Dış Gebelik

Merhaba, genelde 4. Günde artış olup 7. Günden sonra düşmeye başlıyor. Umarım 2. İğneye ihtiyaç duymadan bir an önce betanız sıfırlanır. Allah şifa versin.
Evet 4.gün 470olan sonuç 7.gün 350ye düşmüş çok şükür ama yinede takip edilecek 30un altına düşene kadar

Merhaba, Beta değerin o kadar düşük ki kesinlikle için rahat olsun en kısa sürede sıfırlanacaktır. Beta değerine bakılırsa muhtemelen senin de benimki gibi büyümeyen gelişmeyen bir gebelik ve bu süreç sonlanana kadar korkmana hiç gerek yok. Vurulan iğnenin de 100 mg olması da süreci daha hızlı bitirecektir.
İğne vurunduğum gün Betam 463'tü ve bugün tam 17. günde 26'ya kadar düşmüş çok şükür. İğnenin 14. gününde karın ağrılarım azaldı ve kanamam kahverengi lekelenmeye döndü. Şu an sadece iğnenin yan etkisi olan bağırsak hareketliliği ve halsizlik var, onlar da çok önemli değil zaten.
İğnenin 4. Gününde değerin artacaktır ama sakın korkma, 7. Günden sonra düşmeye başlayacak. Umarım iğnenin fazla bir yan etkisini görmeden çabucak atlatırsın süreci. Allah en kısa sürede şifa versin canım, çok geçmiş olsun.
Merhaba bende dış gebelik geçirdim iki doz 85 lik iğne vuruldum kürtaj da oldum aynı anda 1 Haziran'da 2024 ilk iğnemi vuruldum ve şimdi korunmayı bıraktım sabredemiyorum çünkü acaba korunmazsam ne gibi sorun olur bilmiyorum kaç ay korunmuş oluyorum öyle 2 adet geçirdim haftaya 3. Adetim olcak

Merhaba bende dış gebelik geçirdim iki doz 85 lik iğne vuruldum kürtaj da oldum aynı anda 1 Haziran'da 2024 ilk iğnemi vuruldum ve şimdi korunmayı bıraktım sabredemiyorum çünkü acaba korunmazsam ne gibi sorun olur bilmiyorum kaç ay korunmuş oluyorum öyle 2 adet geçirdim haftaya 3. Adetim olcak
Kızlar bende 31 Mart'ta düşük yaptım
24 Mart'ta ogrendim 98 ile
25 Mart'ta 102 idi.
27 Mart'ta 230 du
29 Mart'ta da 670 di
31 Mart'ta sabah kanamam başladı ve direk acile gittim beta baktırdım ve 840 çıktı doktor sağlıklı gebelik değil galiba dedi eve gönderdi sonra sancilaninca tekrar gittim ve yatış yapıldı
Akşam tekrar beta alındı ve 600 kere düşmüştü sabahında ise 300 lere inmişti dört gün sonra tekrar baktirdigim da 58 e inmişti ve sonrası sıfırlandı sizce bu kimyasal bir gebelik mi yoksa dış gebelik mi daha da hamile kalamadim ondan sonra zaten

Merhaba ben de şuan bu süreçten geçiyorum 13 35 100 500 olarak ilerledi 500den sonra 200çıktı kese yok kanama yok beta düzensiz artış göstermeye devam etti 219 255 300 470 ilerliyo. Bu süreçte rahim temizlendi artmaya devam eedince mtx50 vuruldum. 4.gün 470çıktı. Yarın 7.gün bakalım kaç çıkacak sonuç. Eğer yine yükselmişse tekrar mtx vurulcam yarın. Bunun sonu yok mu anlamadım hayatım o kdr berbat oldu ki 10gündür toparlayamadım psikolojimi
merhaba çok geçmiş olsun son durumunuz nedir acaba benimde değerlerim
15
30
66
121
218 den 1 gün sonra 265
265 olan dün hiç bi fikrim yok bugün dr a gidicem ne olacak bilmiyorum son adete göre 5+4 ama yükselmiyo değer bi türlü

Merhaba, doktorlar en az 6 ay korunun diyorlar. 6 ay geçmeden hamile kalındığında bebek mutasyona uğruyor ve büyük bir ihtimalle engelli oluyor. İğnenin üzerine 4 adet gördüm hala bekliyorum. Her şey Allah'tan tabi ama böyle bir riski göze alamam. Dikkatli olmanızı öneririm

Kızlar bende 31 Mart'ta düşük yaptım
24 Mart'ta ogrendim 98 ile
25 Mart'ta 102 idi.
27 Mart'ta 230 du
29 Mart'ta da 670 di
31 Mart'ta sabah kanamam başladı ve direk acile gittim beta baktırdım ve 840 çıktı doktor sağlıklı gebelik değil galiba dedi eve gönderdi sonra sancilaninca tekrar gittim ve yatış yapıldı
Akşam tekrar beta alındı ve 600 kere düşmüştü sabahında ise 300 lere inmişti dört gün sonra tekrar baktirdigim da 58 e inmişti ve sonrası sıfırlandı sizce bu kimyasal bir gebelik mi yoksa dış gebelik mi daha da hamile kalamadim ondan sonra zaten
Dış gebelik olduğunda iğne vurunmadan ya da yumurtalıktan ameliyat olmadan geçmiyor. Sadece kürtajla değerleriniz düştüyse kimsayal gebelik geçirmişsiniz.

merhaba çok geçmiş olsun son durumunuz nedir acaba benimde değerlerim
15
30
66
121
218 den 1 gün sonra 265
265 olan dün hiç bi fikrim yok bugün dr a gidicem ne olacak bilmiyorum son adete göre 5+4 ama yükselmiyo değer bi türlü
Dr bişey söyledimi çünkü artış normal bence sıkıntı yok gibi 🤔

Merhaba, doktorlar en az 6 ay korunun diyorlar. 6 ay geçmeden hamile kalındığında bebek mutasyona uğruyor ve büyük bir ihtimalle engelli oluyor. İğnenin üzerine 4 adet gördüm hala bekliyorum. Her şey Allah'tan tabi ama böyle bir riski göze alamam. Dikkatli olmanızı öneririm
Beni tedavi eden ve başka ozeldeki bir doktor korunma dedi zaten rahim kendini hazır ederse gebelik oluşur dedi hazır sayılmazsa adetle atılır dedi bilmiyorum 3. Adetim bitti ve bu hafta korunmayı bıraktim lütfen duanızı eksik etmeyin

Beni tedavi eden ve başka ozeldeki bir doktor korunma dedi zaten rahim kendini hazır ederse gebelik oluşur dedi hazır sayılmazsa adetle atılır dedi bilmiyorum 3. Adetim bitti ve bu hafta korunmayı bıraktim lütfen duanızı eksik etmeyin
İnşallah her şey yolunda gider, en kısa zamanda sağlıklı bir bebek sahibi olursun inşallah. Hepimize sağlıklı gebelikler sağlıklı bebekler nasip etsin Allah.🤲🏻

İnşallah her şey yolunda gider, en kısa zamanda sağlıklı bir bebek sahibi olursun inşallah. Hepimize sağlıklı gebelikler sağlıklı bebekler nasip etsin Allah.🤲🏻
Amin inşallah Rabbim sizden razı olsun 🥰 inşallah sizde güzel bir müjde verirsiniz bizlere kısa zamanda sağlıklı bir şekilde 🥹🤗

X