerlerle karşılaştır.eğer arada kalan 0.5 mi üst sınırmı bi bak.bendeki alt ve üst sınırda 0.00-6.15 yazıyo mesela.cihaz farklılıkları var galiba.geç ovülasyonda olabilir.bekle biraz daha.pazartesi netleşecek nasılsa.(beklemek berbat bişey biliyorum)

tatlım referans degerleri6.00 üstü diyor ne kadar fark var arada bak benimkinin gidişatını tecrübeli biri olarak sizlere yazdım aradaki farka bak 3 günlük bile olsa bebek nasıl hcg de gösteriyo takmayın ben paranoyak oldum inanın hala hamile olduguma inanamayacak kadar

sabrın sonu selamettir dememişler boşuna.negüzel allah verdi sanada.şuan ezan okunuyo burda.allah isteyen herkese anne sözünü işitmeyi nasip etsin inşallah.güzel günler sizin olur bebişinle umarım.

bana yetişcen inş inan yatarken dua ediyorum her gece sana bana yetirşirsin die:))

rapordaki referans aralığı 5-50 en düşük.benim 0.5 değerim.yok ben bebek istemiyorum zaten o yüzden endişem canım.Rabbim olmayanalara nasip etsin.ama kafamda karışık.KKda bakdım 5 değerden yukarılar için pozitif demişler.dr net bişe söylemeyince kafam çok karıştı......

rapordaki referans aralığı 5-50 en düşük.benim 0.5 değerim.yok ben bebek istemiyorum zaten o yüzden endişem canım.Rabbim olmayanalara nasip etsin.ama kafamda karışık.KKda bakdım 5 değerden yukarılar için pozitif demişler.dr net bişe söylemeyince kafam çok karıştı......

hem gecikmiş adet hemde değer çok düşük...üst sınıra yakın olsa hadi neysede.dr neden tekrar istediki acaba.karışık olan kafam bak dahada karıştı şimdi:)))merak etme canım istediğin neyse o olur inşallah.

bana yetişcen inş inan yatarken dua ediyorum her gece sana bana yetirşirsin die:))

inşallahhhhhhhhhhhh.çevremdeki eş dost herkes önce bana haber ver diye başımının etini yemişti.söz önce buraya yazıcam bu ay olursa:)))aslında insanlar neler yapıyolar büsürü ilaç tetkik v.s.ben bunların hiçbirini ypmadım bile.eğer bu ay olursa iyc inanıcam pozitif düşünceye.ondan sonra bak ne inciler dökülecek benden umut eden arkadaşlara.dr göre ben bebek sahibi olamayacak bir çocuk annesi 2.içinde ilk ay deneyen birim.hadi bakalım görücez hepbirlikte:)))

inşallahhhhhhhhhhhh.çevremdeki eş dost herkes önce bana haber ver diye başımının etini yemişti.söz önce buraya yazıcam bu ay olursa:)))aslında insanlar neler yapıyolar büsürü ilaç tetkik v.s.ben bunların hiçbirini ypmadım bile.eğer bu ay olursa iyc inanıcam pozitif düşünceye.ondan sonra bak ne inciler dökülecek benden umut eden arkadaşlara.dr göre ben bebek sahibi olamayacak bir çocuk annesi 2.içinde ilk ay deneyen birim.hadi bakalım görücez hepbirlikte:)))

neden dr cocugun olmaz mı dedi

neden dr cocugun olmaz mı dedi

10 yıl önce polikistik over sendromu denmişti.geçen ayda gittiğim dr spermiyogramdan tutta rahim içi filme kadar biçok tetkik istedi.çok sayıda kist varmış ve tüplerim tıkalı olabilirmiş.bunun dışında 3.5-4 yıl doğum kontol ilacı kullandım ama keyfimden.gögüslerimi toparlıyo diye:)))bebek istedim ve ilacıda korunmayıda geçen ay bıraktım canım.dr bide bukadar yıl ilaç kullandın yumurtalıklarını bastırmışsın üstelik dedi.eğer hamile kalırsan çoook sansı biri olmalısın dedi.bakalım kısmet artık ya.istedim verirse verir büyük allah.

10 yıl önce polikistik over sendromu denmişti.geçen ayda gittiğim dr spermiyogramdan tutta rahim içi filme kadar biçok tetkik istedi.çok sayıda kist varmış ve tüplerim tıkalı olabilirmiş.bunun dışında 3.5-4 yıl doğum kontol ilacı kullandım ama keyfimden.gögüslerimi toparlıyo diye:)))bebek istedim ve ilacıda korunmayıda geçen ay bıraktım canım.dr bide bukadar yıl ilaç kullandın yumurtalıklarını bastırmışsın üstelik dedi.eğer hamile kalırsan çoook sansı biri olmalısın dedi.bakalım kısmet artık ya.istedim verirse verir büyük allah.

bak bu söylediklerin düşündürücü cok hemde kanal tıkanıklı tespit edildimi veya dr gelişi güzel sebeblerimi söledi şimdi üzüldüm kuran ama canım ya cok kullanmışsın ben bunu duymuştum uzun süreli dogum kontrol etkiliyormuş gebeligi

yaf karnım catladı gir cık yapıyorum yazılar geliyo sayfa önümde girip cıkmadan gözükmüyo bunun bi cözümü varmı canım ya yaz yazacan die gö<ümü sayfadan ayırmıyom

bak bu söylediklerin düşündürücü cok hemde kanal tıkanıklı tespit edildimi veya dr gelişi güzel sebeblerimi söledi şimdi üzüldüm kuran ama canım ya cok kullanmışsın ben bunu duymuştum uzun süreli dogum kontrol etkiliyormuş gebeligi

bunları 10 yıl öncede duymuştum dr dan.istediğim ay hamile kaldım.şimdi 2. istiyorum bu ay nasip olursa.olmazsa bu defteri kapatıcam zaten.benim kadar sabırsız biri burdaki arkadaşlar gibi aylarca bekleyemem.allah isteyene versin olanlarada sağlık sıhhat versin inşallah.

bunları 10 yıl öncede duymuştum dr dan.istediğim ay hamile kaldım.şimdi 2. istiyorum bu ay nasip olursa.olmazsa bu defteri kapatıcam zaten.benim kadar sabırsız biri burdaki arkadaşlar gibi aylarca bekleyemem.allah isteyene versin olanlarada sağlık sıhhat versin inşallah.

süper olur inş ama bak yaş ilerledikce gebe kalma şekli süresi degişşiyo ben bunda zorlandım bu ay degil allahın hakkı 3 lütfen bari 3 ay dene hatırım için hemen pes etme yaa lütfen inş olacak bak

süper olur inş ama bak yaş ilerledikce gebe kalma şekli süresi degişşiyo ben bunda zorlandım bu ay degil allahın hakkı 3 lütfen bari 3 ay dene hatırım için hemen pes etme yaa lütfen inş olacak bak

kız 3 ayda ömrümden 3yıl gider benim:))bi düşürüm belkiiii:)))bende göremiyom girip çıkmak gerekiyo canım.acemiyim daha.dayanamazsam cumaya dayabilirsem pazartesiye kanda baktırıcam.haber veririm mutlaka.teşekkür ederim başınıda ağrıttım bugecede:))bebişe iyi bak arkadaşım.iyi geceler....

kız 3 ayda ömrümden 3yıl gider benim:))bi düşürüm belkiiii:)))bende göremiyom girip çıkmak gerekiyo canım.acemiyim daha.dayanamazsam cumaya dayabilirsem pazartesiye kanda baktırıcam.haber veririm mutlaka.teşekkür ederim başınıda ağrıttım bugecede:))bebişe iyi bak arkadaşım.iyi geceler....

yok tatlım zevkle yazıştım inan bendne de bi mukabele düşün bence hemen pes etme sanada ii geceler canım alaha emanet ol ii haberlerle gel inş

canım ya üzülme sakın.her insanın fizyolojisi farklıdır.dur bakalım karamsar olma.dünde dediğim gibi rahat olmaya çalış enazından.pazartesi gününü gerçekten inanarak hayalini kur.şüphe olmadan ama.kan sonucun elinde inamıyosun bukadar yükseldiğine.oan olmuşcasına hisset.ben çok denedim bunu inanırım gerçekten inanarak istenilen şeyin olacağına.acaba dediğin an etkilenir beklentiler.allah gönlüne göre hayırlısını versin inşallah.bende elimden geldiğince senin adına olumlama yapmaya çalışıcam. heyyy yükselmiş arkadaşlar diye yazdığını görmeye başılıyorum şimdiden:)))

inşallah canım ama artık takmıyorum bugünden beri kendimi sakinleştirmeye çalışıyordum ve şuan olumsuz düşünmüyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum.pazartesiye kadar düşük olmazsa pazartesi test yaptırırsa salı günü sonucu aldığımda görücem ne olduğumu.azda olsa bir ümit var ama eğer düşersede bebğim üzülmeyecem ve 3 ay sonra tekrar deneyecem allah nasip ederse canım.allaha emanet ol çok teşekkür ederim derdime ortak olduğunuz için.

tşk ederim inş ii haberler verirsin canım benim 21....43...116 bu 3 günde oldu sonra 5 gün sonra yapıldı 1336 başkasında degişirmi veya gec döllenme olurmu ama katlama ması ilginç düşük olması degil iki katlaması bilgili olmadıgım için ama sana arkadaş olarak diyecegim oluruna bırak üzülme ve takma bak hamile kalabiliyorsun bu sefer böle bi dahakine böle olmaz ii yanından düşün inan pozitif olmak cok önemli aklına kötü şeyler getirme allah ne yazarsa o olur öyle düşün aslında üzüldüfümüz bir cok konu belki bizim için ii şeyler ben kanama gördügümde günlerce agladım ama bak sakat oluncada böle vucut atıyormuş işte o yüzden takmadım dedim düşerse düşsün kanmam kesildi ama hiç takmadım sende öyle yap canım

herşerde vardır bir hayır canım bu dördüncü hamileliğim ama ilk hamileliğim dışındakileri tedaviyle kaldım ilaç kullanmadan hamile kalamıyorum sanırım yumurtalıklarım tembel.şuan sadece bir kızım var allah ona uzun ömür versin inşallah en yakında kardeşi olmayıda nasip eder.kızım 3 yaşında ve kardeşi olacağı için çok mutlu oldu geceleri uyumadan hep dua etti benimle birlikte kardeşi sağsağlim dünyaya gelsin diye ama nasip kısmet herşey allah hayırlısını nasip etsin beterinden korusun.çok sağol canım allaha emanet ol

Mrb arkadaşlar
Siteye yeni üye oldum.benimde sizlere sorun olcakytı ne olur yardım edin bana.Son sat tarihim 2 temmuz aşırı kasık sancısı çekiyorum ve bu yüzden iki kere acillik oldum.bu ağrılar artınca test alıp yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı ve hemen hastaneye gidip kan verdim.daha günüm geçmemişti. hcg 9.2 çıktı.yarın tekrar gideceğim kan vermeye bakalım yükselme olacakmı drumda kesin bişey sölemedi. Myomum olduğu için korkuyorum gebelik olmazsa die ne olur bana yardım edin bilgilerinizi benle paylaşın

Mrb arkadaşlar
Siteye yeni üye oldum.benimde sizlere sorun olcakytı ne olur yardım edin bana.Son sat tarihim 2 temmuz aşırı kasık sancısı çekiyorum ve bu yüzden iki kere acillik oldum.bu ağrılar artınca test alıp yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı ve hemen hastaneye gidip kan verdim.daha günüm geçmemişti. hcg 9.2 çıktı.yarın tekrar gideceğim kan vermeye bakalım yükselme olacakmı drumda kesin bişey sölemedi. Myomum olduğu için korkuyorum gebelik olmazsa die ne olur bana yardım edin bilgilerinizi benle paylaşın

cnm ikinci çizgi silkte çıksa gebelik var demektir beşin üstü gebelik oluyo bence hamilesin benimde çok silikti ikinci çizgi iki gün sonra netleşti sonrada kanda çıkmıştı hadi hayırlısı inş bebeğin senledir

X