Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Nazlicigim bende iyiyim cok sükür.
Benimde Tüp bebek tedavisi yarida kaldi . Simdide Sogan kürüne basladim Insallah yumurta kanallarim acilsin diye.
Efe kocaman olmus Masallah.
En son onu Annesinin karnindaki resimde gördük :) Celen , Bahar ve sonuyok ile izmirde :)))

calikusu merhaba cnm nasilsin? almanya buz ama burasi sicacik :1hug: ozporcnm kendine stres yapma artik belkide normaldir bu süre bende olmadim biliyosun senden 4 gün önce olmustum kürtaj sanki biraz kasiklarimda agri var gibi belki oluru celencim cnm mesajini alamadim hala :1hug:

cherry76 sen ne kadarlık hamilesin şimdik ne kadarlık iğne vuruluyosun yazarsan sevinirim

merhaba sülalcim. ben 9 haftalık hamileyim. 0,2 clexane iğne+coraspin100 kullanıyorum. 47 kg ve mthfr 677 homozigot. diğer bütün değerlerim normal. homosistein, protein c, s dahil. dr larım mthfr nin tek başına kan pıhtılaşması yapmadığını söylüyorlar ama önlem açısından kullandırıyorlar. benim 37. haftada bir bebek kaybım olmuştu belki hatırlarsın :KK43:

1 hafta önce hastaneye yatmış canım,erken doğum riski varmış,ama daha çok erkendi 23-24 haftalık o arada olması lazım gibi hatırlıyorum

hadi yaa :KK43:( geçmiş olsun. allah yardım etsin umarım herşey yolundadır.....

sağol canım cevabın için. sen nasılsın?

canım mrb, öncelikle bende adanadayım. bende burdaki birçok arkadaşımız gibi 2 defa kötü sonuç yaşadım.bende mtfhr 677 heterezigotum.bunun yanında troid var.anlayacağın yok yok.benim dr umda prof.dr. cansun demir oda iyi.ama ben bu formda hiç ismini duymadım şimdi kafamda şüphe oluştu.senin bilgin varmı? şimdi gebelik için uğraşıyorum ama içimde korku var.inş. yine aynı şeyleri yaşamam. allah herkesin gönlüne göre versin....forma yazmasam bile bende alışkanlık oldu hergün boş zamanlarımda girip sizleri takip ediyorum bana moral oluyor.yalnız olmadığımı anlıyorum. hepinizi öpüyorum...inşallah birgün anne olacağız...
hosgeldin cnm gecmis olsun ayni acilari rabbim birdaha yasatmasin benimde 5 düsügüm var cnm bende kan pihlitasmasi degerlerinden biri olan protein s düsük cikmisti onun icin aspirin kullandim ama yeterli olmadi simdi yine deniycem ama antikor testi yapiliyor sonucunu alinca ins tekrar deniycem herseyin hayirlisi

kızlar merhaba,bende 3 düşük yaptım ve tekrar hamıleyım benımde neredeyse bütün testlerim yapıldı ve dr önlem olarak claxane igne baslayalım dedı progestan ve ecoprın verdı bu kan pıhtılasması nasıl anlasılıyor yardımcı olursanız cok sevınırım allah tüm isteyenlere saglıkla yavrularını kucagına almayı nasıp eder insallah
slm cnm hosgeldin seni daha önce okumustum bebegi karninda ölen ve tekrar hamile kal......... topiginde ve seni buraya davet etmistim bilmiyorum okudunmu?cnm degerlerin zaten pihtilasmayi göstermistirki sana igne tavsiye etmistir bence belkide önlem olsun diyedir bilmiyorum bende 5 tane düsürdüm ama bana igne tavsiye edilmedi burda saan yardimci olacak arkadaslar vardir cnm allah bebegini sana bagislasin

Son düzenleme:
valla ya zman ne çabuk geçiyor hakklısın. kızlarla buluştuğumda doğuma çok az kalmıştı yarım dünya gibi geziyordum ahahha:)) efe bey büyüdü Allahım en kısa zmanda seninde yavrunu kucağına almayı nasip etisn canım. umarım sağon kürü i gelir hadi bakalım hayırlısı. ana safyamda efenin pozlarını koycam şimdi bakarsın efe beye

hosgeldin cnm gecmis olsun ayni acilari rabbim birdaha yasatmasin benimde 5 düsügüm var cnm bende kan pihlitasmasi degerlerinden biri olan protein s düsük cikmisti onun icin aspirin kullandim ama yeterli olmadi simdi yine deniycem ama antikor testi yapiliyor sonucunu alinca ins tekrar deniycem herseyin hayirlisi

canım mrb bende aynı dileklerine katılıyorum.bu arada hangi antikor testi yapılıyor sana.yazarsan sevinirim. herşey gönlünce olur inş....

kızlar kanamam düzene girsin diye doğum kont hapı kullandım biteli 10 gün oldu ama hala kanamam olmadı sadece araara lekelenme oldu daha önce hiç doğ. kont. kullanmadığım için bilmiyorum ilaç bittikten sonra ne zaman kanama başlar bilen var mı?

slm cnm hosgeldin seni daha önce okumustum bebegi karninda ölen ve tekrar hamile kal......... topiginde ve seni buraya davet etmistim bilmiyorum okudunmu?cnm degerlerin zaten pihtilasmayi göstermistirki sana igne tavsiye etmistir bence belkide önlem olsun diyedir bilmiyorum bende 5 tane düsürdüm ama bana igne tavsiye edilmedi burda saan yardimci olacak arkadaslar vardir cnm allah bebegini sana bagislasin

Şeydam 5 düşük yapmışsın çok geçmiş olsun. Bende 3 tane yaptım. Burada birbirimize güçlü bir şekilde destek oluruz umarım. Allah yardımcımız olsun. Senin sorun pıhtılaşmamı kesin.

calikusu merhaba cnm nasilsin? almanya buz ama burasi sicacik :1hug:
Haklisin canim bizim burdada yagmur var gökyüzü karanlik yani hicde ic acici degil.
Sen ne yapiyon iyimisin kaydirigubbakcemile2

valla ya zman ne çabuk geçiyor hakklısın. kızlarla buluştuğumda doğuma çok az kalmıştı yarım dünya gibi geziyordum ahahha:)) efe bey büyüdü Allahım en kısa zmanda seninde yavrunu kucağına almayı nasip etisn canım. umarım sağon kürü i gelir hadi bakalım hayırlısı. ana safyamda efenin pozlarını koycam şimdi bakarsın efe beye

Aaa bakarim canim simdi delikafadulden
ben iyiyim canım,18 haftalık olduk,kızım olcakmış onu öğrendim.:CüvCüv:

canim Allahim kizini sana bagislasin Şeniz

sağolun kızlar,evet daha önce 2 düşüğüm oldu.hiç kalp atışı alınamayan düşükler.ilki kendiliğinden.2.si progestan kullandığım için atamadığımdan kürtajla.başka sorunuz varsa seve seve cevaplarım

Simgecim pıhtılaşmamıydın sebebin. Canım Allah yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Darısı tüm bekliyenlerin başına

elifim65 siz vanlısınız galiba yeni fark etdim vanlılara ayrı birsevgim var ...ben yıllar sonra van lı bir bayanın yaptıgı bitkisel bir ilaç sayesinde hamile kaldım ...allahıma şükür artık anne yim nerde bir van lı görsem tanısam hemen dost edinmek istiyom ..kendine iyi bak inşallah sen de en yakın zamanda anne olursun

merhaba arkadaslar...
uuzn zamndır yazmıyorum buraya..
bendede pıhtılasma vradı..ılk bebegım 8 haftalııkken kalbı durmustu.
yapılan sonuclarda mthfr 1298 heterozıgot oldugum ortaya cıktı.dusuk oranda pıhtılasma dedıler.
suna yenıden hamıleyım
6 haftalık dr aspıırn verdı sadece..sızce yeterlımı..
kafam cok karısık..mafoldumben
ben ıgne dedım ıgneye gerek yok dedı...
sızce napmalıyım..
yıne aynı seylerı yasycam dıye cok korkuyorummafoldumben

X