Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

selam kızlar bende yeni aranıza katıldım bu siteyi kuranları cok tebrik ediyorum bende yani hamileyim 3 cü olmasına ragmen biraz sıkıntılı geciyo mide ve baş agrısı cekiyorum ama arkadaşlara burdan diyorumki inanın gelik oldugunda kesinlikle 12 gün cıkıo 12 gnde benim beta hcg 21 ve bu gün cok şükür 7000 lerde 5 hatalık hamileyim son sat 26 mayıs benle hamişler ve degerlerini yaszarlarsa cok sevinirim allah herkese nasip etsinhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

merhaba benim de sat 30 mayıs 5 gün önce doktora gittiğimde kesenin çapını 7.3mm olarak gördük. erken gebelik olduğunu söyledi ama kan testi filan yaptırmadım. bir sürü tahlil verdi doktor. hepsini yaptırdım sonuçları alıp perşembe gnü gidicem inşallah. ama bebeği görünceye kadar herkese pek duyurmak istemiyorum.. geçen sene bir düşüğüm olmuştu satın üzerinden geçen 40. gününde..

maşallah çok iyi hemde ikizmi ne:)benimkisi 3 gün gecikmeli 39,97 çıkmıştı 3 gün sonra 214,2 çıktı benimkisine göre çok çok iyi.işallah sağlıkla kucağınada alırsın.

ayy olabilir mii ikizz delikafadulden
çok sağoll canımm Allah razı olsun inşalahh sende alırsın hayırlısyla kucağınaa
yavv heyecanlandımm ama hala inanamıyorummm keseyii görmeden de inanmıcamm galibaa

ayy olabilir mii ikizz delikafadulden
çok sağoll canımm Allah razı olsun inşalahh sende alırsın hayırlısyla kucağınaa
yavv heyecanlandımm ama hala inanamıyorummm keseyii görmeden de inanmıcamm galibaa

1000lerde gözüküyor kese 2 gün sonra rahat görürsün.

canımm benim perşembe günü sonuç 826.7ydi şişimdi 4 gün geçti perşembedenn bugüne yani görebilirizzz dimii çok şükür içim bi rahatlasa artık

cnm durum değişebiliyo gitsen görebilirsinde göremeyebilirsinde benim 5 haftalıkken kese vardı ama boş dedi 6 haftalıkken hem bebeği gördüm hemde kalp atışını ama yinede git derim merakın gider en azından

aynen valla canımm yaa duramıyorum görmeden inanmıcamm bu gidişle 5+2 oldu hayırlısıyla alırsın kucağına inşalahh nasıl yani önce boş mu gözüktü daha sonra bebek gözüktü hımm alttan muayne ile gözüküyo dimi canım
görebilirsin canım 2 ye katlamıştır değerin.görürsün merak etmeolumunekankayizsmile
inşalahh canımmm pazartesi gidelim diyo eşim ama dayanamıcam galibaaa

canım hoşgeldin inan bende çok mide bulantısı var kilo verdim bende

kız nerelerdesin sen çok mrk ettim bi görünüp bi kayboluyosun gözdede giremedi netinden dolayı benim çok zorlamaya başladı cnm bende kilo verdim

kalbim kontrole gittinmi cnm bebişin ne durumda iyimi ben gördüm elini ayağını oynatıyodu 26 temmuzda tekrar gitcem büyük ihtimalle cinsiyetinide öğrenirim inş

bugün kan testi sonucumu aldım ama anlamadım dr da yoktu kızlar acil cevap değer 0.100 ne demek bu ??? kafamçokkarıştı

arkadaslar slm ben de bugun kan tahlili sonucumu aldim. sat 5 haziran tahlil sonucum 14783 . sata gore 4+ 2 ama sonuca gore sizce kactir? ilk sayfadaki degerler tablosuna uymuyor

p.tesiye kadar bebişinide görürsün işallah.:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…