Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ya!sen çok tatlısın ya!pozitif enerji veriyosun bana ..

ben çıkıyorum kızlar dün misafirim vardı ortalığı biraz temizleyeyim.hepinizi kocaman öpt.çalıkuşum seni koskocaman öptm.mucuk mucuk.

Canım yaaa , hayırlısı ne ise o olsun...Kanaman adet kanamsı gibi mi?Farklı bir kanama mı?

damla damla bir şey ... regl olcam canım ya...

haklısın canım stresle biryere varılmıyo.

ben çıkıyorum kızlar dün misafirim vardı ortalığı biraz temizleyeyim.hepinizi kocaman öpt.çalıkuşum seni koskocaman öptm.mucuk mucuk.

kız siz ev yol geçen hanı gibi, ne çok misafiriniz geliyor öyle.. kolay gelsin canım...

Kızlar 9 Kasım adet günüm. Geçen ay iğnemi oldum çatlatma bu ay umutla bekliyorum. Ama benim en büyük adet belirtim bacağımdaki ağrının olması şuan o ağrıyı hisseder gibi oluyorum ve çok sıkılıyorum bian terler boşalıyor benden olmadı diye gene bu ay.

ben geldimmmmmm üzüldüm kahvelokum şimdik du bakalım bundada vardır bi hayır sen yinede bi doktora görün kız bu saate sevk mi kalır getir ben imzalıyıverem ahhh bu amirler kaydirigubbakcemile
kuşum benim sen nerde çalışıyon avrupada tüm gün pc başında ne güzel vallahi şanslısın hem üzülme sen ben eminim siz bu işi bi kıvırın senin kocişle seri üretime geçer açığı kapatırsınız :dance: size o ev dar bile gelir :)

arkadaşlar geçmiş sayfalara biraz baktım iğne dozu ile ilgili konuşulmuş. bizim durumumuzda iğne dozu kişiye göre değişiyor. ne kilo ne başka birşey aslında sizin durumunuza göre ayarlanıyor. benim iğne dozum hiç değişmedi. mesela 0.45 kullandım hep. kiloya gör olsa 0,6 almam lazımdı. doktor ilerleyen haftalarda sizlerin kordondaki kan akışınıza göre dozu ayarlıyor.benim oğlumda akış şükürler olsun gayet ii olduğu için doz hiç değişmedi. onun için sakın kafanıza yetermi yetmez mi diye takmayın. streess yok yani. sadece artık kendimizin doktoru oluyoruz haklı olarak..

canım ne olur şu iğneyede o kadar güvenme bende oldum o iğneden pregnly diye iğne yüzde yüz hamile kalacağımı sanmıştım.ama kalamadım.o ay çok yıkılmıştım ağlama krizlerine girmiştim.ne olur çok kaptırme kendini herşeyi olayın akışına bırak.ama inşlh hamilesindir...:CüvCüv:

Sülalcigim senin kitabi arastirdim biraz.
[/URL][/IMG]
Bak bir okuyucu ne yazmis:
Kitap icin yapilan bir cok yorum var, iyi ve kötü elestiriler var. Ben tamamen iyi yönde elestirenlerdenim. Olumlu düsünmenin kime ne zarari olabilirki....
Bizim dilimizde söz var bilirsiniz.
> Korktugum basima geldi
> Bir seki kirk kere söylersen olurmus
> Sakinan göze cöp batar
> Inanmak basarmaktir
> " Sen düsünceden ibaretsin , Geriye kalan et ve kemiksin , Gül düsünürsün gülistan olursun, Diken düsünürsün dikenlik olursun " MEVLANA
ve dahasi, Islam dini de zaten inanmanin, iyi düsünmenin öneminden bahsetmistir.

[/URL][/IMG]

Meryemcigim canim bebise ben bakarim sen yemegini ye.
[/URL][/IMG]
sonra ona mamasini veririm. Ay bebis bakmayi cok istiyorum. Insallah bu istegim bitmeden benim melegimde gelir
[/URL][/IMG]

canım benim allah herkese nasip etsin zor yorucu olsada çok güzel bir duygu annelik,
allah tüm isteyenlere versin..

evt canım aynen bende söyledim bir ara ..bende ilk günden son güne kadar aynı dozda kullandım hiç kiloma boyuma bakılmadı..
stres yapmayın rahat olun lütfen..

Ben bir kere pregnil le hamile olmuştum , bir kerede vurulduğunda olmamıştım. Ne bileyim gene bir umut oluyor sanki içime. Ama çok takmamak lazım hakkımızda hayırlısı herşeyin bi zamanı var aslında ama bunu biraz kabullenemiyoruz yaşamış olduğumuz olumsuzluklardan dolayı.. Umarım Allahım herkesin yardımcısı olur bizimde beraber

Benim isim cok rahat sükürler olsun bir klinikte Personal yöneticisi olarak calisiyom.
Yani aslinda sadece yönetiyom. Ama buralara gelebilmek icin evlenmedeik kocisle 7 sene bekledik okulum bitsin diye. Simdi Rahatim cok sükür.

Nazlicim nasilsin

Kis sen hani is yapacaktin
[/URL][/IMG]

oh oh maşallah aman hep iyi olsun canım cinsiyet için de hadi hayırlısı bakalım sağlıklı olsun da...
yapma yaa üzüldüm kayıpları olanlara inşallah son olur allah bir daha yaşatmaz (

sağol canımmm opuyorumnanaktan

selam cherry iyiyim :)))

selaaam oh ne güzel herkes iyi olsun zemuszemus

Simgecigim bende Limburgu merak ediyom Insallah iyidir.
Geleverada MSN adresi var galiba, gelince soralim bir.
Seydam canim sanada Merhaba

Son düzenleme:
çalıkuşu canım iyiyim sağol. efe bey biraz büyüdü de artık nete bakma şansım oluyor. sen nasılsın geçmişi çok okuyamadım...

herseyin hayirlisi cnm kendine iyi bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…