Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Ay Cumartesi burda Hellowen vardi cadilar bayrami.
Sokaklarda cilginca giymis insanlar, esime dedim bende takacam bir maske girecem iclerine ohhh gel keyfim gel. Yapmadiklari cilginlik kalmadi.
[/url][/IMG]

cheryy nerelerdesin canım , pek girmiyorsun ? Bulantın mı çok , ondan dolayı mı giremiyorsun?Arada bir gel ama , özlüyoruz...

canııııım bak duydum sesini geldim :)) malum oldu bana heralde. iyiyim çok şükür güzelim ne olsun. ya çok yoğun işlerim bu ara ondan fazla giremiyorum. bir de fuarım vardı geçen hafta. bulantılarım evet çok maalesef ama şikayet etmiyorum walla :)

sen nasılsın nasıl gidiyor. bebişimiz nasıl?? gelişmeleri hiç takip edemedim

kimler doğum yaptı, yeni hamilelerimiz var mı?

Kahvelokum , naptın canım ? Bir haber var mı?

canım, sevkimi imzalatamadığım için gidemedim.. öğle arası bitince gideceğim hemen.. ama bu arada kanamam başladı...
eşek sıpası selam edip kaçtı.. bi elime geçsin soracağım ben ona lülülülülülü

calikusu1978, celen35, ELıFıM65, gulus27, kahvelokum, melek76, ozpor, Sülal

kızlaar selam. herkes iyidir umarım....

Ay Cumartesi burda Hellowen vardi cadilar bayrami.
Sokaklarda cilginca giymis insanlar, esime dedim bende takacam bir maske girecem iclerine ohhh gel keyfim gel. Yapmadiklari cilginlik kalmadi.
[/url][/IMG]

canım beni de al ya bıktım şu ankaradan.vallah bi ihtiyacım varki sorma.alkisalkisalkis

canım ya ben kürtaj sonrası adet olamadım bu gün 35 gün oldu.kimse beni anlamıyo eşim yeter artık olursun niye telaş yapıyosun.deyip duruyo.mirmirmirmir

canım eşin haklı bence.. ne kadar stres yaptın böyle.. 40 güne kadar olmaması normal.. azıcık rahatla..
gün sayarak stresini arttırıyorsun....stresin artınca da regl olamıyorsun... canım rahatla lütfen.. şu an kendine yapabileceğin en iyi şey bu...

Son düzenleme:
Evet duydun sesimi valla :))
Canım , ben en son ikili testimi yaptırdım , sonuçlarım iyi çıktı...Büyüyoruz çok şükür...Ve 11+0 da doktor bebeğimiz kıza benziyor dedi :)Hayırlısı olur inşaallah , Allah herkesin gönlüne göre versin...
Canım , maalasef şu sıralar kayıplarımız var Elim yazmaya varmıyor valla...

Canım yaaa , hayırlısı ne ise o olsun...Kanaman adet kanamsı gibi mi?Farklı bir kanama mı?

haklısın canım stresle biryere varılmıyo.

[/URL][/IMG]
şekerim keyfini sevsinler.......hihoyyythihoyyyt

[/URL][/IMG]

calikusu1978, celen35, ELİFİM65, gulus27, kahvelokum, melek76, ozpor, Sülal

kızlaar selam. herkes iyidir umarım....
[/URL][/IMG]
Sanada afiyet olsun canikom

canım beni de al ya bıktım şu ankaradan.vallah bi ihtiyacım varki sorma.alkisalkisalkis
gel kizzz valla beklerim, gezeriz seninle ,evde kocaman.
Bosu bosuna kocaman bir ev aldim nisanliyken ileride bir araba dolusu cocugum olur diye , simdi isin yoksa temizle dur.

selam pıhtıdaşlar :) nasılsınız görüşmeyeli..
umarım herkesin keyfi yerindedir..
ben yemek yemeye bile fırsat bulamıyorum bebişten o yüzden burayada çok gelemiyorum son günlerde..
ama çok şükür iyiyiz sağlığımız yerinde..
yarın 40 gün bitiyor artık,lohusalıktan çıkıyorum :))

funda ve sılaya doğum yaptımı ?

diğer tüm arkadaşlarım hepinizi öpüyorum,kendinize iyi bakın..

allahım tüm hamilelere sağlıklı doğumlar bekleyenlere sağlıklı gebelikler ve bebekler nasip etsin

Meryemcigim canim bebise ben bakarim sen yemegini ye.
[/URL][/IMG]
sonra ona mamasini veririm. Ay bebis bakmayi cok istiyorum. Insallah bu istegim bitmeden benim melegimde gelir
[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…