Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

mrb arkadaşlar bn kan testi yaptırdım sat 2 gün geçince yanii ve sonucum 222,50 çıktı sizce nasıl bu sonuç?

arkadaslar hepınıze yorumlarınızdan dolayı cok tesekkur ederım.
ben de doktorumu dinlemeyi düşünüyorum haklısınız.Bısey sormak ıstıyorum.Ben evlendıgım aydan ıtıbaren dogum kontrol hapı kullanıyordum.1 bucuk senelik evliyim. sonra ılacı bıraktım ve 10 ay sonra hamıle kalabıldım.şimdi tekrar ılac kullanırsam yıne bu kadar uzar mı yanı uzun surer mı hamıle kalabilmem :???? bu konuda da yardımcı olur musunuz

ben sürüyo biliyorum cnm ablamda kullandı bırakınca bir yıl sonra hamiş kalabildi

benim sat 21 haziran.günüm bir hafta geçince(28 haziran) bhcg 106 çıktı. iki gün sonra (30 hzrn)242 çıktı dr a ne kadarlık diye sormayı unuttum telaştan sata göre hesaplarsam bugün tam 6 haftalık. fakat 6 haftalık gebelik bhcg değeri bu kadar düşük olurmuki?

cnm benım adetımın 3.gunu yaptırdıgmda 2400 lerde cıkmıstı ve 4 haftalıktı... hesaplayıcılar farklı olabılıor,muhtemelen senınde 4-5 haftalıktır.. hayırlı olsun cnmmm

kalb gözde nerelerdesiniz iyimisiniz

canım geldim bugun kayınvalidemde kalıyorum evde kafamı kaldıramıyorum çok kötüyüm ben ya mide bulantısı filan yemek yapamıyorum yiyemiyorum kayınvalidem cagırdı gel ben bakayım dye ordaydım sen nasılsın zeycanem

çok sevindim canım ya bende sanmam dış gebelik olacagına mantıklı yükselmiş anormal bi yükseliş yok degerlerinde kendine cici bak

slm kıslarrrrr şükürler olsun bende hamileyim 5+1
adetim 2 gün geçmişti test yaptım ve sonuç 826.7 çıktı normal mi sonuç nasıl sizcee

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar bi kaç gündür pc bozuktu benim giremedim bugün isatanbula geldik ailemin yanına hemen size bi bakiim dedim nasılsınız ne var ne yok kilo alımları başladımı bakiim ben mide bulantısı yaşamadığım halde 1,5 kilo verdin nasıl oldu anlamadım valla

slm kıslarrrrr şükürler olsun bende hamileyim 5+1
adetim 2 gün geçmişti test yaptım ve sonuç 826.7 çıktı normal mi sonuç nasıl sizcee

maşallah çok iyi hemde ikizmi ne:)benimkisi 3 gün gecikmeli 39,97 çıkmıştı 3 gün sonra 214,2 çıktı benimkisine göre çok çok iyi.işallah sağlıkla kucağınada alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…