Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

aaaaaa başlıycammmmm artık bu interneteeeeee varya ben bu internetin biiiiiiiiiiiiiiiiiiipppppppppppppppppp takılıp duruyor yahuuuuuuu

ya bu arada kızlar burası ne güzel kalabalıklaştı böyle tam sohbet ortamı oluştu yani şöyle bir bayram tatiline çıkmadan kaynatalım kızlarrrrrrrrr

kendimi iyi hissediyorum bugün vallahiiiiii çok şükür reisdevrim ne kaçcem kııızzz gel öpüşek du hatta hepinizi öpemmm opuyorumnanaktan :1hug:Şeniz

yaaaa bahaaaaarrrr nereye gittin yaa gelde anlat neler yaptın neler yaşadın hayat nasıl gidiyor, yeniden bebiş zemuszemus ay ne bileyim işte gel anlat yaaaaaaaaa canım

kendimi iyi hissediyorum bugün vallahiiiiii çok şükür reisdevrim ne kaçcem kııızzz gel öpüşek du hatta hepinizi öpemmm opuyorumnanaktan :1hug:Şeniz

bugün bende daha iyiyim gerçekten. yalnız bacum yanlış anlaşılıcukkkkkkksengözlerimebaksanabkaydirigubbakcemile

haklısın canım hayatım da hep olumsuz şeyler beni bulmuştur.o yüzden biraz tedirginim.bide hamileyimdir diye korkuyorum.çünkü bundan önceki kürtajımın arkasından korunurken hamile kaldığımım öğrendim.çok fazla ilaç kullandığım için o bebeğimi de kaybetmiştim.o yüzden sıkıntılarım.çünkü 45 gün için de 2 kürtaj olayı yaşadım.o yüzden çok korkuyorum...

krizantem de görünmüyo diyordum.seni gördüğüme sevindim cannım umarım hamilesindir.herşey yolun da gider inşlh.

buarada kızlar bizim nettde problem vardı ben giremiyordum.acaba büşradan haberiniz varmı sonuçları açıklandımı ki!

Gelevera canımcım , özel mesajın kapalımı...
Özel mesaj atamıyorum sana...

yaaa evet özel mesaj bölümünü bulamıyorum bile herhalde dolu olduğuna dair mesaj gelcek sonra düzeltirim... neyse ben gönderebildim yeter okuduysan sorun yok öptüm tatlım...

krizantem de görünmüyo diyordum.seni gördüğüme sevindim cannım umarım hamilesindir.herşey yolun da gider inşlh.

burdayım canım bı yandan evı supuruyorum bı yandan gelıp okuyorum ah canım ınsallah hamıleyımdır ama adetıme 6 gun var bakalım.

Tamam geleveracım , bende ara ara bakarım özel mesaj bölümüne...Bende öptüm canımcımmm benimmm :))

hangi yöntemle korunuyosunuz gülüm siz. yani biraz özel oldu ama bak senin içinde bayağı sıkıntı olmuş korunurken hamile kalmak. malum kondom falan bayağı güvenli ama. bir tahlil yaptır istersen kanda hcg baktır bakalım.

kızlarrrrr ne tembelsiniz yahuuu kimseden iki kelam yok çalıkuşum nerdesin annem sen görüntü var ses yok kızzzlarrr 1 saatim kaldı zaten, artıkın cumaya ancak görüşürüz kociş evde internete girince kriz geçirip olağanüstü hal yaratıyor zemuszemus

Ravzacım işlerin yoğunluğundan ötürü bir süredir kk ya giremiyordum. Yeni öğrendim son durumu,çok ama çok üzüldüm. Allah yardımcın olsun,Allah sabır versin. ınşallah en kısa sürede sağlıklı bebişini kucağına alırsın.Diyecek kelime bulamıyorum. Allah üzüntülerini yok etsin,tüm dileklerini kabul etsin canım benim.

Kızlar ben tüp bebek tedavisine başladım . Uzun protokole karar verdi doktor. 6 kasıma kadar doğum kontrol ilacı kullanacağım. Tüp bebekle başarıya ulaşmış arkadaşlarımız var mı? Dikkat etmem gereken durumlar nelerdir,bilgi verirlerse sevinirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…