Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

cheryy nerelerdesin canım , pek girmiyorsun ? Bulantın mı çok , ondan dolayı mı giremiyorsun?Arada bir gel ama , özlüyoruz...

ya bişey soracağım ben bi de klomen kullanıyorum o da pıhtı yapıyormuş oooo ooooo bi de kanımı sulandırıyorum yazık valla vücüdümaa bir yerde pıhtılaşıyor bir yandan sulanyorr

canım o ilacı bende kullandım aslında bizim gibi kanında pıhtılşama olanların kesinlikle kullanmaması lazımmış,yinede kullandım ben hiçbi faydasını görmedim...yani o ilaçla hamile felen kalamadım.

Arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var. Geçen ay çatlatma iğnesi oldum. Ve 4.bebek için bu. Çok korkuyorum. Bu sefer bi sorun yaşamıyayım. Allah herkese yardım etsin banada beraber

Canim stres yapma olmassa bir dahaki ay olur yeterki can sagligi olsunkaydirigubbakcemile2

hımmmm amanda aman ne güzelde kocamannnn bir nodülüm varmış maşallah maşallahhhhhkoskoca kadınım 3 cm.lik nodül koyarmı bana:sm_cool:hıhhh oldumu kız sülalllllllllllll-tatlicadiarzu-çalışmalara başlamıycamda kasımda korunmayı bırakıcım artık tutar tutmaz hayırlısı. şuan daha ankara ve doktor psikolojisindeyim birkaç gün sonra geçer ben sizi yine güldürürüm merak etme. ölmedim daha uleynnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile2

kızlar hepiniz nasılsınız.aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.sanırım roselenda arkadaşımız yeni hoşgeldin arkadaşım.yazdığın şiir çok dyugulandırdı beni.

meraba arkadaslar.. ben iki dusuk yaptim. ama doktora gorunmedim daha. sormak istedigim
yapilan dusugun kan pihtilasmasindan oldugunu testlerden once anlamak mumkun mu?
yani belirtileri falan var mi
soyle soyle olduysa buyuk ihtimal kan pihtilasmasindan olmustur diyebilirmiyiz

[/url][/IMG]

hepücünüzüüü öpüyorum
azicikda olsun neselenin kizlar hayat kisa deymez bir kiza , ay bunu erkekler diyodu demi

[/url][/IMG]

hıh olmeye başlamış reisdevrimcim ama sankim acık inandırıcı değil kaydirigubbakcemile3 tabiki çok şükür nodül dediğin nedirki allah beterlerinden saklasın hem bebeğine zararı olmayan lüzumsuz bişi hem sen düşün o kendiliğinden gidecek ben eminim çoğu kendiliğinden gidiyor sen başercen biliyom ben seni :)
düşünmemlazım benimkiler hep 8. haftada gitti gülüm kalbi durdu genelde kalp atışı başlıyor sonra tekrar gidiyorsun ki bide ne göresin kalbi durmuş genelde bu şekilde cereyan ediyor yani ama sağlıklı doğumları olanlar var sağlıklı gebelerimiz var sağlıklı olmayı umut edenlerimiz var :) yani telaşe mahal yok ne yapıyoruzzzzz iyi düşünüyoruz ki iyi olsunnnnn :)

çalıkuşum depresyondayım canım bu aralar böyle işte. sen napıyosun nasıl gidiyo hayat

Bende isi asiyom
[/url][/IMG] canikom seni mutlu görünce bizde seviniyoruz.

Öyle arkadaşlar teşekkür ederim . Ama korkularımı yenemiyorum. Tekrar bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum.
Canim haklisin o korkular hepimizde var ama hayat boyu böylede yasanmazki birazda bosver demelisin, zaten hayat yeteri kadar zor.
Insan kendine kendinin piskologudur.
Ümidini kaybetmeden bekle Rabbim verecegi zamani bilir.:teselli:

gülüm iyi düşün düşünde nereye kadar sonuçta olacak birşey varsa insan bunu anlıyo hiç bir zaman duygularımda yanılmamışımdırakannehirböyle bir sonuç çıkacağını biliyodum kocamannnn bir nodül yaniCADIARZUama şimdi biyopsi yaptırsam bile birşey çıkmayacağını biliyom o yüzden gerek yok yaptırmaya diye düşünüyom artı ameliyatta hemen olmak istemiyom ecük yaşlanıyım dimi gızz. boynumda öyle ameliyat çızgısıyla gezmiyim yaaaaakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…