Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Simgecim pıhtılaşmamıydın sebebin. Canım Allah yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Darısı tüm bekliyenlerin başına

canım mthfr c677t heterezigotum sadece.0,3 lük iğne ve coraspin kullanıyorum.doktorum bir de aspirin kullananların sadece greyfurt yememelerini söyledi.

rapunzelim tebrikler canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .
sana bu konuda yardımcı olamıycam hamile arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar .inşallah bu hamileliğin sorunsuz geçer canım öptüm..

arkadaşlar hepinize selam umarım iyisinizdir geçmişi okuyamadım sayfalar geçmiyo bitürlü düzelmedi bu kk .lmaz:
çalıkuşum burdasın galiba nasılsın canım ?daha iyisin inşallah..
buarada kahvelokumdan haber varmı ?inşallah bhcg yükselmiştir .biyakınımdada öyle oldu 6 çıkmıştı hatta doktor değilsin dedi ben dedimki bu test şüpheli sen tekrardan yaptır birhafta sonra 1000 lilerde çıkmıştı ..inşallah hamiş KAHVELOKUMUMUZ ...

Ebrarcigim canim saol iyiyim, sen nasilsin.
Kahvelokumum öglenden sonra gidecek galiba ama kanama basladi diye yazdi.

Evet canım Vanlıyımda . Vanamı geldin burdamı ilaç yaptılar. Hemen söle be güzelim bizde yapalım. Memnun oldum bu arada adım ELİF

Rapunzel canim tebrik ederim. Insallah bu sefer kucagina almayi nasip eder Rabbim.
Canim sen ilk hamileliginde igne kullandinmi hic?

Son düzenleme:
ÇALIKUŞUM iyiyim canım saol .şimdi okudum yaa inşallah yerleşme filandır hayırlısıyaa .üzüldüm ama daha hiçbişey belli değil umarım güzel sonuçla döner ..
bende tedaviye başlıyorum yarın hormonlar güzel çıkarsa iğneyle yumurta çoğaltma yapıcaz sonrada çalışmalara başlarız artık .hayırlısı diyorum.
senin soğan kürü nasıl gidiyo ?ben 2 ay yaptım sonra pes ettim .ama çok olumlu sonuç alanlar var .inşallah faydası olur canım..

kızlar işim yeni bitti.evi temizledim halımı sildim.namazımı kıldım kuranımı okudum.hepinize dua da ettim.nediyeyim allah kabul eder inşlh.

Ebrar tüp bebegemi basliyon canim niye igneyle yumurta cogaltilacak ?
Sogan kürünü sen nicin yapmistin canim?
Aslihan nasilsin canim

canım allah yardımcın olsun.doktorlarda bu iğne konusunda hiçbiride ortak noktada buluşmuyo ki.ben de son düşüğüm de iğne olmama rağmen bebeğimi kaybettim.artık tekrar hamile kalsam ne yapacağımı bende bilmiyorum vallah.:1no2:

canım şimdi okudum çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın .ben bu konularda çok bilgi sahibi değilim çünkü önceki hamileliklerimde bilmiyodum şimdi kalırsam buna yönelik tedaviye başlıycaz ama garantisi olmadığınıda görüyoruz işte .inşallah sağlıklı hamilelikler yaşarız hepimiz .seni çok iyi anlıyorum insan zamanla herşeye alışıyo üzülmek bile tuhaf geliyo .neyse canım tekrardan geçmiş olsun..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bende iyiyim canım,işler yoğun çalışıyorum arada da kaçamak yapıyorum,kahvelokumun durumundan haber var mı?ınşallah yerleşme kanamasıdır.Allah yardımıcısı olsun.

ebrarcım cok saol canım
ınsallah en yakın zamanda sende yenıden yasarsın bu guzel duyguyu.
calıkusu cok saol.
ılk hamıllelımde hıc bırsey kullanmadım...
suanda aspırın kullanıyorum

Yok aslihancigim henüz belli degil.
Ögleden sonra gidecekti doktora Insallah hayirli haberle gelir.

iyiyz canım sen nasılsın.:enbuyukkk:

Bende iyiyim iğne kullanmasına rağmen düşük yaşayan arkadaşların olduğunu duymak beni çıldırtıyor.( sende bu durumdaydın sanırım)

İnsan acaba daha ne yapabilirim diye düşünüyor. Allah yeter ki nasip etsin ,bizlerinde bebeği olacak.

Ben öncedende belirtmiştim benim doktorum yumurtlama tarihinden itibaren iğne başlatıyor.Hamile olduğunu öğrenince başlanan iğnelerin etkili olmadığını söylüyor. Belki bir faydası olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…