Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

zeycanem pazartesi gidicem bende canım ya kötüydüm kayınvalidemde kaldım on gün şimdi normale döndüm evimdeyim bende çok özledim canım sizi:CüvCüv:

hımm aman kötü bişey olmasında cnm şimdi iyimisin pekii benimde çok kötü geçiyo şu günleri bi atlatsaydık hayırlısıyla

cnm benimde30 çkmıştı hamilesin hayırlı olsun

banada elevit demir ilacı başlattı doktorum ama ben her geçen gün daha kötüye gidiyorum bir ay daha bitseydi normale dönersin dedi

slm kızlar bende klomen ve çat.iğnesiyle denedim bu ay 1 snenedir normal uğraşıyoruz olmadı 21 haziran çatlattık 22.23 ilişki oldu dün kontrolüm vardı doktor bir karartı var ama dedi kist de olabilir dedi yarın için yine çağırdı bakalım ne olacak kan testi yapmadı dün çarşamba netleşmesse kan testi yaparım dedi belim çok ağrıyor bide göğüs uçlarım sızlıyr adet günüm normalde yarın sizce ne olacak bebiş midir yoksa kistmi???çok kafam karışık

canım dilerim allahtan bebiştir

kızlar son sat 26 mayıs olan varmı ben,m 5 haftalık beta hcg 11447 sizce normal seyrediyormu ve ben hala kalbini dinleyemedik lütfen kızlar fikrinizi yazınnn üzülüyorum

kıslarr bana doktor yazmadan ben folicplus kullanmaya başladımm bi sorun olur mu sizkullanıyomusunuzz

kızlar son sat 26 mayıs olan varmı ben,m 5 haftalık beta hcg 11447 sizce normal seyrediyormu ve ben hala kalbini dinleyemedik lütfen kızlar fikrinizi yazınnn üzülüyorum

canımm hiç bi fikrimm yok maleseff kusura bakma canım inşalah hayırlısyla alırsınkucağınaa

canim oncelikle tebrikler. benim de sat 5 haziran degerim 15000 e yakin cikti. ya ustune gormusuzdur ya da erken dollenme olmustur. doktor da bana 6 haftalik gibi dedi. hesaplamama gore ise 4+3 .en kisa zamanda doktora gitmeni oneririm. en dogru sonucu o soyleyecektir.

cnm doktor vermediyse kafana göre kullanma bence banada vermedi içmedim elevit verdi sadece ayrıca folik hamişlikten 3 ay önce başlanıyo

ay canımm yaa haklısın walla cuma gidicemm inşalahh
canım değer 6251 olmuş nasıl sence perşembe günü 826 ydı

zeycanecim canım sen ne zaman gebe olduğunu öğrendin ve ne zaman doktor ilaç yazdıı

gayet güzel cnm benimde böyle ilerlemişti sakın ilaç içme bebeğe zararı falan olur allah korusun

sağol canım Allah razı olsunn ya aklıma takıldı eşimi aradım doktor önermişş dediğin gibi önceden de kullanılıyomuş folic plus ama ilk 3 ayda da kullanılabiliyomuşş

ilaç derken canım folicplusımı kastediyosun

her türlü ilaç cnm ben doktorumun dediğine göre hareket ediyorum valla folikplus içiyimmi dedim yok dedi erken başlanıyo şu an demir ve vitamin içmen lazım dedi başka bişey içmiyorum migrenim var günlerdir ağrıdan ölüyorum ama ilaç yasak sadece parol iç dedi ama oda kesmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…