Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

p.tesiye kadar bebişinide görürsün işallah.:ecrin_bebek:
inşalahh canımmm

kızlar bugün kan testi yaptırdım 38 çıktı. dr sorun yok dedi haftaya yeniliycez testi. 400 - 600 arası olmalıymış. 4 gün var adet günüme offff Allah hepimize sabır versin

kızlarr adetim 3 gün gecikti ve kan verdim...18.77 normalmi..dr. hamilesin dedi..ama bu değerler katlamsı gerekiyomuşş inş. katlanırda bebeğimle benimle olur..

kızlar bugün kan testi yaptırdım 38 çıktı. dr sorun yok dedi haftaya yeniliycez testi. 400 - 600 arası olmalıymış. 4 gün var adet günüme offff Allah hepimize sabır versin

benimde 30 çıkmıştı iki gün sonra 200 sonraki iki gün sonra 600 sonrakinde 1400 oldu inş katlar cnm hayırlı olsun

kızlarr adetim 3 gün gecikti ve kan verdim...18.77 normalmi..dr. hamilesin dedi..ama bu değerler katlamsı gerekiyomuşş inş. katlanırda bebeğimle benimle olur..

hayırlı olsun cnm aman dikkat et çok önemli günlerdesin bi haftaya kadar değerin inş katlanır sorun çıkmaz allah kucağına almayı nasip etsin

iyi çıkmış benim 3 gün gecikmişti 39,97 çıkmıştı 3 gün sonra 214 olmuştu.değerin artacaktır merak etme.

canım geç döllenme olmuş olabilir.3 gün sonra kan testini tekrarla.

kızlar benım adetıme 4 gun var kan testı yapsam cıkar mıson adetım 10 hazırann belımde cok kötü agrı varr

arkadaşlar benim sat 31 mayıs , 1 temmuzda betam 1078 çıktı , 5 temmuzda 2976 :lepi: delikafaduldendelikafadulden
daha önce birkaç kimyasal gebelik yaşadım o yüzden çok korkuyorum

benimde 30 çıkmıştı iki gün sonra 200 sonraki iki gün sonra 600 sonrakinde 1400 oldu inş katlar cnm hayırlı olsun

iyi çıkmış benim 3 gün gecikmişti 39,97 çıkmıştı 3 gün sonra 214 olmuştu.değerin artacaktır merak etme.

canım geç döllenme olmuş olabilir.3 gün sonra kan testini tekrarla.

çok teşekkürler kızlar içim nasıl rahatladı anlatamam. 1 senedir bekliyoruz meleğimizi birde kesesini görüp kalp atışını duyabilsek

kızlar benım adetıme 4 gun var kan testı yapsam cıkar mıson adetım 10 hazırann belımde cok kötü agrı varr

cnm yumurtlama gününü biliyorsan 10 gün sonra kanda kesin çıkar . ama bu aya özel geç yumurtladıysan çıkmayabilir.

Son düzenleme:
arkadaşlar benim sat 31 mayıs , 1 temmuzda betam 1078 çıktı , 5 temmuzda 2976 :lepi: delikafaduldendelikafadulden
daha önce birkaç kimyasal gebelik yaşadım o yüzden çok korkuyorum

bende boş gebelik yaşamıştım cnm için rahat olsun boş gebelikte değer bu kadar yükselmiyo hayırlı olsun

bende boş gebelik yaşamıştım cnm için rahat olsun boş gebelikte değer bu kadar yükselmiyo hayırlı olsun

içimi nasıl rahatlattın anlatamam canım benim Allah razı olsunnnnnnnnnnnnn
benim ilk gebeliğim ve 2 senedir uğraşıyorduk boş olmasındann korkuyordumm şükürlerr olsun Rahatlattın beni

arkadaşlar lütfen yardım edin doktora gittim test sonucum 37.1 çıktı rahimde kalınlaşmış dedi ama cumartesi yeniden gel büyük ihtimalle hamilesin ama emin olalım dedi ne dersiniz bu sonuca göre hamilemiyim sevinmelimiyim

kalbim kontrole gittinmi cnm bebişin ne durumda iyimi ben gördüm elini ayağını oynatıyodu 26 temmuzda tekrar gitcem büyük ihtimalle cinsiyetinide öğrenirim inş

zeycanem pazartesi gidicem bende canım ya kötüydüm kayınvalidemde kaldım on gün şimdi normale döndüm evimdeyim bende çok özledim canım sizi:CüvCüv:

içimi nasıl rahatlattın anlatamam canım benim Allah razı olsunnnnnnnnnnnnn
benim ilk gebeliğim ve 2 senedir uğraşıyorduk boş olmasındann korkuyordumm şükürlerr olsun Rahatlattın beni

senden de razı olsun cnm ne yaptımki bunun için burdayız paylaşmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…