Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

[COLOR="Black"]merhaba forum da yeniyim bilgi ve deneğimlerinize ihtiyacım var. son adet tarihim 26 mayıs.
22 haziranda kanda gebelik testi sonucum 75.91 hcg
26 haziranda yaptırdığım test sonucum 268 sizce artış normal mi adetlerim çok düzenli değildi bazen 28 bazen 31 gnde oluyordum.lütfen yardımcı olun çok teşekkür ederim...[/
COLOR]

kan testı ıcın adete 5-6 gun kala yapın derler ama ıcın rahat edecekse gunun gecınce yaptır cnm...

ayzacım degerın hamıle oldugunu gosterıyor cnm katlanarak yukselmesı gerek zaten ama bu deger yeterlı mı bılemıyorum cnm doktora goster sonucunu bence cnm

fiona tekrar yaptırdın mı canım test

Canım ilgilendiğin için çok teşekkür ederim.Pazartesi 60 çıkan değerim cuma günü 394 oldu.Doktor normal olduğunu fakat keseyi daha göremeyeceğimizi söyledi.Salı günü tekrar gideceğim.İnşallah en azından keseyi görürüz.Çünkü dış gebelik olacak diye çok korkuyorum.Ama doktor dış gebelik olsa değerin böyle artmazdı dedi.Şimdilik biraz rahatladım.İnşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza.Görüşürüz canım.a.s.

allahım isteyen bütün annelerin kucağını doldursun biran önce sizlerin bu heyecanını görünce benim eski halim geldi aklıma :)))

kızlar merhaba sizlere bir soru soracağım.
cuma günü kan testi yaptırdım sonuç 290 çıktı. doktoruma gösteremedim henüz. ne dersiniz? kaç haftalık sizce?

bende degerleri yazmak istedim, tüp bebek ve tek yumurta transferi.
acaba yumarta sayısı beta hcg yi etkiliyormu ?
adetten 28 gün sonra beta hcg 5 cıktı , 30 gün sonra 13 çıktı. 32 gün 63 cıktı
transferden 10 gün sonra beta hcg 5 cıktı , 12 gün sonra 13 çıktı. 14gün 63 cıktı
iki tarihide bilgi olsun diye yazdım.

ayrıca koyu akıntılarım oluyor, benzer seyler yasayanlar oldumu? koyu akıntı ve ufak kanamalardan korkmalımıyım ?

benim kan testimde beta hcg 3028 çıktı.henüz doktorla konuşamadım sadece thlili aldım.hamileyim dimi :) inanamıyorum da içinizde bilen vardır mutlaka

Arkadaslar malasef ben bebegimi bugun kaybettik7 haftalık hamileydim,2gun önce kahverengi akıntı oldu arkasından biraz kan.hemen doktoru aradım ve sabah kontrolegittik.kontroldekalp atışını duyduk bebek iyi dedi kanama orda deil dedi doktorve tahlil sonucuna bakarak idrar yollarindaenfeksiyon var ondan olabilirdedi ve ilaç verdi.ayrıca tetiklemesin diye progesteron verdi bunlar dün oldu.gece tuvalete kaklktim ve kanamaninarttigini gördüm.sabahı bekliyim dedim ve bu sabah hemen acile gittik ve üzücü haberi aldık kalp atışı yoktu ve düşüş başlamış hemen kurtaja aldılar.bu arada hamileliği öğrendiğim haftamdan beri karnımda Ağrı vardı ben hep yerleşke ağrısı diye düşündüm.siz sakın böyle düşünmeyin arkadaslar önemseyin.kürtajdan sonra doktor iltihap için antibiyotikve dogum kontrol hapı verdi.bu ay adet olmuş gibi olcaksin sonraki ay da adet olduktan sonra tekrargebe kalabilirsin dedi.arkadaslar bu süre normal mı?dogum kontrol hapikullanma gebeliği önler mı?birde bisey sorcam annem ve kayınvalidem düşükten sonra tekrar hamilekalmanin daha kolay olacağını söylediler siz bukonuda ne söyleyebilirsiniz? Şimdiden cevabınız için Tesekkurler.herkesin bebisini Allah hemen versin kucaklarımıza.

canım geçmiş olsun.çok üzüldüm. Bende 8 ay önce bebeğimin kalp atışları oluşmadığı için kürtaj olmuştum. Doktorum 3 ay sonra tekrar denemelere başlayabilirsin demişti. Yani 1 ay çok erken ve zaten düşük yaşadığın için bir daha ki hamileliğinde düşük riski %20 artıyormuş. Zaman geçmesi en sağlıklısı.

çok geçmiş olsun cnm allah bi daha yaşatmasın inş düşüğün sonrası gebelik oluyo ama ben bi iki ay dinlen derim genelde o zaman daha sağlıklı oluyomuş ben düşüğün 6 ay sonrası gebe kaldım korundum çünkü korunmayı kestiğim ay hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…